пердета-8

  • 206 776
  • 887
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 542
Ако избереш бяло перде с отчетлив релеф или по-груба структура ще стои приятно - хем ще се слива със стената, хем ще се откроява от нея.  Peace

# 691
  • Мнения: 0
Ако избереш бяло перде с отчетлив релеф или по-груба структура ще стои приятно - хем ще се слива със стената, хем ще се откроява от нея.  Peace
Благодаря за съвета  Wink

# 692
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
     И аз с въпрос-Някой ползвал ли е услугата на мебелен салон  "Айко",за ушиване на пердета(ако се закупи от тях плат,безплатно ги шият),доволни ли сте? Благодаря!

аз 2 пъти си поръчвах от айкото пердета -ушиванете е безплатно , много съм доволна за 7-8 дена и е готова паръчката ми

# 693
  • Мнения: 2 455
    SVETLA BO ,благодаря!Хубав ден!

# 694
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Скица, отрязани са, не се нищят и са си ок. На тавана е релса, с кукички са не с халки. Купих ги от Джъмбо, 15 лв, 1,4 линейни метра е парчето.
Ако искаш пиши на лични скайп да ти покажа подробности Simple Smile

# 695
  • София
  • Мнения: 1 830
Включвам се да изплача мъката си - след цял ден обикаляне по магазини за пердета - по Пиротска, Дом Хармония, Хармония на Раковски, един на Симеоновско шосе, Домко, Айко, Практикер и Бриколаж - не успях да си намеря хубави детски пердета. Навсякъде са едни същи и асортимента е много беден. Моля, ако някой има идея за друг магазин, да сподели с мен Praynig Praynig

# 696
  • Мнения: X
Включвам се да изплача мъката си - след цял ден обикаляне по магазини за пердета - по Пиротска, Дом Хармония, Хармония на Раковски, един на Симеоновско шосе, Домко, Айко, Практикер и Бриколаж - не успях да си намеря хубави детски пердета. Навсякъде са едни същи и асортимента е много беден. Моля, ако някой има идея за друг магазин, да сподели с мен Praynig Praynig

http://www.galbaro.org/
На едно Стройко ги видях. Имаше интерени неща. Запомних ги точно заради шарен детски текстил.

# 697
  • София
  • Мнения: 1 830
Мерси много. Днес ще отида Simple Smile

# 698
  • Мнения: 73

харесах си това перде за хола(мрежестото),но сега съм много голяма чуденка как ще постигна затъмнение при неопходимост.Колебая се между роло щори или плътна завеса,но много ми се иска да са черни,защото по дивана ще има черни възглавнички,плота на кухнята и маймункуите са черни,иначе всичко останало и сиво и бяло.Дали няма да се получи много контрастно с черни завеси,или пък много сиво със сивите newsm78 чудя се също дали да не сложа това мрежестото перде в черен цвят newsm78 newsm78 ох помагайте моля ви Rolling Eyes

# 699
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Барбарон, у нас съм с роло щори, но са "засенчеващи", т.е пускат светлината, не затъмняват. Роло щори има и затъмняващи, но на мен сякаш с пердето ми се струва по -удачно да постигаш тъмнината, когато се наложи. Спалнята затъмнявам с тъмно кафява завеса.



Докато чета цветовете у вас си помислих за бели роло щори, черно плътно перде и сиво мрежесто. Втора мисъл дойде  Crazy на снимката мрежестото е върху плътното, според мен за дневна мрежестото трябва да е преди плътното. Щом ще е черно плътното перде, то сякаш ще стои повече прибрано в двата края, така си мисля...
Сивото мрежесто ще пасва на интериора и ще му се вижда ефекта на фона на белите роло щори.

Сега като се чета, никъде не казваш, че искаш две пердета, ама не е лоша идея май май. На мен у нас ми седи голо само на щори и плътно перде. Мислила ли си за ресни?

# 700
  • Мнения: 73
Мира Иванова харесват ми ресните,но това мрежестото ми харесва повече  Simple Smile
а за мрежесто перде,плътно перде и щори ..т.е. и трите неща заедно не съм го мислила или мрежесто със щори или мрежесто със плътно перде.И прозореца на кухнята много ме бърка,защото е в едно помещение с хола,но пък не искам там перде а щоро,само дето не мога да избера каква.

# 701
  • Мнения: 0
Здравейте!
Скоро ще се нанасям в нов дом и вече стигнах до текстила. Бихте ли ми препоръчали магазини за дамаски, пердета, щори в София. Тъй като съм малко скарана с цветовете и избирането на съответстващи си нюанси  Embarassed бих искала да има комплекти за текстила в стаите.

# 702
  • Мнения: 5 939
Мира Иванова харесват ми ресните,но това мрежестото ми харесва повече  Simple Smile
а за мрежесто перде,плътно перде и щори ..т.е. и трите неща заедно не съм го мислила или мрежесто със щори или мрежесто със плътно перде.И прозореца на кухнята много ме бърка,защото е в едно помещение с хола,но пък не искам там перде а щоро,само дето не мога да избера каква.
Мрежестото е такъв разкош,че щора,мисля,ще му убие ефекта.
А някога баба ми слагаше плътното перде под дантеленото-обосноваваше се с нова,че иска да си му гледа красотата и вечер и денем,ако се е наложило да затъмни стаята.И то наистина изпъкваше на фона на плътното.Т.е. би могло да се сложи и така,както е показано на снимката-красиво е.
А щора за кухнята не може ли да се изработи от материята на плътното перде?Римска,например.

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Поздравления за всички красиви перденца тук!  Peace
Изчетох ви с голям интерес, а сега ще помоля за съвет...
Стая /хол с бокс/ с 3 прозореца, но малки. Пердетата ще са къси, няма друг вариант. Единият прозорец е непосредствено до шкафа на кухнята, над който има трегер, т.е. до него няма да е красиво да стои перде. И сега се чудя, ако другите 2 пердета са стандартни с набор, дали е удачно това да е без набор, тип щора? и понеже над него е трегерът - допустимо ли е то да започне от по-малка височина?

# 704
  • Варна
  • Мнения: 4 108
У нас за да изпъкват ресните използвам щора с цвета на стените за фон. Това исках да кажа, като споменах щора Simple Smile
Успех на Барбарон и дай после да видим какво се е получило Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт