Могат ли да познаят пола още в 12 г.с.?

  • 16 585
  • 98
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Току-що се прибирам от ранната фетална морфология и ми казаха че 75% е сигурно, че ще си имаме момче. Искам да питам на колко от вас са съобщили толкова рано пола на бебето и дали в крайна сметка познаха?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Мдааа, на мен ми го съобщиха без изобщо да питам, че виждат пишка Mr. Green Много бях разочарована, не съм си и помисляла, че мога да имам нещо различно от момиче Sick Но д-р Марков беше сигурен. Момчетата по-лесно се разпознават.

# 2
  • Мнения: 779
 И на мен тогава ми казаха и не сбъркаха. Сега вече (21 г.с.) толкова ясно се вижда, че дори на обикновен месечен преглед и аз с очите си се уверих, че е момче Wink

# 3
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
При 1-вата ми бременност, д-р Марков каза в 12г.с., че е момче с вероятност 75%-позна.
Сега пак в 12г.с. каза момиче 100%. Вече съм 29г.с., още е момиче Grinning.

# 4
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
На мен ми казаха в 12 г.с. ,че чакаме девойка! Но...какво да ти кажа, докато не се роди не може да си сигурна  Hug

# 5
  • Мнения: 399
В 12 г.с. доктора на 2Д каза момче и позна. Simple Smile Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 761
Според мен е напълно възможно.
Лично на мен на обикновен видеозон 1вият път ми казаха към края на 16та г.с. А вторият път в 19та, на ФМ прегледа.

# 7
  • Мнения: 764
И за сина ми и за дъщеря ми познаха рано - за момчето към края на третия, началото на 4-я месец (на обикновен екограф), а за дъщеря ми на ФМ в 12 г.с. ми казаха, че най-вероятно ще е момиче.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 057
Да.
Доктора, при който раждах и двата пъти позна пола на първото бебе в шести месец, защото беше с гръб. Втория път видя момче в 13 г.с. Сега отново в 13 г.с. видя и третия ни син.

# 9
  • Мнения: 3 932
И на mен mи познаха пола (70%) в 12-та седmица, а на ехофрафа в 21-ва предположението се потвърди на 100%.

# 10
  • Мнения: 180
И на мен АГ - то ми каза на обикновен видеозон, струва ми се че е момиче.Наистина беше момиче.

# 11
  • София
  • Мнения: 265
Супер, момичета Hug. Аз много се вълнувам, след 2 седмици имам час при д-р Марков и се надявам да види бебо Flutter. Имам един въпрос извън темата към момичетата ходили на ФМ при Марков. Казаха ми, че БХС при него се прави, ако той ми го препоръча, т.с. ако всичко е ок на прегледа може и да няма нужда Praynig. Как протече при вас прегледа   bouquet?

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Още в 11 г.с. ми казаха момиче, на обикновен уз и познаха.
Баткото не се показа на първата ФМ. Чак към 18 г.с. се видя пишката. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 054
В 12г.с. д-р Врагалева във Фемина каза 100% момиче... така остана до края и до днес  Grinning

# 14
  • Мнения: 802
На мен ми казаха момче, но началото на осми месец взе, че изчезна пишката и стана момиче. Mr. Green
Явно пъпната връв е объркала докторите. На приятелка до края И казваха момче, на самия преглед преди раждането също и накрая ражда момиче. Така, че нищо не е на сто процента сигурно, грешки винаги стават.

Общи условия

Активация на акаунт