Британците, британците!

  • 18 890
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 736
Британските острови не са съвсем Европа, а жителите им имат особено, островно мислене. Британското кино винаги е било леко встрани от континенталното европейско. Британските актьори и актриси... За тях е темата. Да им се възхищаваме шумно, да ги обсъждаме, да ги критикуваме, тъй като всеки има свое мнение. Давайте!












Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 10:37 от ИрПуц

# 1
  • Мнения: 436
Да се присъединя и тук Laughing Благодарности за темата, липсваше такава  bouquet

Ако може да добавим Джони Деп и Джерард Бътлър (макар и шотландец) и Кейт Уинслет Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 71
Запис. Mr. Green

Към моите британски любимци се числи и Джейсън Айзакс (Sweet November, Патриотът, Питър Пан и... ест Хари Потър). Уникален талант е този човек, а и няма друг актьор, който да дава толкова забавни интервюта. Супер земен и сладък човек. Heart Eyes А какви очии....


# 3
  • Мнения: 2 040
Поздравления за темата!   bouquet
Много харесвам британските актьори и така като гледам почти всичките ми любимци си ги изкарала на кадро. Бих добавила само

David Thewlis                            Mark Addy

Марк го залюбих от Full Monty

А от актрисите няма как да пропусна Helen Mirren

# 4
  • Мнения: 3 736
Много се радвам, че темата среща одобрение, и аз мисля, че имаше нужда от такава, за да не спамим другите теми.  Mr. Green

Посипвам си главата с пепел, защото не знаех, че Джерард Бътлър е "нашенец". Ама Джони Деп, при цялата ми любов, си е американец. Кейт Уинслет си е там, вдясно на Хю Лори  Wink

Записвам си предложенията веднагически!.

Злате, за срам още не съм гледала The Full Monty, нямам обяснение защо, все не съм на кеф да го гледам, като се присетя.

Аз бих добавила и Вини Джоунс, и Стивън Риа (за целите на темата включваме и ирландците, викам аз), и, и... има, не е като да няма.  Mr. Green

О, Хелън Мирън, разбира се!

Кажи нещо повече за Дейвид Тюлис, аз май само в Хари Потър съм го гледала.  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 71
Играе и в Седем Години в Тибет редом с Брад Пит. Peace И на други места съм го гледала, но в момента не се сещам точно...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 294
Интересна тема, ИрПуц   bouquet
с удоволствие ще я следя и споделям  Crazy

На прима виста, не се сещам да има пропуснати мои любимци .. всички са тук  Hug


п.п. ей така предколедно, изминалата събота гледах отново LoveActually  Crazy

# 7
  • Мнения: 3 736
Мерси, СеверчеGrinning

Ами, като гледам, вече мога да добавя още една колонка с вашите 4 предложения + Линдзи Маршъл, за която се сетих току-що.

# 8
  • Мнения: 436
Посипвам си главата с пепел,  Embarassed
Винаги съм приемала Джони като британец, чудя се защо ли Mr. Green (щяло ми се е да е такъв май)

Като споменахте Full Monty се сещам веднага за Робърт Карлайл.

Освен това - Емили Блънт! Беше страхотна в ролята на Виктория!

# 9
  • Мнения: 34
Чудесна тема, благодаря   bouquet Британците, британците...ех британците-добавям и Гейбриъл Бърн, макар и ирландец. А след като изгледах новата версия на Шерлок Холм на ВВС любими ми станаха и Benedict Cumberbatch /Шерлок/ и Martin Freeman /Уотсън/.
Споменахме ли прекрасния Робърт Каралайл? Добавям още: стархотното семейство Ванеса Редгрейв и нейните талантливи дъщери - Джоли Ричардсън и Наташа Ричардсън /мир на праха й/, добавям и зет й - Лиам Нийсън /пак ирландец/

# 10
  • Мнения: 2 040
Злате, за срам още не съм гледала The Full Monty, нямам обяснение защо, все не съм на кеф да го гледам, като се присетя.
Срам, срам!  Naughty
Веднага те поздравявам с любимата си сцена от филма - http://www.youtube.com/watch?v=nWjYsrQVUSw  Hug
Не обръщай внимание на испанския дублаж в началото, само такова клипче успях да намеря.

Дейвид Тюлис освен в Седем години в Тибет съм го гледала в Хари Потърите, Големият Лебовски, Небесно царство, Новият свят и Сърцето на дракона.
Като казах Новият свят та се подсетих за един любим ирландец - Колин Фарел.  Heart Eyes

# 11
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О Пуци хубава темичка си спретнала  bouquet  bouquet  bouquet,да идвам аз  Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бързо се поправи и сложи Джорди Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,че да не се наказваме Joy Joy Joy Joy

Таман сега малко ще си обогята знанията,честно казано половината известни муцинки не ги знаех че са британци Blush ще си поспия и аз главата с пепел Mr. Green doh

# 12
  • Мнения: 2 040
Споменахме ли прекрасния Робърт Каралайл?
Като го спомена да споделя една от любимите ми сцени с него от филма 51 щат. Уникален филм!

http://www.youtube.com/watch?v=2hvZQHt9_K0

# 13
  • Мнения: 3 736
Злате, мерси  hahaha Ще се постарая да поправя грешката тия дни, макар че в момента съм в лапите на друг велик инглиш - сър Тери Пратчет.

Ирландския 'клон' също е много силен, мдаам. Записвам!

Плами, и на тях ще им дойде реда, няма да ги забравя и Ръсел, и Ейдън, че и Мойър също... А ти си посипвай главата с пепел обилно  Mr. Green

Някой Юън Макгрегъровец няма ли да се появи,л че и за него се сетих, от Робърт Карлайл.  Mr. Green

ПП Някакви анкетни идеи нямате ли? Мисля, че темата е благодатна за такива, пък в момента нямам капацитет за мислене в тая посока.
Щото пусна ли нещо от типа "Кой е най-секси"... не знам кво ше стане  hahaha

# 14
  • Мнения: 2 040
Като ще покриваме целите острови да включа  и шотландците Ewan McGregor и James McAvoy
 Heart Eyes

Гледам Сончето е споменала вече Джерард, ама дай да му се възхитим по носия  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт