Отговори
  • Мнения: 800
Това е 18-та поред тема, посветена на пазаруването от известния сайт.

Предишната 17-та тема е тук:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585215.0



Накратко:


За да пазаруваме от iHerb ни трябва:

-валидна VISA карта с пари в нея (може и друга - Мастер кард, Американ Експрес)

-реален email адрес,

-регистрация в iHerb.


Регистрацията се прави така:

-попълваме email адреса си

-избираме си парола и я попълваме

-посочваме Billing- и Shiping адрес (добре е да съвпадат)

-попълваме данните от картата (номер, държател, валидност и CVV код (трите последни цифри на гърба)).


Пазаруването става, като:

-влизаме в акаунта си

-пълним внимателно кошницата (не повече от 90 долара и 1400 г за да ползваме евтин транспорт)

-попълваме персонален код за 5 долара отстъпка (само при първа пъръчка!)

-внимателно преглеждаме избраните покупки още веднъж

-избираме International Airmail (за 4 долара*) и натискаме Select & Checkout

-на следващата страница отново преглеждаме всичко внимателно

-натискаме Place Order

-разпечатваме си копие от поръчката (за пред митницата)

-чакаме десетина дни

-почваме да се притесняваме...

_________________________________________
*От началото на юни, в зависимост от теглото, транспортът струва 2, 4 или 6 долара.


Приятно пазаруване!

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 10:40 от PinkPanther

# 1
  • Мнения: 1 167
Запис  Mr. Green

Тарифи за транспорт:

до  410 гр. - 2$

до 1.400 кг - 4 $

до 1.814 - 6$

.....или нещо такова ....  Laughing



                                          Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

                                        

Последна редакция: вт, 14 юни 2011, 10:49 от Ninia

# 2
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
от както започнах да пия едновременно омегите 3-6-9, вит. Е комбинацията токотриеноли, комплекс аминокиселини, коензим Кю 10 със селен и вит.Е,  вит.Б3, Германий (само вечер по 1 бр)....получих едно подуване на корема, което ми е много странно  newsm78 нямам никаква промяна в храненето, спорта, живота изобщо

иска ми се Луната да  виновна, защото нараства към пълнене  newsm78 за всеки случай - ограничих коктейла и се чудя - възможно ли е някое от изброените да дава такъв ефект или кои комбинации го дават ..... очевидно не е добре да се миксират толква неща и ще карам едно по едно  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 770
Чакам си първата поръчка. Нали трябва да получа известие в пощенската си кутия? Ами ако нещо се затрие/известието/, в пощата ли да отида да питам или в митницата/не знам още към коя съм/?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 361
Благодаря за новата темичка!
Записвам се да ви следя Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 2 435
Ninia, благодаря, това ще рече по-едно смлян ли, или само зрънцата на карамфила, не мога да го разбера  Rolling Eyes
http://www.iherb.com/Simply-Organic-Ground-Cloves-2-82-oz-80-g/31369?at=0
 bouquet

# 6
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Чакам си първата поръчка. Нали трябва да получа известие в пощенската си кутия? Ами ако нещо се затрие/известието/, в пощата ли да отида да питам или в митницата/не знам още към коя съм/?

ако поръчката с транспорта е над 15 евра - на мен ми носят известието, като препоръчана пратка - срещу подпис - на адреса ми  Peace

за пратки под 15 евра - съм го получавала в кутията - да си взема пратката от местния клон, но се случва и такива патки да се рзпределят за получаване от митницата  Peace

ако се загуби - според мен ще трябва да проверяваш и в местния клон и на митницата  Peace

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да похваля това слънцезащитно олио- попива много бързо и мирише страхотно продължително време, аз съм със слънчева алергия и се мажа преди всяко излизане, за сега всичко е ок
http://www.iherb.com/Alba-Botanica-Coconut-Dry-Oil-with-SPF-15-N … 133-ml/11777?at=0
 И това ми пристигна- още не мога да дам отзиви, но беше се поизляло в торбичката, чудя се дали да им пиша  http://www.iherb.com/Alba-Botanica-Pineapple-Enzyme-Facial-Clean … 235-ml/11646?at=0

# 8
  • Мнения: 800
пипи17 - Облекчаване на симптомите става с лекарства (Мирапексин, Мадопар).

Ние можем даа помогнем болестта да не се задълбочава. За целта - Ко Q10. По-точно - Убихинол (до 200 мг дневно).

Синергично с него - PQQ - 20 мг дневно.

AzoniC - тези числа са безкрайно остаряли - реалните числа ги сочи Ninia. Аз лично пия по 5 000 единици дневно, откакто спраха Вигантола.(Преди това - по 8 капки Вигантол)

beladonna - искам да те помоля първо да се изследваш за 25(ОН)D3, а след това да обвиняваш когото и да било.

Нека да оставим сензациите настрана - въпросния калций-магнезий се пие и у нас, но никой няма намерение да го спира. И представи си - още сме живи...

Повтарям - опасната доза е над 40 000 UI за над 6 месеца.

И за да няма още спекулации: оптималната норма за 25(ОН)D3 е 40-65  ng/dl или 100 - 160 nmol/l.


  animal037 Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 afwitch

# 9
  • София
  • Мнения: 770
Чакам си първата поръчка. Нали трябва да получа известие в пощенската си кутия? Ами ако нещо се затрие/известието/, в пощата ли да отида да питам или в митницата/не знам още към коя съм/?

ако поръчката с транспорта е над 15 евра - на мен ми носят известието, като препоръчана пратка - срещу подпис - на адреса ми  Peace

за пратки под 15 евра - съм го получавала в кутията - да си взема пратката от местния клон, но се случва и такива патки да се рзпределят за получаване от митницата  Peace

ако се загуби - според мен ще трябва да проверяваш и в местния клон и на митницата  Peace

Виждам, че си в Манастирски ливади, и аз съм там. Къде е местния клон на митницата?

# 10
  • София
  • Мнения: 1 057
Запис и от мен!

Да се похваля - вчера си взех от митницата пратката от 22.04., която бях отписала.
На първо ползване лосиончето е с много приятен мирис и попива бързо. Шампоанчето прави хубава пяна и оставя лек мирис на кокос.



Код за 5$ отстъпка от първа поръчка MED294

# 11
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
sandrella, той е един за София - до Автогарата, на ул.Веслец 84 - виж на бг мапс  Peace

# 12
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!


         
************************************

Код за отстъпка $5 при първа поръчка от www.iherb.com: SOV733

# 13
  • Мнения: 800
mamaLina - хипертиреодизъм на Грейвс - по нашенски Базедова болест. Единственото, което ми направи впечатление, че Grave’s Disease  присъства в списъка на заболяванията, които се повлияват от лечение с LDN:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=479316.90

Chatriya - всичко, касаещо лечението с ензими е обстойно изложено в самостятелна тема, която водя вече година и половина:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=573790.0

Капсулите са доста малки за да представляват проблем. Отворени, лекуват само УНГ проблеми.

Bobka - сега го прочетох. Аз пия токотриеноли (2 х 50 мг/ден) и фирмата рекламира една усвояемост от 80 %. От сусам или по друг начин - не знам.

При това положение ако ям и тахан, мога да повиша резорбцията най-много с 25 %...

Не знам, заслужава ли си... newsm78

airi - естроген се мери на седмия ден от месечния цикъл за да получиш съпоставими резултати.

Иначе има естрогенови препарати, но естроген, небалансиран с прогестерон е опасен!

Средномесечна норма на млада, небременна жена е ~250 мкг.

spinki - Iliana е от Русе. Трябва да я издебнеш като се появи.

feyaa - Панкреатин!

liu jo - категорично резвератролът. Има и комбинирани препарати.

Alekssia - най-често на митницата при гарата.

sandrella - аз не вярвам в тахана да слагат олио (имам предвид арабския). А който се съмнява, може да си купи сусам и да го счука в хаванче.

 
afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 animal037

# 14
  • Мнения: 800
В ранния следобед ще ходя до митницата. Имам две призовки.

Общи условия

Активация на акаунт