Добър козметик в София - къде?

  • 26 530
  • 58
  •   1
Отговори
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Здравейте, помогнете ми да си намеря добър козметик за почистване на лице. Изчетох теми пускани тук, но повечето потребителки са на мнение че не е кой знае колко сложна процедурата и не изисква кой знае какъв майсторлък. Ами не съм съгласна. Уж е елементарна процедура но вече повече от 10г. не мога да намеря точния козметик за мен. Търся човек който да ми почисти лицето от всички черни точки,пъпки и милиуми, не държа на глезотийките като масажи,аромотерапии и др. Писна ми да дам сумати и пари и като се прибера в къщи да ми стоят черните точки  #2gunfire или пък да е достъпно като цена, но като се видя в огледалото и да приличам на пребита. Добре са го измислили с аромотерапиите и терапиите с музика в няколкото салона където съм ходила, както и зарибяването с талони за отстъпки и тестери на продукти, но каква файда като се прибирам с пъпките на лицето. Нямам притенции за район, но ще съм много щастлива ако е близо до кв.Борово. А, и цена от 100лв. няма да дам повече (пробвах веднъж и до там).   bouquet

# 1
# 2
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
не съм посещавала този салон, но съм посещавала дерматологичния им център на Руски паметник и не съм никак доволна, не бих го препоръчала. Доволна ли си от почистващата процедура там Sunny?

# 3
  • Мнения: X
На Стамболийски до КФЦ устройва ли те?

# 4
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
какво е КФЦ - за двореца на децата ли става въпрос. Да,стига да е добра и да си върши добре работата.
А, забравих да кажа че искам да си спазват точно часовете. Писна ми и от такива които отишли само за едни мишници или вежди и ги вмъкват веднага в графика и като отида трябва да чакам. Уважавам тези които ценят клиента, като видят че имат 30мин дупка, да не записват процедура за 40мин. която става 1 час и следващият трябва да чака "търпеливо"

# 5
  • Мнения: X
какво е КФЦ - за двореца на децата ли става въпрос. "

Горе- долу  Joy Joy Joy
Едни такива панирани, хрупкави и пикантни.
На кокошката децата.  Laughing

Давам ти координати на ЛС.  Peace

# 6
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
O, за KFC ли става въпрос. Не знаех че така се съкращава на кирилица. Преведох си го като културен център, но Ф-то не го вързах с нищо и само за двореца на децата се сетих в този район за културен център.
Да, близо ми е до работа KFC.

# 7
  • Мнения: 111
На козметик ходя тук www.medica-aesthetica.com.  Доверявам се на 100%.  Козметичката работи с био козметика Певония Ботаника.
На фризьор ходя в Лозенец или по-точно на Хладилника. Постригва уникално, мога да ти дам на лични тел.номер, няма сайт.

# 8
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Далечко ми е НСА Лори. Трябва да ходя само в събота, а тогава сигурно е фул графика. За сега ще се въздържа, но Хладилника ми е ок, затова ще очаквам препоръките за фризьора ви.   bouquet

# 9
  • Мнения: 10
Много съм доволна от моята козметичката, но работи в центъра. Лицето го почиства изрядно, без да разранява. Последния път ми сложи нов специален гел, с който много бързо ми изчисти комедоните. Внимателна е и много компетентна- с еднаквво желание работи почистване на лице и специални процедури. Прави нови за България терапии.  Дори я даваха по телевизията. Никога няма да спести от време и материали. Дори като ходя само за вежди, е толкова приятна- цени клиентите си. Винаги е усмихнвата, клиентите не се застъпват. Студиото е много приветливо.Цената е 21лв за стандартно почистване- около час и половина. Ще ти дам координати на лични.
Ще бъдеш доволна!

# 10
  • Мнения: 8
Много съм доволна от моята козметичката, но работи в центъра. Лицето го почиства изрядно, без да разранява. Последния път ми сложи нов специален гел, с който много бързо ми изчисти комедоните. Внимателна е и много компетентна- с еднаквво желание работи почистване на лице и специални процедури. Прави нови за България терапии.  Дори я даваха по телевизията. Никога няма да спести от време и материали. Дори като ходя само за вежди, е толкова приятна- цени клиентите си. Винаги е усмихнвата, клиентите не се застъпват. Студиото е много приветливо.Цената е 21лв за стандартно почистване- около час и половина. Ще ти дам координати на лични.
Ще бъдеш доволна!
Моля за координати!

# 11
  • Мнения: 5 647
Много съм доволна от моята козметичката, но работи в центъра. Лицето го почиства изрядно, без да разранява. Последния път ми сложи нов специален гел, с който много бързо ми изчисти комедоните. Внимателна е и много компетентна- с еднаквво желание работи почистване на лице и специални процедури. Прави нови за България терапии.  Дори я даваха по телевизията. Никога няма да спести от време и материали. Дори като ходя само за вежди, е толкова приятна- цени клиентите си. Винаги е усмихнвата, клиентите не се застъпват. Студиото е много приветливо.Цената е 21лв за стандартно почистване- около час и половина. Ще ти дам координати на лични.
Ще бъдеш доволна!
Моля за координати!

Аз също. Може и на лични Simple Smile Благодаря.

# 12
  • Мнения: 3 272
Здравейте, момичета!
Имам голям проблем-ужасен.Мазна, пореста кожа.В софия съм от само 2 години и си търся козметик под дърво и камък за почистване на лицето.Пробвах 5-6, но от никоя нищо не става.Преди си ходих в Казанлък на козметик, но вече нямам възможност, защото имам малко бебе. Много моля да получа мнения и съвет къде да отида.Харесвам механичното почистване, а не безразборно мазане с маски и всевъзможни мазила.
Предварително благодаря.

# 13
  • Мнения: 1 180
Момичета, много ви моля, дайте и на мен някакви координати на козметички!

# 14
  • Мнения: 1 270
А съм доволна от този салон, намира се в Манастирски ливади:

http://www.ladiespoint.net/

Общи условия

Активация на акаунт