Мама срещнала се с татко и ето ЯНУАРЧЕ сладко! (7)

  • 40 648
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 493
Муцка,защо искаш да сменяш млякото?

Аз отдавна исках да го сменям, но все не се решавах. Искам, защото както вече споменах НАН има доста по-добри характеристики. В началото като се наложи да започна с АМ бях толкова втрещена и разстроена, че не мога да кърмя и казах на мъжа ми да купи Фризо, защото него знаех само. Малката ака веднъж на 2 дни, акото и е зелено и все си мисля, че е от АМ.
И на Явор акото беше зелено от него и го запичаше.

# 736
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Гушкане а  Laughing ooooh!
На наш Мартин му стана нещо изведнъж и от известно време ми е нон стоп в ръцете Crazy (през деня, нощно време нямаме проблем). Изпитвам голямо удоволствие и за момента не ми тежи Laughing
Проблема не е друг обаче, не иска при баща се Tiredнаправо пищи ooooh! .....отдавам го на това, че Мартин е само с мен, баща си го вижда само вечер и то за малко Sad то докато се прибере М и той малкия го оправяме и си ляга Confused
Не знам как какво ще правим ooooh!
Идеи и съвети приемам всякакви Laughing

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Аз пък бях на НАН Сензитив - много се запичаше, минах на Фризо по препоръка. Комбинирам винаги ФризоЛак с ФризоВом, слагам в различно отношение, обикновенно обаче 1:1 и беба ака веднъж или повече на ден.Засега нямам никакви забележки.

Само Фризолак запича, Фризовом има рахлабващо действие заради някакви рошколи, смесвайте и ще се регулират нещата  Peace

Днес в Пловдив духа невъзможно много и вече вкъщи издивяхме.af

# 738
  • Мнения: 1 687
ох с това ако! дара вече си ака константно на 3 дни и нашият педиатър каза, че в понеделник на консултацията ще го мислим, но трябва да стане на 2! мен това много-много не ме притеснява, защото съм чела, че има наследственост, а за мен самата 3 дни са лукс Simple Smile

за гушканите деца - аз имам племенник на годинка и половина, майка му не даваше да го гушкат (и досега не дава), в резултат на това детето е саможиво, некомуникативно и когато някой го вземе ръцете му висят!!! просто не знае как да гушне. всеки път като го видя и ми се доревава. затова си гушкам дара, когато имам желание и това е. убедена съм, че другият вариант не е по-добър.

бибе, и аз много се кефя на мацките с по един мъж. моите адмирации! мисля си, че аз не бих могла. би ме глождило как чукат другите Simple Smile както и ми харесва, че 2-5 е най-масовият отговор. това вече си е супер! Simple Smile

# 739
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Ха здрасти!
Благодаря за отговорите за помпата! Намерили са си вариант - ползват едната помпа, кума тича и стерилизира, кумата междувременно ползва другата. Може да се намери и добро в това, че е такава сложна схемата, поне това ще стимулира мамата да кърми повече  Crazy А по закона за всеобщата гадост днес гърдите ми щяха да се пръснат  ooooh! та слагах Тервел на цица дори и негладен  Wink (нали и двете си помпи им дадох  Crazy)

За гушкането - ще го мисля. Аз ходя на едни периодични лекции за възпитанието на децата, организират ги в градината ни (частна е). Та "залепването" на детето за мама е един от основните и често срещани проблеми, които водят до сериозни последици, но май е рано да "възпитавам" Тервел още  Wink

# 740
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
mucka84 ние бяхме на НАН ,но го смених с Милумил 1 от което съм доста по доволна ,акито и е вече в нормален цвят,засища я доста по добре яде на 3,5-4ч,с НАН едвам издържаше 3ч доста пъти съм и давала по рано,ядеше и през нощта.Само да кажа ,че хубаво да се консултираш с педи аз го смених на своя глава и съжалявам,защото сега и се появиха пъпки по бузките и се ошашках.Едва ли е от млякото защото го пие вече две седмици ,изяла е 3 кутии.Ако има проблем то би трябвало бебо да реагира до 2-3 дни.

# 741
  • Мнения: 0
Всеки си решава за своето дете,но аз мисля,че за смяна на млякото трябва да се говори с педито.Нащо каза,че си е изгледала детето с НАН-на и СПОРЕД нея то е едно от най-добрите.Аз бях взела на малката Аптамил,но не го дадох,защото както споменах съдържа скорбяла,била вредна и води до запек,това го каза педито, не е мое мнение.Каза още,че честата смяна на млека води до много лоши последици,не искам да изпадам в подробности за да не шашкам мамите.Моя съвет е не сменяйте АМ на своя глава.Всяко дете е различно и няма универсално и най-добро мляко за всички деца.
А за запека-минава с повече масаж и търпение от наша страна,казвам го собствен опит.Много се бях ошашкала,но за 2-3 дена и това се нормализира.Малката си ака по веднъж на ден,без викове и зверски напъни.

# 742
  • Мнения: 488
Мммммммммм, чудно почистване беше. Градинката около блока светна, че и се обзаведе с няколко нови посаждения- моите люляци и няколко розови храста.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Бяхме почти всички от входа, ударихме голям лаф, посмяхме  се и доста работа свършихме. Бебетата спяха послушно в количката през цялото време, а Ивчето помагаше мноооооооого  Heart Eyes

Това с главоболието е съсипващо  Confused Моят мъж е с някакво, дето не се знае какво е и от какво е.
Преди пиеше Беналгин, сега Нурофен...Но като го тръшне по цял ден, с повръщане като Бубето  Confused

Бебс, моя приятелка беше паднала с дъщеря си (бебе още) на излизане от банята и и беше пукнала костта на крачето. Миша се оправи доста бързо, но майка и беше в такъв стрес...И още пребледнява като се сети, но малката всичко е забравила. Та, за Явко не се притеснявай  Peace ще се оправи  Peace

Еее, Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 14 нови отговора.

публикувам, пък ще чета...

# 743
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
Бубе, ти май имаше някакви проблеми с гърба или се бъркам? Главоболие можге да се получи и от ошипяване на шийните прешлени. Аз съм така, но при мен има такова и на торакалните и при мен физическата активност в тази посока е от особена важност, за съжаление обаче сега не ми остава много време и болки вече имам в ушите, в областта на гръдната кост, ама стига към се оплаквала.
Не се бъркаш , имам дискова херния, но тя е на опашката почти!Когато правех снимката на прешлените, за да видим дали нямам шипове и от това да е главоболието, открихме хернията, но шип - Нямаше

# 744
  • Мнения: 411
mrm, имаш предвид ФризоПеп, а не ФризоВОМ Peace.

Не сменяйте АМ за щяло и не щяло!

# 745

Общи условия

Активация на акаунт