Кои анимационни герои обича Вашето дете?

  • 9 318
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 2 060
Любимец за всички времена е Мики Маус.
Освен него обича много, макар и да са на по-заден план, Маккуин Светкавицата, Мечо Пух, Майстор Мани.

# 121
  • Мнения: 14
Фаворитът на сина ми определено е Мечо Пух. Има всички серии. Обожава Тигъра, Прасчо, Пух и се вживява във всяко едно действие на филмчето.
Иначе и Мики Маус клуб хаус харесваше, Ну погоди, Рибката Немо, Пчеличката Мая.
Доналд Дък също и в момента му доставя удоволствие.
Но пък Колите не ще да ги погледне. Не са интересни и толкова.
Одеве гледа игралната версия на Смърфовете и му харесаха, макар и на английски.

# 122
  • Мнения: 3 416
Засега най-дълго като фаворит се задържа Спондж Боб и прилежащите към него герои-патрик,Сепия,Планктон и г-н Рак,ааа и Санди.Честно казано покрай нея и аз гледам. Предпочитам ги пред лигавите Барби и Уинксове,които насаждат само мисли за бухнали рокли,коя има по-хубава прическа и подобни. Иначе с удоволствие гледа и Бен 10 Mr. Green Том и Джери също ги обича!

# 123
  • Мнения: 3
Синът ми обича да гледа Бен 10, Мечо Пух, Майстор Мани, Кръстовище в  джунглата, Приключенията на Бъз Бий, Джейк, пиратът от Невърленд и т.н.
От време на време гледаме и Шантави рисунки, много му харесват.

# 124
  • Мнения: 6 441
В един момент беше луд до Бен 10.Сега сякаш му отмина модата.
Колите обаче още са си актуални.Бакуганите са малко по-назад.
Спайдърмен също обича, въпреки че не е гледал нито едно филмче с него.  Crazy

# 125
  • Мнения: 556
Ние сме още на вълна Мечо Пух, Мики Маус и фаворитът Макуин светкавицата  Grinning Напоследък и Зоро. За сега го ограничавам от Cartoon - всичките там ми изглаждат ужасяващи анимации.

# 126
  • UK
  • Мнения: 1 351


 Филмчета като Ben 10, Spider man, Бакугани не се гледат. Въпрос на гледна точка, за мен са прекалено агресивни за възрастта на сина ми (4 години). Iggle Piggle вече не ги гледа много защото е за по- малки деца но са ми интересни сцените. Thomas е големия фаворит, 60% от играчките му са Thomas, завивките на който спи, раницата за градина, няколко блузки, ботушите му, стаята му е залепена цялата с влакчета от филмчето Thomas - Persy, Gordon, Emily и др.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2011, 02:22 от Мегита

Общи условия

Активация на акаунт