Какво си поръ4ахте на дядо Коледа?

  • 2 270
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 212
Не ми казвайте 4е не се ослушвате да Ви хареса нещо, 4е да Ви го донесе дядо Колю  Mr. Green Децата са ясни, сега ние сме наред.
Понеже знам, 4е скоро ще ме попитат, какво аджеба искам, и аз все нищо неща, и все ми купуват, как да кажа, излишни неща, тоя път ще изненадам дядо Колю с моето то4но и на място желание. Оби4ам разните му мазилца, имам си, не е кат да нямам, но това прояви дълбок интерес в мен. gold future
И да питам, какво ще подарявате на половинките си? Аз нещо ми е бедна фантазията напоследък  Rolling Eyes

хайде, вие сте наред  Hug

# 1
Нищо повече няма да искам - стига ми кола и ъглов кожен диван за хола Crazy Mr. Green (той даже още не е доставен ooooh!)

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
аz си поисках кола, но сигурно ще дойде zа другата Коледа Joy Joy Joy ....а на zлатото още не съм иzмислила подарък.....

# 3
  • Мнения: 7 430
Ами аз вече си купих червените ботушки Wink като използвах повода "за Коледа" и сега не знам да искам ли друго newsm78

Малко ме е срам Embarassed Mr. Green

# 4
  • Мнения: 3 098
 smile3506 И аз съм в размисъл,какво да ми носи Колето  newsm78 Вси4ко си имам Mr. Green За детето съЩо се 4удя,толкова красиви неЩа за малките има,4е smile3517 главата ме заболява от толкоз.
А на мъжо най_ми се иска да му връ4а резервации за някоя хижа,но пък незнам датите на ваканцията му ooooh! Crazy Все пак  мога да се превъплатя в ролята на Снежанка,без джуджета и дядки Mr. Green Mr. Green Mr. Green в умопомра4ително облекло Flutter

# 5
  • Мнения: 4 212
О, Марибел, подаръка ти ще е натюр, ти в цялата си прелест.

Хонда, извинете 4е до сега Ви говорех на ти  Flutter  Mr. Green и като го доставят да кажеш скърца ли коженият диван  Laughing

ма вие сте по "скормни" от мен бе , кви са тез коли и 4удо. Замислям се дали и аз да не искам такова нещо, пък може и да е само двуместно, кат по проста.

Дидке, ади нещо подходящо към ботушките сега  Flutter пак в 4ервено

# 6
....

Дидке, ади нещо подходящо към ботушките сега  Flutter пак в 4ервено
БИльо  Flutter в тон с испанската традиция Mr. Green
Пък после и Ферари Flutter

# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
аз нищо. само за децата ще донесе дед мароз таз година, че нещо джоба му ще хване язва горкия.
двамата с ретчо си правим общ подарък- 6 младоженски дена на канарите, друго неща!

# 8
  • Мнения: 3 098
Ами сега разглеждах това и това
Ами не бих отказала Снежанка и само с такова неЩо да се появи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 257
аз нищо. само за децата ще донесе дед мароз таз година, че нещо джоба му ще хване язва горкия.
двамата с ретчо си правим общ подарък- 6 младоженски дена на канарите, друго неща!


А стига бе, кога сте там? Ние сме за Нова Година. Laughing И на кои канари? Ние сме по бахамските канари....

P.P. Съвсем съм се сбъркала тия дни..... #Crazy ... Чета и пиша канари, а не зацепвам, че искам да кажа кариби....Ох, старост - нерадост.....

Последна редакция: чт, 24 ное 2005, 06:19 от G&J

# 10
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
ох, ooooh! моят дядо Колю вече zапочна да ме мъчи с въпросите, какво си пожелавам zа Коледа. Аz аz съм така newsm78. И zа него още не съм си иzбистрила идеите, какво да му подарявам. Така че ще следя темата.

# 11
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
А стига бе, кога сте там? Ние сме за Нова Година. Laughing И на кои канари? Ние сме по бахамските канари....
ами ние сме от 5.12 до 11.12.на Гран Канария
ако някой ще ходи натам по това време да се бажда Grinning

# 12
  • Мнения: 804
 Аз се зарибих по машината за хляб, но Дядо Коледа каза, че ще си помисли, та сега тръпна в очакване. Другото , което искам е от тези фотьойли(май леизибой им викат), да мога де се излягам и поклащам с бебето по нататък, а и в последните месеци ми се струва, че ще ми е много удобно  newsm10 На половинката обаче какво да купя, той все няма желания, за разлика от мене Joy, може да му купя скара, да си пече кебабчета smile3533

# 13
  • Мнения: 4 212
Мммм, кебаББББ4енца как ти4кат с бири4ка,мммм, пак са отплеснах .Скари4ката е хубав подарък, ма не е ли малко...домакински бе.

# 14
  • Мнения: 7 837
Грета, следващия път, ей така по между другото, да споменеш на Лъчо за твоя подарък  Twisted Evil

Аз си поръчах лаптоп и днес Дядо Коледа ме извести, 4е елен4ето пътува насам  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт