Зимата си заминава, СЕПТЕМВРИЙЧЕ на разходки се надява!

  • 22 429
  • 698
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 637
Люляче,аз давам на Диди кисело мляко от 1 месец,беше на 5 и половин  Peace.Замествам едно ядене с кисело мялко,но и слагам малко водичка и щипка захар  Peace!Диди го харесва много!
Melani34 ,много хубави заглавия  Hug!

# 691
  • Мнения: 1 897
Danielkka, благодаря!
Аз съм се улисала около организацията на рожденния ден на баткото и семейните почивки и за малко да забравя, че Мария става на 1/2 годинка!
Мирка, завиждам (благородно, разбира се) за Спа почивката ви. Ех, как имам нужда и аз от малко релакс!
Днес сме на консултация и ваксина и ще се отчета следобед за резултатите, макар, че не очаквам кой знае какво наддаване от моята дребосана.
Melani34 ,много хубави заглавия  Hug!
И на мен много ми харесват!    bouquet

Виртуална почерпка и за нашата половин годишнина:


Честито и на останалите бебчовци, които празнуват днес! Hug

# 692
  • Мнения: 0
Момичета пуснах новата тема,че ще поизлизам днес!Дано ви хареса,леко пролетна е  Mr. Green!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=571795.new#new
Заповядайте!

# 693
  • Мнения: 73
Добро утро!
Честити половин годинки на Мария и Диана!
Честити месечинки на Ивайло и Желиян!
Благодарим за хубавите почерпки, а също и за кафенцето на Даниелка!
Ние пак сме будни от 6 часа. Но и не спа добре, отново, до 7 броих ставанията, после спрях! Вече взех да свиквам, друго не ми остава...
Нещо слънчице се опитва да грейне, да видим дали ще излизаме днес. Изобщо толкова е ветровит този нашия Бургас и влажен въздуха и едно мъгливо! Трябва да ни е весело  #Cussing out
Ех, не можах да изляза на 1-ва страничка  Wink Нищо, следващия път!

# 694
  • на североизток
  • Мнения: 460
Здравейте,
iv4i_79 и аз така правя пюретата на Влади, но правя за два дена и на третия не смея да му дам вече. Ти колко дена ги държиш след като ги затвориш?

Ами и аз толкова, че не съм сигурна дали са се запечатали добре, пък и нали нямат консерванти Simple Smile
А относно това, защо предпочитам да приготвям домашни, Мирка много добре го е казала(както винаги Peace) Само ще допълня, така излиза и много по-евтино, но на първо място мнооого по-вкусно. Например купешко пюре от картоф е пълен отврат и дори и детето ми да го яде, не бих искала да го приучвам да обича такива 'вкусове' А и имаме домашни картофи, които са толкова сладки, че дори без никакви подправки става страхотно вкусно.

И тук има слънчице, но все още се чуди да се покаже ли или не. ДАНО да се покаже, че да се поскитосваме Mr. Green

# 695
  • Мнения: 2 262
Включвам се само да ракажа за краткия ми личен опит в захранването. Моето момиче плюе всички пюрета, но ако сама яде, изяжда повече. Вчера докато се усетя, омете половин морков сама. Сега се връщам назад да чета.

Последна редакция: вт, 22 мар 2011, 11:25 от Giada

# 696
  • Мнения: 360
Включвам се само да ракажа за краткия ми личен опит в захранването. Моето момиче плюе всички пюрета, но ако сама яде, изяжда повече. Вчера докато се усетя, омете половин морков сама. Сега се връщам назад да чета.

Миличка,има нова тема Grinning

# 697
  • Мнения: 2 262
 Grinning Grinning Grinning o6te za 4etene, a, tykmo misleh 4e sym navaksaLA

# 698
  • Мнения: 3 637
Grinning Grinning Grinning o6te za 4etene, a, tykmo misleh 4e sym navaksaLA
Joy Mr. Green Joy Mr. Green hahaha

Общи условия

Активация на акаунт