Слънце грее, дъжд вали - Януарчето прави безброй бели

  • 31 094
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 3 249
hahaha hahaha hahaha Кой не гледа Пълна лудница  Mr. Green Мама Божка е на Жоро Бекъма мамка му - зла свекърва и негов футболен агент bowuu

# 691
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Те сега ако вземем и да я приложим - грешка няма да имаме!  Laughing Пък ако вземем, че намерим някой балък да плаща като за цял работен ден.....  Mr. Green размечтах се май много, а?  Wink
bowuu  bowuu  bowuu

# 692
  • Мнения: 387
сетих се... Mr. Green

# 693
  • Мнения: 180
Бръм, Виктор се отби преди 2 месеца и да ти кажа никак не съжалявам. Стана толкова плавно и естествено и нито на него му липсва, нито аз тъгувам за времето. Сега определено ми е по-добре откъм нощен сън, защото ме разсънваше с неговите среднощни сукания и ставания и местения от легло на легло.
Май и Бърборанчето кърми, колкото и да не и се иска вече  Mr. Green

Наде, хайде раждай, за да имаме повод едно наздраве да си кажем  Drunk Леко раждане и чакаме новини!

На учащите се успех и повече четене на учебници и по-малко на форума Wink

# 694
  • Мнения: 12
оххх,момичета не мога да ви запомня ник неимовите още Rolling Eyes, само запомних че Надето ще ражда Laughing Хаиде леко да е и сладьк мальк бонбон да гушка Heart Eyes  Аз да ви се опла4а, днес си всимам щерката от училище, мрьсна и изморена  и рошава Cry Ужассс! Не са спирали да тичат цял ден,добре че поне обеда си беше изяла. И като ме видя само ми врьчи чантата и взе да реве че приятелката и -Изабела, нямала да доиде у нас днес Rolling EyesУжасс ,тези момичета имам чувство че по цял ден само за гостита си говорят, ти ще доидеш в моита кьща днес, аз утре в твоита #Crazy Заспа в колата още на пьт за вкьщи Rolling Eyes

# 695
  • Мнения: 387
наскоро коментирахте хлебарките и аз тайно се радвах, че вече нямаме, обаче който ме прокле да си каже, от тогава ни налазиха едни огромни черни и лъскави...направо е кошмар...ей сега си седя на земята  хола, щракам си на компа, а една мръсна гад се разхожда до мен...а коко само ми се хили...и не му пука особено...
четох че захар, сода и вода ги убивала, както и сапунен разтовор...та от днес ставам амсов убиец...

оплак, лека нощ...

искааааам къща

# 696
  • Русе
  • Мнения: 1 781
Нашите пък са дребни, кафеви, но пак са много гнусни.  Sick А преди 2-3 дни в яслата видях една голяма черна в коридора..
И как захар, сода и вода? Някакъв разтвор ли е това? Аз все се каня да проверя това за колорадските бръмбъри. В сайтовете за колективно пазаруване има ваучери за унищожаване на хлебарки в дома и офиса, но за съжаление е само за територията на София.

# 697
  • Мнения: 656
Ееее, стига дееееее  Sick. Отварям сутринта и вместо нещо приятно и освежаващо за "добро утро", виждам ... хлебарки  Sick  Crossing Arms И все пак да кажа, че ние си ги морим с хлебомор - онези кубчета - закътани са на тайни места, има само едно дето се вижда и може да се докопа от Кало, но той не е от тия дето папкат от земята всякакви работи, пък и почти постоянно сме с него, та не се притеснявам.. Скоро хлебарка не съм виждала  Peace (и сега ще взема да видя, след като се похвалих  Laughing)

ДНП, споко, ще ни запомниш лека-полека Wink

Вчера Калоян се претрепа на една пързалка - отхапа си парченце от горната устна и що кръв шуртя  ooooh!. Не знам, но на мен ми беше много страшно, за първи път му тече толкова много кръв  Rolling Eyes. Все пак драмата не е голяма, щото се поуспокои малко и тръгна пак да търчи и играе  Laughing. Сега си е подута устничката, ама не казва да го боли  Simple Smile.
Благодарности на Кокоса за навременната реакция с мокри кърпи и успокояване  Heart Eyes Hug

