Парфюмни размисли и страсти - 97

  • 43 416
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 31 384
Например трябва да опитам А*Man на Т. Мюлер, защото според тях е супер за дамски аромат Wink
Вярно е, но на мъж стои по-хубаво. Peace

# 721
  • при морето
  • Мнения: 911
Ооо,блазе ти,Наталка!Голямо завижд Mr. Green
Значи запиши си Peace- 3 виалчета на Монтале-Black Aoud,Golden Aoud,Amandes Orientales!
Любопитни са ми също и на Parfumerie Generale-Felanila,Aomassai.
А относно парфюм.... newsm78...малко ме съмнява да се класира на разпродажба,но никога не се знае,нали.И това,което ми е в главата,е Rahat Loukhoum by Serge Lutens.Или поне Rousse...
Никога не се знае откъде може да изскочи птичката. Sunglasses
 
Писах тук,защото кутията ти е пълна... ooooh!
 
И за да не е спам-днес бях с нова придобивка-Ambre Fetiche by Annick Goutal.
Трябва да кажа,че това е най-най-страхотният тамян,който съществува в парфюм!
Безвъзвратно съм влюбена! Heart Eyes

Последна редакция: ср, 23 мар 2011, 21:10 от Winter fairy

# 722
  • Германия
  • Мнения: 71
Феичка и всички, които ми писаха Hug. Разпечатах всички имена, вярвам, че ще успея с виали. Ще пиша и от там за цени. Особено мострите накрая се продават значително по-изгодно, предполагам на никой не му се иска да връща обратно експонатите.

# 723
  • Мнения: 0
А аз да попитам дали за дългото време, в което не съм влизала в тази прекрасна темичка не се намери човек, който да е тествал  това:
 In Red Armand Basi :
http://www.fragrantica.com/perfume/Armand-Basi/In-Red-128.html

Аз все още си го гледам и все още се чудя какво представлява и дали да не го поръчам насляпо,но реших да взема първо да попитам  Peace Тази чисто червена бутилчица така ме влече..

Душих го преди година на бързо и мноог ми хареса!!!Секси ,леко унисекс ,усещат се кардамона и джиндъра.Абеее готин е!!! LaughingКато усещане ми се доближава до BLV и BLV NOtte by Bvlgari newsm78



# 724
  • Мнения: 29
Натали, и аз имам персонална молба към теб - с всичко, което ти е интересно да се напръскаш / да вземеш виалче за дома, и да описваш, да описваш  Hug Аз ще чета и ще ОХ-кам и АХ-кам, обещавам  Crazy

И, за да не е спам, днес съм с La Perla : Красив еее!  Heart Eyes Получих си го наред с доста други аромати и покрай екзалтацията около тях съм го забравила  ooooh! Престъпно! Прекрасен, класен, изчистен шипър. Не зная дали някога сте го коментирали, но съм убедена, че sl  Hug и Натали биха го оценили високо (ако вече не са го направили, той парфюма не е първа младост  Grinning ). Още едно доказателство, към мен самата, защо тази парфюмна група ми е любима  Heart Eyes

# 725
  • София
  • Мнения: 5 658
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт