ДОБЪР и ЛОШ ГИНЕКОЛОГ В РУСЕ - тема 3

  • 110 638
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Моля русенските мами за информация за доктор Хубчев.Предварително ви благодаря.

# 16
  • Мнения: 250
Моля русенските мами за информация за доктор Хубчев.Предварително ви благодаря.
http://evromedison.50webs.com/index.html
Какво по-точно те интересува?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Аз съм от Бургас.Вашият доктор идва 3 дни в седмицата в Бургас да прави фет.морфология , операции и амниоцентези.Ние нашите доктори горе-долу си ги знаем,но не знам нищо за д-р Хубчев,доколко мога да му се доверя.Изглежда много точен.Пестелив е на думи ,но ми вдъхва спокойствие.Дано да е добър специалист.Ние нямаме много лекари за ФМ .Затова събирам инфо от ресенските майки.Винаги има различни мнения,но ако повечето са положителни или отрицателни това вече е информация.

# 18
  • Мнения: 250
Амии, аз съм доболна от него. Той ми прави 2-те операции секцио, имам и 1 аборт при него. Добре се справи, даже бих казала-перфектно  Peace. Моето лично мнение е, че е добър като специалист  Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 589
Благодаря много.

# 20
  • Мнения: 758
slavka70 аз също съм на мнение, че е добър специалист, но е ЕТ, т.е. доста често парите са преди всичко. Относно пестенето на думи - поне отговаря на въпроси, ако трябав си ги запиши предварително, за да не забравиш нещо Simple Smile

# 21
  • Мнения: 14 133
Аз бях с уговорка с д-р Зарзаланов, но не съм искала настаняване в определена стая след раждането. Бях в една от тези, в които бебета са отделно и се чувствах добре. Добра компания от родилки се заформи. Беше ми достатъчно доброто отношение на дежурните екипи, като цяло и това, че ангажираният доктор ме наглеждаше през 3-те дена престой.  Peace

# 22
  • Мнения: 454
Здравейте момичета,
много се радвам, че има подобна тема тук. Предстои ми да си избера лекар които да следи бременността ми и нямам никаква представа кой да е той. Досега когато ми се е налагало съм ходила на прегледи във Ту тракан, но ми се струва, че не е добра идея там да ми водят бременността/просто защото ще е свързано с много пътувания/
Моля дайте ми насоки към кой доктор да се обърна в Русе.
Сега ще се върна да прочета и предните теми.
 Предварително ви благодаря!  bouquet

# 23
  • Мнения: 89
ами,аз лично ходих при Минчева и съм страшно доволна,но тя не работи с касата

# 24
  • Мнения: 88
Аз съм при Тодоров в Транспортна и съм доволна. Още повече че и със ЗК.

# 25
  • Мнения: 454
Много Ви благодаря за отговорите   bouquet

# 26
  • Мнения: 452
и аз бях при Тодоров също много съм доволна.
А относно АГ-то аз също бих родила там няколко пъти, но без уговорка с никой лекар, така повече ти обръщат внимание  Hug, поне при мен беше така

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте на всички настоящи и бъдещи мами! Нова съм във форума и искам да разбера повече за доктор Терзиева - чух и хубаво и лошо (отделно имам разни наблюдения от първия и единствен път, когато се срещнах с нея). Та въпроса ми е да се запиша ли при нея тя да ми е гинеколог, добра ли е, като цяло заслужава ли си? Благодаря Ви предварително.

# 28
  • Мнения: 4 841
Аз дори не съм я и чувала д-р Терзиева. Все пак в Русе има доста "изявени" гинеколози и ако тя не "става" има при кого да се отиде.

# 29
  • Мнения: 14 133
Аз дори не съм я и чувала д-р Терзиева.
Кабинетът й е в І-ва поликлиника. Това излезе от справката с Гугъл.  Wink
taria , късмет  в избора.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт