Дайте идея и на мен какво е това "цвете"?

  • 12 826
  • 55
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Чудех се дали и аз да се допитам до вас, но  любопиството ми е твърде голямо и незнам по - какъв друг начин да го задоволя и затова най - естествено ми се стори  да питам във форума. Днес, докато  си поливах цветята на терасата, случайно се наведох и на балкона на съседа под мен видях   едно цвете, което поразително прилича на едно по друго "цвете", което също е зеленко и което създава емоции. Тъй като не съм сигурна сто процента аз го снимах и моля всеки, който знае какво е това да ми каже.
http://sellena81.snimka.bg/daily/pic.596048.23666896

# 1
  • София
  • Мнения: 12 622
Марихуана е това.

# 2
  • Мнения: 12 683
А, сигурно е розмарин  Laughing

# 3
  • Мнения: 25 824
"На съседа", викаш? Тц, тц, тц...   Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Наистина е на съседа - снимах го със зуум. На мен много ми прилича на трева:) Четох, че ставали по два - три метра - ще си бера като порастне:)

# 5
  • Мнения: 12 683
Разчитам на форумската анонимност, но съм отглеждала.

# 6
  • Italia
  • Мнения: 1 059
И аз искам да знам какво е тво, комшията е изкарал една саксия на етажната площадка, но растението е високо около 60-70 см. Като се стъмни ще го оскубя и ще искам още съвети как се суши Grinning

# 7
  • Мнения: 12 683
И аз искам да знам какво е тво, комшията е изкарал една саксия на етажната площадка, но растението е високо около 60-70 см. Като се стъмни ще го оскубя и ще искам още съвети как се суши Grinning

Казваха ми, че в микровълновата ставало идеално.

# 8
  • софия
  • Мнения: 25 782
И аз искам да знам какво е тво, комшията е изкарал една саксия на етажната площадка, но растението е високо около 60-70 см. Като се стъмни ще го оскубя и ще искам още съвети как се суши Grinning

Казваха ми, че в микровълновата ставало идеално.
Може и в дамски чорап/чорапогащник със сешоар  Sunglasses (така съм чувала Whistling Outta Joint)
А съседа какъв е?

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Е, какъв да е - отнесен Wink   
Двама възрастни и  детето им, което не е наред (то детето е някъде около 30-те, но  не е добре с ума). Като ги гледам отстрани никога не бих предположила, че си отглеждат люцерна вкъщи:)

# 10
  • Мнения: 9
Уауууу!!!!
Поизчакай, още е зелено. Поне 1.50 да стане та тогава го скуби. Wink

# 11
  • Западен парк
  • Мнения: 395
Е-ха и ние си отглеждахме тревица. Сина беше домъкнал от някъде семена и го засадихме. Обаче живя много кратко в къщи. Порасна около 50 см. и увяхна. После му казали на джеремето, че това растение иска много топлина, влага и пространство.

# 12
  • Мнения: 520
Не бързайте да се радвате, наистина е това за което си мислите, но може и да е див канабис. Гр. Видин и региона е пълен с такъв бурен.
Слаб е, носих на един познавач да го пробва и това му е мнението

# 13
  • Мнения: 12 683
Бабите си варяли чай от това. Много помагал за всякакви болки.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 029
Запис. За да не изпусна когато започнете да дискутирате семена откъде да намеря.... Blush

Общи условия

Активация на акаунт