Слънце грее, дъжд вали - Януарчето прави безброй бели

  • 31 088
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 524
Наде, честита радост на цялото семейство! Да ви е жива и здрава малката София, да расте много щастлива и обичана.
Прекрасно си описала красотата и вълнението от появата на нов член в семейството. Сега от позицията на мама на две дечица, да са ни живи и здрави, знам, че няма по-пълно щастие от това. Радвайте се на всеки момент, толкова хубави ви предстоят. Браво на Крис, че така приема сестричката си, браво и на теб за позитивната нагласа след раждането. Чакам снимки, убедена съм, че малката е невероятна красавица  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.

# 736
  • Мнения: 7
Наде, ЧЕСТИТА ви малка принцеса! Само радост и весел детски смях да пълни дома и сърцата ви!   bouquet  bouquet  bouquet Толкова я чакахме твоята сладурка!  Peace А сега чакаме и снимчици  Naughty


Сега от позицията на мама на две дечица, да са ни живи и здрави, знам, че няма по-пълно щастие от това.

Аааа, има-има: казвам аз, от позиция на мама на трима Wink Hug


Радостчо, най-накрая си сложила лентичка!


 Peace Peace И аз това забелязах - улесняваш ни много! Hug
А ти Ягодка, липсваше тези дни тук. Как сте?  Hug

Ралче, браво на Йо-йо! Да я цункаш от нас с Дани  Hug
Ванила, остискай още малко, макар че сега като си спомних какво е последните седмици.. ooooh!  Hug
Поздрави на всички
И аз в понеделник отметнах един важен за мен изпит-тест   bowuu и ми олекна. Не за друго, ами да имам повече време за Данюшко  Wink

# 737
  • Мнения: 56
Радостчо, най-накрая си сложила лентичка!

 Blush Heart Eyes

Все забравям в коя седмица съм, сега поне има къде да си сверявам часовника Laughing

Избарах едни мъфини преди малко. И срещнах Ягодка в мъфиновата тема да твори красоти Hug Ягодке, ще ме научиш ли да си подписвам снимките, че все ми ги крадват!

# 738
  • Мнения: 774
Патилинка, благодаря за вниманието!  Hug Няма нищо ново и интересно при нас, затова си мълча, но чета всеки ден.  Grinning

Радостчо, за снимките съм си инсталирала Пикаса 3. Много лесно се правят колажи, обработват и подписват снимки. Ето тук може да си я изтеглиш: http://picasa.google.com/ То сега има май и друга версия, та ако искаш погледни и нея. И аз днес правих мъфинки, затуй и не мога да отслабна - много обичам.  Embarassed Laughing

# 739
  • София
  • Мнения: 120
Наденце, да ви е честита красивата София!Да ви носи само радост и да слуша батко си:)))Невероятно захарче е, ще я схрускам Hug Hug Hug

# 740
  • Мнения: 56
Благодаря ти, Ягодке Hug Ще се упражнявам после!

Бях на доки, че като ме сви коремът ниско долу, в самата кост. Проверих в нета, можело да е просто разтягане на връзките, но можело и да е знак за инфекция, така че отидох да ме видят и да дам пиш за изследване, поне да съм спокойна. Тази бременност по капризничка от първата, да я видим момата и тя ли ще е така Laughing

Пише ми се още, но трябва да излизаме. Айде, до после!

# 741
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ехеее, къде се покрихте всички??

Дони, айде една нова тема.
И за да приключа старата да се оплача, че днес Пъсела се събуди с повръщане. Дано отмине бързо  Praynig

# 742
  • Мнения: 180
Добро утро!

Какво е това затишие?  Laughing

Таис, дано е инцидентно и се разминете без екстрата чревен вирус!

Моето момче днес е за последен ден на ясла и после ваканция. Едва го изпратих. Само пита какво ще яде. От няколко дни унищожава огромни количества храна, чам не мога да повярвам на очите си. Сигурно мотаенето покрай Калоян на Сиса така му се отрази  hahaha
Тази сутрин изяде една купичка мляко с топчета нескуик, после мина на бисквити. Реши че не му стига и искал елда със сирене (от вчера остана малко в хладилника). Изяде и от това 1/3 купичка и после като видя, че си правя закуска се курдиса и изяде прилично количество кисело мляко с мюсли. И това всичкото в интервала от 6.30 до 8ч. Едва го изгоних към яслата, да отиде и там малко да хапне за 5-та закуска за деня да не остане гладен  hahaha

# 743
  • Мнения: 387
ЕТО НОВАТА ТЕМА... не съм пипала нищо, само си измислих заглавие...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=592451.new#new

Общи условия

Активация на акаунт