Отговори
  • Мнения: 3 736
Британските острови не са съвсем Европа, а жителите им имат особено, островно мислене. Британското кино винаги е било леко встрани от континенталното европейско. Британските актьори и актриси... За тях е темата. Да им се възхищаваме шумно, да ги обсъждаме, да ги критикуваме, тъй като всеки има свое мнение. Давайте!

Но преди да продължите... вижте Списъка, за да избегнете травми  Mr. Green












Последна редакция: чт, 13 яну 2011, 08:50 от ИрПуц

# 1
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Първааааа... tongue
Пуцко,тенкю!  bouquet

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Ооо, мерси, че ме осветли  bouquet Тая Мелодия ми се наложи да я гледам лятото. А за Глистопада, както казва баща ми, още съм втрещена, защото собствената ми майка ми затваря телефона и не може да говори като го дават Shocked

Втора Mr. Green Пуци, 10х  bouquet

# 3
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
 Mr. Green

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 17:47 от zisska

# 4
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Зисе поста не ти се счета,целя бронзаааааа Party Party Party,що се повтаряш ти newsm78

Пуци    bouquet  bouquet  bouquet

# 5
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Кой пост би Плами? newsm78
А тоя за Оби Кенан ли би  Laughingпубликувах го по грешка
ма нищо.

# 6
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Тюх, доредих се!  Tired

Хю Лори като д-р Хаус да й постави комплексна екзотична диагноза и да я елиминира с лечението
Колин Фаръл да си среше веждите над отворената й уста и да я задави фатално

Т'ва са мойте...

# 7
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Понеже видях образа на Стивън Фрай на ред 5 в увода на темата ви... и реших да си задам тук въпросите - касаещи английските комедийни програми.

Като сте почитатели на "британците" и "британското" някой от вас дали е гледал една тяхна комедийна програма/шоу (абе жанрът трудно се поддава на описание според мен). Казва се "QI" - http://www.imdb.com/title/tt0380136/
Излъчва се от 2003 година. В момента тече 8-ми сезон - посветен на буквата Н...
Защото шоуто е изградено като телевизионно състезание "на ужким" - няколко английски комици отговарят на въпроси по определена тема. А темата се задава от дума, започваща с определена буква от азбуката. И всеки сезон е посветен на поредната буква... което вероятно означава, че могат да направят още около двайсетина  Mr. Green
Аз попаднах съвсем случайно на това чудо, но гледам редовно и искрено се забавлявам. Дори се каня да си потърся по-старите сезони.
Любопитно ми е да чуя мнения.

И също така за едно реалити на Рики Жервес - An Idiot Abroad - http://www.imdb.com/title/tt1702042/
От него гледах само първа серия и ми се стори обещаващо.
Те всъщност са само осем серии. Но все не мога да ги вместя в графика си и съм ги оставила за лятото...
Дали сте го чували/виждали?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 294
Пуци   bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да Зисе,за поста ти Mr. Green

Пуци много добра,анкетка    bouquet ,гласувах за:

Хю Грант да я докара до самоубийство, рецитирайки безспир отбрани моменти от “Ромео и Жулиета”   
Хю Лори като д-р Хаус да й постави комплексна екзотична диагноза и да я елиминира с лечението   
Джейсън Стейтъм/Вини Джоунс/мистър Бийн/Юнак по избор да упражни чисто, брутално, тестостеронно заредено физическо насилие над крехкия й скелет

# 10
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси за темата   bouquet!
Мерси, че ме осветлихте за бащинството на цигуларчето, че иначе трябваше да го следя тоА фиУм  Mr. Green!
mia4ik, много интересно звучи това комедийно шоу, но не съм го гледала. Предполагам, че е излишно да питам дали се намира преведено на български...
Отивам да чета анкетата и да гласоподам.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 219
Леле, не мога да спрЪ да се смея! Мъжът и дойде да провери дали съм наред?!??!?!? Предполагам, че съседите ще го последват!!!

Охххх, хич не знам какво да избера.
Хю Грант и Хю лори със сигорност щото просто гледката ще ме утрепе от КЕФ!
Ма за третото са замислям!

Да... след неуморен труд на паяците в тиквата ми - Колин Фаръл ша е третиьо иУнак дет ша я ликвидира!

# 12
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Аз съм кръвожадна и Джолиту ни мъ кефи, та последните три с бой Mr. Green Иебань не й се полага, що да й праят кеф, га ша умирга Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 436
И аз тук, амнайста поред.
Гласувах както Пламито Mr. Green Бой, бой ... Mr. Green и никакъв кеф Naughty

# 14
  • Мнения: 78
Ай добре заварили  Hug
Пуце, мерси за темата.   bouquet
Глас - със само една опция - Джейсън Стейтъм/Вини Джоунс/мистър Бийн/Юнак по избор да упражни чисто, брутално, тестостеронно заредено физическо насилие над крехкия й скелет - като искам първите двама участници, поне  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт