Мнения за болница "Свети Лазар"

  • 32 811
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте всички!Искам да започна тази нова тема за болницата за да разберем мнението на всички които са ползвали техните услуги нека ни споделят дали са доволни от тях и какви са цените при тях.Предварително ви благодаря и се надявам да бъдем полезни на повече момичета!

# 1
  • Мнения: 258
За цените знам, че са високи, но пък няма голям наплив както в другите клиники по стерилитет.Казват, че е добре обурудвана клиника с модерни технологии.Единственото място,където можете да запазите стволови клетки!

# 2
  • Мнения: 5
Никой ли не е писал за болница Св.Лазар или са изтрити негативните коментари по техен адрес? Аз не съм попадала досега на нито един положителен коментар за там и се надявам по този начин да предпазим много хора от страдания.

# 3
  • Мнения: 41
Аз съм се сблъсквала с отношението им и честно казано не бих се върнала. Оборудването наистина е на ниво, обаче за съжаление има и много други нещо, които са от значение.

# 4
  • Мнения: 5
Щом са разлепили билбордове из цяла София положението е много зле там, явно никой не ходи, за да им трябва толкова голяма реклама. Днес разбрах случайно, че и сайта са си променили и преди е пишело, че нямат нито един смъртен случай откакто съществуват, но после темата се е задълбала неколкократно и са го свалили от сайта. Според мен имат поне няколко смъртни случаи при раждане, но крият. Една наша клиентка като ме видя, че съм бременна и ми каза: Незнам къде си решила да раждаш, но само в Св.Лазар не ходи! Там има доста неприятни случки и риска да стане гаф е огромен. А тя се занимава с внос на лекарства и снабдяват много болници, включително и тази. Изглежда лъскаво, но отвътре "вони" на плесен.Чувала съм, че нямали обяснение като сгафят и гледат с реклама да замажат положението. Не ходете в Св.Лазар, за да имате живо и здраво бебе, а и вие самите да пострадате! Това е истина според мен, вече се страхувам и незнам къде ще е най-добре. Ако имате мнение, споделете го и вие.

# 5
  • Мнения: 14 478
Dilailah, не знам от къде си черпиш информацията, но аз съм изключително доволна от Св. Лазар.
Две деца съм родила там и ако можех и трето щях да родя. Хиляди благодарности на доктор Николова, която винаги и по всяко време ми вдигаше телефона и ми отговаряше и на най-тъпите въпроси. Хиляди благодарности и на акушерките и педиатрите за човешкото и ведро отношение.
Ходила съм при доктор Лачев, защото имах проблеми със забременяването-четири години не можех да забременея. Той ми е правил хидротубация и ми назначи хормони. Малко след това забременях. Направи ми впечатление, че ми беше направил досие и помнеше абсолютно всичко.
За сведение-преди него цяла година ходих при доктор Коларов, който даже не ми запомни името и всеки път все едно идвах да пръв път.
Болницата свети от чистота и се отнасят към пациентите с уважение. Техниката им е супер модерна. Аз раждах секцио и понеже имаше малко усложнение лежах по-дълго в интензивното. Като бях там д-р. Николова дойде в 3 часа сутринта да види как съм и се държеше с мен все едно съм нейна дъщеря. Преди първото ми раждане имах спонтанен аборт и лежах в патологията на Шейново-отнасяха се с мен като с животно, а битовите условия бяха по-лоши от тези в Сливенския затвор, не че съм била там.
Така че имам база за сравнение. Цените в Св. Лазар са малко по-високи от тези в другите частни клиники, но с човешкото си отношение и професионализма си докторите там си заслужават всеки даден лев.

Забравих да добавя и още нещо. Всички лекари, които работят в тази клиника имат дълъг стаж по държавните болници преди да отидат в Св. Лазар.  Собствениците са подбрали изключително компетентни хора. Там работят професионалисти като доктор Бранкова, д-р Райчева, д-р Лачев, всички с дълъг стаж в майчин дом. Аз бях спокойна, че ако нещо стане няма да попадна на случаен лекар, както  в Шейново, където ме кюртира един арабин стажант. След този кюртаж получих възпаление, което запуши едната ми тръба и доведе до трудното ми забременяване впоследствие.

Последна редакция: чт, 23 фев 2012, 18:25 от AnMary

# 6
  • Мнения: 91
Аз също съм раждала там и съм много доволна.Питай по точно какво те интересува да се включа

# 7
  • Мнения: 5
Герри и Бенджамин, вие сте единствените от които чувам нещо хубаво за Св.Лазар. Така или иначе вече се отказахме от клиниките в България. Съпругът ми е чужденец и ще родя в чужбина, макар и да е по-скъпо значително. На такива страхотии се наслушах тук за "великите" частни АГ болници, че ще откача само като слушам всички тези ужасни неща още преди да родя. Аз се бях насочила към някоя от частните болници, защото хигиената е по-добра, но специално в Св.Лазар тази прекалена любезност която срещнах когато отидох на преглед изглежда повече от подозрителна. Докато чаках отвън, една жена, родила наскоро ( пак с проблем) ми каза, че ако искам да оживеем, да си тръгвам веднага. Какво повече да кажа...

# 8
  • София
  • Мнения: 23 165
Като не са любезни недоволстваме, сега пък прекалената любезност била подозрителна. Странни хора сме, със странни критерии сякаш  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 34
Здравейте,

Имам въпрос към доволните от Св. Лазар Simple Smile В клиниката разполагат ли с лаборатория за кръвни изследвания - прогестерон, ФСХ и пр., или трябва да са направени другаде?

Споделете опит, ако имате. Благодаря!

# 10
  • Мнения: 102
dilailah,странно как на теб ти се падат хора,които да ти кажат такива "страхотни" неща за клиниката.честно да ти кажа,постовете са ти доста подозрителни.след дълго проучване от моя страна,реших че ще раждам там. Peaceотзивите от бивши пациентки бяха само положителни.

# 11
  • Мнения: 616
... Докато чаках отвън, една жена, родила наскоро ( пак с проблем) ми каза, че ако искам да оживеем, да си тръгвам веднага. Какво повече да кажа...

И тази жена, която по твоите думи "едва е оживяла" в Св. Лазар, се е върнала пак там?!?  newsm78 Странно чувство за мазохизъм ...

# 12
  • Мнения: 515
Пълни малоумници са,или поне бяха преди години.Ходих там след раждането да ми махат конците.Там една идиотка ми каза,че плацентата ми е останала в матката,имам възпаление и може през нощта да умра от масивен кръвоизлив smile3555 Е...оказа се,че нямам нищо от гореизброените smile3555

# 13
  • София
  • Мнения: 3 880
и аз съм недоволна /меко казано/ от д-р Райчева там.
каза ми, че съм за конизация на шийка след 3-та степен дисплазия, назначих час за операция...преди това обаче реших да отида на второ и на трето мнение, оказа се сбъркан резултат, нямах нищо от гореизброените, дори нямах раничка за горене. когато казах това на Райчева и й занесох 3 допълнителни изследвания - от патологията на онкологията в Дървеница, от центъра по вирусология за да види, че нямам наличие на ПАП вирус и от проф. Карагьозов тя побесня и вместо да се зарадва откачи и наговори отвратителни неща, които не ми се иска да ви цитирам...

# 14
  • Мнения: 1
Момичета, някой знае ли нещо за Баховите есенции?

Общи условия

Активация на акаунт