Трикове и съвети за лесни прически 2

  • 111 638
  • 574
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 892
Никой не е писал тук скоро, но ще си сложа питането пък да видим  Laughing Косата ми е гъста, на пластове, небоядисвана и до средата на гърба. Основното, което не ми достига като си направя прическа е тази гладкост на косата като на снимките в интернет и т.н. Скоро ме прави фризьор - странична опашка ниско долу, като първо ми направи сешоар, но пак не стана хубаво пригладена и плътна с блясък. Според вас как може да се постигне такъв ефект? Честно казано, ако ще си правя сешоар, само за да си направя кок  Crazy не става, само сешоара ми отнема час и половина минимум...
Връзваш на опашка и тогава приглаждаш с лак или вакса.  Peace

# 511
  • Мнения: 1 159
Мне, нямам това пред вид. Тогава се заглажда, но стои някак на клечки или мазно. Това което търся като ефект е което се постига при добро изпичане със сешоар - плътност, гладкост и естествен блясък на самия косъм... дано обясних добре  Blush

# 512
  • Мнения: 5 892
Предполагам си има чалъм и се ползва много ситен гребен  newsm78

# 513
  • Мнения: 7 519
Мне, нямам това пред вид. Тогава се заглажда, но стои някак на клечки или мазно. Това което търся като ефект е което се постига при добро изпичане със сешоар - плътност, гладкост и естествен блясък на самия косъм... дано обясних добре  Blush
Ако нямаш гъста и бляскава коса, няма как да се получи.

# 514
  • Мнения: 5 892
И аз така смятам, блясъка или го имаш, или го нямаш. Досега не съм попадала на продукт, който да придавам по-видим блясък на косата ми. Но в едно предаване наскоро за деца-таланти ми направи впечатление, че децата снимани предватително имаха номално изглеждащи коси, а на сцената- със стъклен блясък  Shocked Та може и да има професионални продукти, но аз не съм попадала на наистина добър.  Peace
Ако те разбирам правилно търсиш такъв ефект
Скрит текст:

# 515
  • SF
  • Мнения: 21 259
Дехидратираните коси нямат блясък.
Прясно боядисаните коси са по-лъскави от естествените.
Пресата придава по-гладък вид на изправянето, ако не си особено добър със сешоара. Не всеки може да си направи гладък и лъскав сешоар.

# 516
  • Мнения: 1 159
О неее не не, не такъв ефект...
Имам пред вид ето това:


Хем небрежно, хем гладко.

Последна редакция: чт, 30 окт 2014, 05:58 от Gaggi

# 517
  • Мнения: 5 892
не се вижда

# 518
  • Мнения: 1 159
Не знам защо, при мен излиза  Thinking

# 519
  • софия
  • Мнения: 25 553
Не знам защо, при мен излиза  Thinking
Интересно. Този линк не е линк на снимка http://www.google.bg/url?sa=i&source=images&cd=&ved= … =1414696381524689
Това е линк на снимка https://cdn.bg-mamma.com/hyCl/ad24fbdf.jpg

# 520
# 521
  • Мнения: 5 892
Както каза дамата това е от косата. Блясък и плътност не може да докараш изкуствено.  Peace

# 522
  • Мнения: 8 815
Интересна тема. Ще я разгледам подробно. Права и тънка коса.

# 523
  • Мнения: 48 000
Аз пък мисля че с течни кристали можеш да постигнеш блясък и гладкост, без да остане на клечки, или пък с някакъв балсам, от тези без отмиване.

# 524
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Както каза дамата това е от косата. Блясък и плътност не може да докараш изкуствено.  Peace

е може като ползваш къна за боядисване  и естествени масла за подхранване , а не бои  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт