Виждали ли сте бг дрехи там...?

  • 2 463
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
Да има магазин на ДАФНЕ в един от центровете.Не съм го посещавала 4е не е мои стил  Laughing
да има, мога даже да ти коза в кой център  Wink
и в Прага има ДАФНЕ  Grinning
на мен много ми харсеват
www.daphne.bg

# 16
  • UK
  • Мнения: 1 334
на  мен Дафне ми е един от любимите магазини в София. жалко,че не правят анцузи  Laughing
а Рила Стил никой ли не е виждал ? нали ги купиха французи и редовно участват на прет-а-порте в Париж?

# 17
  • Мнения: 3 098
Аз от  H&M редовно си купувах дрехи за бременни, на които пишеше "произведено в България"



Да и аз то4но в тази верига съм виждала.

# 18
  • Мнения: 7 605
Във Франция също няма български дрехи в смисъла, в който питаш.

Има има, Batti Baleno имат магаzин в Avignon, поне така пиШе на торби4ките йм  Wink

# 19
# 20
  • Мнения: 235
Във Франция също няма български дрехи в смисъла, в който питаш.

Има има, Batti Baleno имат магаzин в Avignon, поне така пиШе на торби4ките йм  Wink

Може и да бъркам  Blush Embarassed  Hякой виждал ли го е наистина?  newsm78

# 21
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Бг марки не съм виждала  Rolling Eyes Обаче много магазини използват ефтината ни работна ръка. Освен изброените до тук аз съм виждала и в Озазис происведени в БГ дрехи.

# 22
  • Мнения: 1 370
И аз съм виждала тук. Има доста избор в Laura. Има и бг обувки в Aldo. A дъските в Ikea са известни

# 23
  • Мнения: 464
И мойта нощница и пенюар за бременни са произведени в България. Свекърва ми остана зашеметена като и показах етикета и и благодарих, че спонсорира   икономиката ни хихихи

# 24
  • Мнения: 7 837
Да  Grinning
Взех една пижамка на Дисни, която е произведена в Бг. Стана ми много драго като го видях.

# 25
  • Мнения: 293
И аз в H&M съм виждала. Но не нови, ами втора ръка. Разглеждам си аз палтата и гледам на една огромна закачалка с една огромна табела написано "Втора Ръка" . Отивам да погледна,защото имаше доста палта, кога гледам едно палто Произведено в България - София. Много се изненадах, погледнах го, не беше, това което търсих, но иначе беше доста запазено  Simple Smile. На няколко пъти ми се е сличвало,но все на втора ръка.

# 26
  • Мнения: 1 393
Дрехи с БГ марка тук в Америка не съм виждала. Sad
Знам, че има българки, които произвеждат дрехи и аксесоари, като Соня Васи с нейните пончота и шалове в Калифорния и също съм чувала, че Ирен Кревошиева има магазин за дрехи във Форт Майерс или Найпълс, Флорида (не знам дали е вярно).
Иначе аз имам панталон на Nine West, на който пише made in Bulgaria, също поне няколко пъти съм виждала дрехи, произведени в България в Old Navy и веднъж в  Ann Taylor.

# 27
# 28
  • Мнения: 7 430
И аз съм виждала тук. Има доста избор в Laura. Има и бг обувки в Aldo. A дъските в Ikea са известни

Подкрепям  Peace
Миналата година купихме на Миро едни обувки от Алдо и като се прибрахме видях, че са български Party

# 29
  • Мнения: 1 399
В Ипсуич, в едно малко магазинче, водещо се "шоколадов бутик" съм виждала български шоколадови бонбони - "Пияни вишни"  Laughing Laughing
Явно надписа на кирилица е някаква екзотика   Mr. Green и хората си въобразяват, че си купуват луксозни бонбони hahaha 

Общи условия

Активация на акаунт