Кръвен тест за бременност

  • 3 555
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 123
Бан, според мен трябв задължително да приемеш работата. Дори да си бременна и да възникне усложнение там, ти ще си толкова щастлива от бременността, че едвали за теб ще има значение служебното статукво. Не си отлагай живота.
 Naughty
А по отношение таблицата на Лали - не попадаш в предпоследната група, защото единиците са седмици, а не дни.  bouquet

# 16
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Защо не се поинтересуваш за закона. По принцип като представиш медицински документ удостоверяващ бременност нямат право да те гонят, най-много да ти сменят работното място, ако има причини за това - тежка или канцерогенна работа...... Незнам как стои въпроса обаче с договорите с изпитателния срок.

# 17
  • Мнения: 1 441
Поинтересувах се за правната страна на нещата, даже пуснах тема въпрос в Клю-то. Могат да ти прекратят договора веднага, ако си изпитателен срок Sad

# 18
  • Мнения: 1 320
Бан, който нИ рискува, нИ пИчели. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 441
Sad момичета, сега говорих с Цибалаб. Ако си направя тест утре ще ми отчете изменение на хормона, но резултатите ще са готови чак в сряда. Пак не ми вършат работа по конкретния повод  Sad

# 20
  • Мнения: 357
BAN, BAN, BAN,  no недей така бе дете, гледай сега значи на цели 20 лета стана и пак акъл трябва да ти давам, НЕ МОЖЕ да вземаш решение въз основа на някакъв си там тест, ако имаш добро прдчуствие за работата ПОЧВАЙ, какво ще ти донесе бъдещето си знае само дядо Господ, айде стига толкова, че пак ще ме избие на поезия  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 7 716
Виж в друга лаборатория, стават за същия ден доколкото си спомням.

# 22
Виж в друга лаборатория, стават за същия ден доколкото си спомням.

В "Кандиларов" правят ЧХГ всеки ден. (ако си в София, де) Ако си ги пуснеш в понеделник рано сутринта(8-9.00), ще ти излезе резултата в 14.00 часа.

Не знам дали това ти върши работа...но може да се обадиш и да попиташ дали работят в събота и кога ще стане резултата.
А в цибалаб, не знам защо, но само 1 ден от седмицата правят ЧХГ.

Ако работата е готина и си заслужава.... Не му мисли чак толкова.... Приеми я... И каквото Съдбата покаже.
Преди 2 години и аз бях пред същата дилема, и избрах да се преместя...Още продължаваме с опитите... Така че не може да знаеш предварително кога точно ще забременееш.
Желая ти теста да покаже това, което най-много искаш в момента.
И знай, че живота обича смелите.

Подкрепям останалите които са ти казали вече: "който не рискува не печели"

# 23
  • Мнения: 83
Ban, здравей.
За работата няма да си позволявам акъл. Мога само да ти кажа, че в Бодимед като отидеш сутринта, след 14 часа същия ден си получаваш резултата. За Кандиларов не съм сигурна напълно, но май е по същия начин. Успех!

# 24
  • Мнения: 4 399
БАН, аз 2.5 години не си и помислях да си сменям работата защото нали идеята беше че правим опити за забременяване. И точно когато забременях мислех да напускам защото мъжът ми трябваше да се мести, а не искахме да живеем разделени дълго време.  Положителния тест го получих в началото на Юни, а с мъжа ми обмисляхме дали в края на Юни или през Юли да уведомя фирмата че напускам. Той самият вече беше напуснал, имаше нова работа и беше на път да се мести в друга държава. Положителния тест ни изненада на средата на отпуската ни, така че нямахме и много време да реагираме. Но в рамките на 1 седмица той успя да си намери нова работа тук и в крайна сметка си останахме, не се преместихме и аз не напуснах. Разказвам ти всичко това защото съм убедена че когато се случват такива хубави неща, изход от ситуацията винаги се намира и той е възможно най-положителния. Не го мисли толкова, такива неща не могат да се плануват. Ако работата ти харесва, приемай я. На тоя етап нито положителен, нито отрицателен тест е много информативен. Колко е изпитателния срок в БГ? Това което съм чувала от приятели е 3 месеца. А това е нищо, дотогава още никoй няма да е разбрал дори че си бременна. На мен започна да ми личи съвсем в края на 5. месец, дори началото на 6. Желая ти късмет каквото и решение да вземеш!

# 25
  • Мнения: 1 441
Момичета, благодаря на всички, които ми писаха.
Относно кръвния тест - така или иначе ще си направя. Утре трябва дадам отговор, така че ще се обадя да кажа, че приемам работата. Но ако теста се окаже положителен, ще се обадя да откажа. Извинете пресметливия ми мозък, но определно перспективата да съм бременна и безработна не ме вдъхновява.. Rolling Eyes А от новото място ясно ми казаха, че няма да ми са във възторг ако забременея през първия си месец там (камо ли ако отида вече бременна). Изпитателния срок е 6 месеца, ако в момента съм бременна няма да мога да се крия (аз ще започна работа направо в 2.5 месеца - имам един месец предизвестие все пак). Ще се окаже че още на 2 месец ще могат да ме уволнят. Не казвам че ще стане така, но нямам и гаранци, че няма да стане така.
Не ме разбирайте погрешно - търся си работа от 2 месеца, във възторг съм че някъде са ме харесали и то толкова, че на втория ден от единственото ми интервю ми се обаждат, за да ме назначават. Просто съм такава - искам да знам възможно най-много, когато вземам решение. Не обичам да скачам на сляпо.
Не знам защо ви разказвам това - може би защото исках да го изясня за себе си. Rolling Eyes Така или иначе ви благодаря за насърчителните думи и за подкрепата  Hug

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Бан успех мила  bouquet

# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 1 441
Момичета само да ви се отчета - резултатът ми е отрицателен - < 100 ....еди какво си (забравих го  Embarassed). Благодаря ви за пожеланията за успех, явно ще е в професионалната сфера - от 2 януари съм на нова работа   Rolling Eyes
(тайно се надявах да мога да се похваля с другото тук, ама нейсе .... )

Общи условия

Активация на акаунт