И хайде нещо свежо за закуска


А блогът, откъдето е снимката, е на една дружка - препоръчвам да се разгледа  Wink  Peace

# 698
  • София
  • Мнения: 3 249
Сис, сега нямаш си друга работа, ами трЕбе да търся и какво означава нутриционист  Rolling Eyes
Уф, завидях ви за разходките след работа. Прибирам се в най-добрия случай в 7 - къде да ходим...и за кога Sad
Лорини, като са толкова големи поне храна носят ли ти? Един виц за хлебарки  Mr. Green
Един човек имал много хлебарки, не знаеел вече как да се оттърве от тях. Дали му акъл да вика из стаята - Нямам храна повече, нямам храна повече... и хлебарките изчезнали...Спи си през нощта и се чува - туп, туп, туп...и някой го дърпа за завивката.
-Хазяин, нали ревеше, че нямащ повече храна. Ние ти носим  hahaha
Вчера малкия дивак счупи стъклото на вратата на терасата и беше много горд с постъпката си #Cussing out Вече никой не иска да го гледа, защото прави беля след беля  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 656
Ех, Дони, тъкмо - да ти стане интересно Wink

Пък за разходките - не можеш ли да си промениш работното време? Нашият офис е принципно от 9 до 18, но тъй като няма кой да прибира Кало от яслата, говорих с шефовете и сега работя от 8 до 17 и ми е много добре - прибираме се с него към 18 ч. и до към 20 сме навън - е, не е като в друга ситуация, но пък пак е добре, доволна съм Simple Smile.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 249
Още като да се връщам категорично ми бе отказано. Предложих да не излизам обедна почивка (то не че в Дианабад има какво да правя по обед...) и да идвам по-рано, но тц. А работното време е от 9.30 до 18.30 Sad

# 701
  • Мнения: 656
И ти как успяваш да се прибереш за 30 мин. до Орландовци?!  Shocked

Ей на това много се дразня - как може жените по цял свят да имат право я на половин работен ден, я на работа от вкъщи (стига тя да позволява), я на ненормиран работен ден, я на кой знае какво друго, а масово в нашата мила рОдина да не могат да отпуснат един час. Тотална липса на гъвкавост и съобразяване.  ooooh! Ами ако ти трябваше да прибираш децата?!? Прав ти път, нали? Ама хич не могат тия хора да разсъдят малко, значи.  Crossing Arms

# 702
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз да се наоплача при вас- предната вечер на Преслав като го къпех му се отвори чушката. Малеее, такъв рев вчера, не е истина. Милото толкова много го болеше. То и аз чак поревах с него  Cry Днес е мааалко по- добре- поне се изпишва без да плаче.
Дони, поднови преговорите  Naughty
Наде, чакаме новини!!!
Лорини, ти с какво ги храниш?  Mr. Green
У дома пък периодично се появяват мравки- канибали. Само на месо налитат. При крайна нужда- хляб.
Смайлинг, тледай по- ведро на нещата   bouquet

# 703
  • Мнения: 656
Уф, знам, че съм станала един мърморко напоследък  Laughing. Ама явно всичко ми е черно, нали са ме завладяли едни емигрантски настроения и сега така виждам нещата  Rolling Eyes.
И спирам да пиша сега, че всъщност трябва да работя  Blush

И  Hug за двама ви с Преслав  Hug

# 704
  • София
  • Мнения: 3 249
Милия Пъси  Hug Аз там не пипам. Хриси се научи сам да си я мие. Дребното не дава да му се пипа достойнството...
Оф, трая си, че на колежката майчинството и изтича края на септември... айде до декември ще е отпуск.  Едната от нас е излишна Sad  Януари като чукне тройката и закона не ме защитава.Пък с две деца, и то с нужда от специални образователни потребности - желаещи да ме вземат много няма Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт