Някой чувал ли е за отслабване с ананас и водка?

  • 11 783
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 427
много интересна диета  Crazy ще чакам с нетърпение отзиви от някой лично изпробвал я.

# 16
  • Мнения: 1 095
Честита нова година, момичета !  Hug
запазена ма®ка  Hug

# 17
  • Мнения: 3 157
В плода от ананас се съдържа ензим бромелаин-той разгражда белтъците и е възможно най-безсмисленото,което може да се пие за отслабване...нали търсиш разграждане на мазнини,а не на белтъци....кората на ананаса ми е чудно как може да се пасира-тя е кошмарно твърда и бодлива и в нея няма абсолютно нищо полезно....
Пиенето на водка на гладно и яденето на тлъсто в диета за отслабване пък чувам за първи път,наистина има ли има здравомислещ човек,които да се върже на това? Shocked

# 18
  • София
  • Мнения: 1 320
Честита Нова Година, момичета!!!  Hug

шоколадче, кората се пасира! Аз направих тази смес и майка вече го пие от 20.12..В руския форум пише да се рендоса и след това да се пасира. Аз не успях да го рендосам точно по тази причина, че кората е много твърда. Затова нарязах на кубчета и успях да пасирам след това. Стана си еднородна смес, като пюре.
Аз също попитах тук, защото и на мен ми се струваше нереално как може да се отслабне с това нещо. Факт е, че майка свали няколкото излишни килограма, а нейната приятелка е свалила 8 кг с тази смес. Аз все още не съм я пробвала.... И това не бих го нарекла диета, просто е от рода на всичките неща, които се пият за отслабване. Единствено, казват, че ако го пиеш, не изисква диета, а че може да ядеш дори и по тлъсти меса.

# 19
  • Мнения: 241
а с чист спирт не става ли  Thinking и каквада е водката , че може да попаднеш на менте  Drunk

# 20
  • Мнения: 3 157
Лелеее,ти верно ли мислиш да пиеш 95%спирт Shocked Shocked ShockedТе и алкохолиците си го разреждат....направо ме разбивате с тия ,,идеи''....

# 21
  • Мнения: 1 427
 Joy Joy Joy
и да не отслабнеш, поне като си в перманетно алкохолно опиянение - няма да ти пука че си дебела  hahaha

# 22
  • Мнения: 1 095
оооф,много тъпи коментари напоследък... ooooh!

# 23
  • Мнения: 17
В плода от ананас се съдържа ензим бромелаин-той разгражда белтъците и е възможно най-безсмисленото,което може да се пие за отслабване...нали търсиш разграждане на мазнини,а не на белтъци....кората на ананаса ми е чудно как може да се пасира-тя е кошмарно твърда и бодлива и в нея няма абсолютно нищо полезно....
Пиенето на водка на гладно и яденето на тлъсто в диета за отслабване пък чувам за първи път,наистина има ли има здравомислещ човек,които да се върже на това? Shocked
  Напротив Naughty.Анансаса се използва в много диети,а и аз съм чувала че се отслабва от него.За водката обаче не съм убедена Thinking

# 24
  • Мнения: 3 157
Мда,а дали правиш разлика между сок/плод от ананас пресен и спиртен,вкиснал разтвор на плод+кора..между другото пияндурниците като му ударят сутрин по едно,след това не ядат с дни,та може и да се отслабва с концентрати,знам ли....Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 1 320
eee вие пък го изкарахте, че ставаш сутрин и пиеш по една водна чаша от това! Както и да е! Не казвам, че е здравословно или пък не, че е незнам какво, просто попитах, дали някой е чувал, но както винаги тука се съсипаха разни компетенции да изказват мнение какво е що е, кой пиандурник и прочие!

# 26
  • Мнения: 1 095
запазена ма®ка, аз ще чакам да споделиш резултати  Hug
Остави злобните коментарчета на страна и не им се връзвай, просто някои хора си нямат друга работа явно Wink

# 27
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
След тази новина вече не съм толкова сигурна, че малко алкохол сутрин е много лошо нещо...  Wink Grinning


"....Чаша греяна ракия сутрин и никакво ядене вечер - това е рецептата за дълголетие на баба Иванка Маринова от с. Войсил, община Добричка. В клуба на пенсионера в отстоящото на половин километър село Драганово днес по обяд се събраха близки и познати на столетницата....  Баба Иванка е родена на 1 февруари 1910 г. в с. Стефаново в многодетно семейство... Цял живот е работила на полето, не се е лишавала от нищо, но най-вече е спокоен човек, който не се трогва как да е. Сега чува тежко и комуникацията с нея е трудна работа, но това я държи встрани от хорските неволи и ядове. Преди 5 години за първи път се обърнала за помощ към лекарите, защото си счупила крака и докато всички се притеснявали за изхода от операцията, тя обещала на хирурга, че ще го покани на 100-годишния си юбилей..."  Grinning


 

# 28
  • Мнения: 17
Мда,а дали правиш разлика между сок/плод от ананас пресен и спиртен,вкиснал разтвор на плод+кора..между другото пияндурниците като му ударят сутрин по едно,след това не ядат с дни,та може и да се отслабва с концентрати,знам ли....Simple Smile
  Къде прочете,че трябва сока да вкисне,спирта във водката според мен не позволява,но ти явно разбираш повече-браво.Чудя се защо е тая злоба към авторката?Изглежда сякаш те гони махмурлук някакъв,а и доста знаеш за навиците на алкохолиците. Peace

# 29
  • в колонките
  • Мнения: 510
Здравейте,девойки. Hug.От отдавна ви чета постовете,но всички уж сте "компетентни",а пък никоя от вас не направи опит даже да види колко ml е една супена лъжица.Ами моите с.л са от 5ml.Значи според вашите теории от 5 мл.водка дневно ще се напиете или ще станете алкохолици? hahaha.Имам в предвид чистото количество водка,че останалата част е ананас,нали?Освен това от малкото,което зная за бромелаина е,че разтваря сложните липиди,както и подобрява храносмилателния процес.Не е възможно да станете алкохолици от това количество,така,че моля помислете преди да побликувате нещо.Може и да пробате с четвърт доза-аз мисля да го направя.Ще пиша за резултатите,но по-късно.Нищо не ми коства-нито съм алкохолик,нито ще стана.Може пък и да помогне да се освободя от няколкото кг. от празниците.На всички желая успех и моля без заяждания,пишете вярни неща.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт