ОДЗ 100 гр. София Люлин 10

  • 38 595
  • 418
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 35
И на мен ми е странно, че все още не ни дават информация за сборните групи, все пак мисля, че като родители имаме право да знаем това. Освен това не ми е ясно ако наистина повечето деца са си на градина, как ще ги събират с друга група, то ще настане хаос, как ще се оправят госпожите изобщо не ми е ясно.
Абсолютно неприемливо наистина е сливането с по-малки или по-големи / в крайна сметка това са деца с различни потребности/.

# 406
  • Мнения: 356
търся фейсбук групата на група Дъга одз 100 . Някой да да може да помогне

# 407
  • Мнения: 79
Определено базата в ОДЗ-то е на високо ниво, но аз лично останах разочароване от директорката, която беше неотзивчива и не пожела да ми отдели време за въпросите, които имах по отношение на приема и цялостната политика на градината. Така че ние кандидатствахме на първо желание в друго ОДЗ в Люлин и не съжаляваме, макар и базата ни да е по-скромна, в крайна сметка важно е и отношението на персонала към родителите и детето (даже смятам, че е от първостепенно значение). Така че моя съвет към всички мами е да отделят време преди да кандидатстват в градини и ясли и да посетят заведенията, на които са се спрели, за да могат да преценят персонала, който ще им вдъхне най-много увереност и спокойствие за в бъдеще Simple Smile Успех на всички мами и малчугани в начинанието наречено детска градина...............

# 408
  • Мнения: 0
Здравейте,аз съм нова тук и бих искала да получа някакво мнение за ОДЗ 100 в Люлин 10?От другата учебна година ще се местим там и бих искала да събера малко мнение за нея.Госпожи?Обстановка?Отношение спрямо децата?


БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО? Laughing

# 409
  • Мнения: 860
Материалната база е много добра, храната е вкусна и обилна. Отношение към децата- мога да говоря само за учителките на сина ми (той е първокласник тази година)

# 410
  • Мнения: 3
Здравейте!
Кандидатствала съм в Одз100  за дъщеря ми за прием през септември. Тогава тя ще е на 2 г. и 5 месеца. Тя е свикнала изключително много с мен (при баби не е оставяна изобщо). Много ме притеснява адаптивният период и в тази връзка отношението към децата. Много ще съм благодарна мами с дечица в това одз да споделят опит и мнение за градината.

# 411
  • София
  • Мнения: 1 715
По-напред в темата съм писала, а и други хора също.
Отношението е добро като цяло. Но детето е малко. Дано се адаптира лесно! Често това не зависи изцяло от учителите Peace

# 412
  • София
  • Мнения: 54
Здравейте,
Има ли някой, чието дете посещава яслата в ОДЗ-то. Моля дайте преки наблюдения от лелките на 2 групи - Охлювче и Гъбка. Има ли неща които ви тревожат или пък харесват?
Благодаря предварително!

# 413
  • София
  • Мнения: 742
Ние сме в Корабче, нямам наблюдение върху останалите. Съжалявам че не мога да помогна!

# 414
  • Мнения: 27
За малки деца става, но ПГ не!Подготовката е много под това ,което трябва да е,учителките не се занимават с децата или поне не в правилната посока.Отделно и други проблеми има..Абе не става, в близост има доста по-добри варианти !

# 415
  • София
  • Мнения: 54
Споделете наблюденията си върху проблемите. Дъщеря ми е далеч от ПУ, но бих била благодарна да знам с какво ми предстои да се сблъсквам.

# 416
  • Мнения: 27
Еми то винаги си зависи от учителката, попаднахме на лоша, не се занимаваше с децата, правеше някакви нарушения, ходеше да навива родителите да я защитават ,станаха едни големи скандали ,не е за разправяне ,накрая напусна. Докато бяхме в яслата нямаше проблеми ,но като попораснаха , почнаха едни глупости да се говорят и след като му направих забележка на детето, то спря да ги говори и на другия ден учителката му беше казала да продължава да говори глупостите!Освен това не се набляга примерно на фината моторика, стихотворения за по големите 5-6 год. е много важно,тъй като програмата за първи клас е изместена 1 година напред и вече материала за първи клас се започва още от предучилищната и т.н,според мен много проблеми има...,но примерно вместо да се учат да говорят глупости децата може да научат поне 1 стихотворение,за цяла година 1 не бяха научили, но стихотворенията децата ги обичат,учат лесно, а и много развиват паметта, както и ритъма на речта на тези години. Общо взето просто децата се оставят да говорят глупости,че така им е по лесно на учителките.Аз доста го занимавам вкъщи, но е доста трудно като е разлигавен и без никаква дисциплина от детската градина. Да не говорим, че редовно има някой набит до кръв,или ударил се на пейката, или паднал от незнам къде си,но иначе пързалката не може да я ползва детето, понеже е много опасно...

# 417
  • София
  • Мнения: 353
Здравейте!
Моля, споделете какъв е режима на децата в яслата, интересуват ме най-вече часовете на водене/взимане.
Благодаря!

# 418
  • Мнения: X
Здравейте!
Моля, споделете какъв е режима на децата в яслата, интересуват ме най-вече часовете на водене/взимане.
Благодаря!


Всички ясли започват в 7 сутринта и работят до 19 часа.

Общи условия

Активация на акаунт