Каква е вината на Фатмагюл? ( Fatmagül'ün Suçu Ne ? ) -9

  • 35 092
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 984
Както е тръгнало  в деня на пенсионирането и Керим ще и направи най големия подарък,да и каже "Обичам те" Crazy

# 721
  • Мнения: 1
cruela, в един отбор сме Peace просто на този етап,колкото и да се влюбва в него,все още не може да забрави и да му прости,но и този ден ще дойде Peace
slawena,добър сценаий  bouquet,можеше Мустафа и Ердоан да са поставили началото на приятелство в психото Joy
123 eli,скорошно оздравяване Peace

binzi,благодарности за всичко,което правиш newsm51 newsm51

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
Slavena, направо събираме пари и ти купуваме билет за Истанбул -
за продуцентската къща. Сменяме сценаристките....
Аз гледам 5 част. Довечера ще я повторя за потвърждение.
Навремето филма с Патрик Суейзи - Мръсни танци - го гледах над 20 пъти.
Знаех във всеки момент какво ще стане и какво ще се каже.
Та и тук става нещо подобно с мен.
Целувки на Binzi

# 723
  • Мнения: 0
cruela,и аз съм фен на Фатмето Peace

Имам предвид нейната гледна точка. Чаровникът Енгин ни заплени и сякаш забравихме какво преживя Фатмагюл.

# 724
  • Мнения: 11 984
Няма нужда и без друго,април заминавам за Истанбул /ако не ми мине котка път/,за един уикенд с приятелки  Embarassed малко спам,но големия не пита ако срещнеш Бехлюл по пътя ще припаднеш ли като си му фенка.Е казвам му че не ми е слаб толкова ангела все пак съм на 40 а не 14.  Mr. Green
Бинзи,много искам да мога да ти помогна но уви... Tired

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
Като гледам и чета майката на Мустафа как се вайка. Помните ли какви тежки
думи каза на Фатмето - когато Мустафа изгори къщата им. Че не е за него, да го забрави,
Мустафа да започне живота си на ново. Така и се пада. Бързаше да раздели Мустафа и Фатмето - ето го новия му живот.
Според мен това е отмъщението на съдбата към Мустафа.

# 726
  • Мнения: 11 984
Maйката на Мустафа като не искаше омърсената Фатме,ако разбере новата любима на сина и с какво се занимава направо във врящия казан трябва да я пусне Twisted Evil



Keрим за коя ли се оглежда Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 14 мар 2011, 14:32 от Slawena

# 727
  • Мнения: 0
Няма нужда и без друго,април заминавам за Истанбул /ако не ми мине котка път/,за един уикенд с приятелки  Embarassed малко спам,но големия не пита ако срещнеш Бехлюл по пътя ще припаднеш ли като си му фенка.Е казвам му че не ми е слаб толкова ангела все пак съм на 40 а не 14.  Mr. Green
Бинзи,много искам да мога да ти помогна но уви... Tired

Slawena как ще се познаем? И аз съм през април в Турция. Да не се хванем за косите за Бехлюл?! И аз съм на 40. Лошо няма!

# 728
  • Мнения: 11 984
Cruela ,ами освен да нося снимка на Керим а ти на Бехлюл  Joy с надпис БГ-МАММА ФЕН

# 729
  • Мнения: 0
Cruela ,ами освен да нося снимка на Керим а ти на Бехлюл  Joy с надпис БГ-МАММА ФЕН
И като ни вкарат комшиите в лудницата няма начин да не се познаем. Две луди от България! От мен да мине давам ти авантаж да си първа, че си за един уйкенд. Аз отивам за седмица.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 34 044
Cruela, Slawena - направо ми повишихте настроението. Това за фенките.
А на нас какво ще донесете от тях. По един автограф.

# 731
  • Мнения: 11 984
По един раат локум,а автографите мога и сега да ви ги напиша Mr. Green

# 732
  • Мнения: 0
НОВАТА ТЕМА
Нямах време да сменя визията  Praynig Praynig извинете ме

# 733
  • Мнения: 24
От баклавата на Фатмето Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт