Голяма молба към мамите в Испания

  • 1 018
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 926
Така, сега да си кажа "мъката" Wink Полудях по едни колички Play Ето го сайта http://www.casualplay.es/

Модели Vintage, S4, S6

Та имам едно желание, на което може да погледнете по няколко начина:
1. Да ми теглите една и да не се занимавате с мен (ама аз не съм много лоша, само малко нахална и не заслужавам подобно отношение Wink )
2. Да проверите колко струват и да ме замерите с някаква непоносима цена ( и тогава няма да ви тормозя повече)
3. Цената да ми допадне и да помоля някой да ми изпрати количката, като аз предварително ще му пратя всииички парички за разходи и т.н.

И понеже, пусто да опустее, имам приятели само в Ирландия, много моля мамите от Испания, на които не представлява трудност поне да ми отговорят Hug
И мнооого благодаря предварително, дори само да го прочетете това съобщение Wink Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 4 212
коли4ката април месец струваше около 450, 550 ? зависимост от магазина. Между другото има доста пове4е разнообразие в цветовата гама по принцип отколкото в каталога. Аз бях харесала една с едни 4ервени ме4ета отвътре и имитация на дънкено отвън направено с 4ервени украсителни тегели.Стоеше супер. Освен това ми хареса 4е коша става след това в коли4ка за голямо дете, а самият той се ползва и за стол4е за кола, както и има дръжка за разходка в ръка.Много е маневрена и лека. Изпращането може да стане до софия 4рез автобус. Плаща се мисля беше още 20 ? и се ка4ва в багажното на автобуса. Който е отсреща в София, знае кога пристига и къде автобуса, отива и си я взима срещу трите имена и паспорт.

# 2
  • Мнения: 3 926
Теичка, мерси за скоростния отговор Hug Значи на нас с татито остава да съберем парици... newsm78 Не са никак малко, но идват празници все пак - ще обрулим бабите и ще добавим...) Ох, направо пощръклях като ги видях. А мога ли да разчитам, ако съберем паричките да те помоля да ми я пратиш? Heart Eyes Ама това вече ще е на лични, че да не товаря форума с излишни теми Grinning

# 3
  • Мнения: 4 212
За мен няма никакъв проблем да я купя, само ще се наложи да уто4ним цената за превоза в централата на  няколко автобусни фирми и да кажат кога е удобно. Освен това е добре да е след Нова година защото има по малко хора а и тук са запо4нали големите сезонни разпродажби, та макар и да има нов излязъл модел, то пак има намаление. Бе вие мятайте сурвакниците, 4е пари трябват за коли4ката.  Mr. Green Другото ще се разберем на ли4ни, няма проблем. Ще проверя къде е фирменият магазин за да няма надценка, мисля 4е е барселонска марката Thinking , другата седмица имам ходене до аликанте и ще ти пиша на ли4на за то4ната цена ве4е, пък вие си решавате.

# 4
  • Мнения: 4 629
Момичета моля ви да ми кажете нещо, защото не знам испански  PraynigТази количка става столче за кола или само така си изглежда?

# 5
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Assinka, извинявай,че се намесвам и на всичкото отгоре не съм от Испания, но провери ли в Малечко(Софийския на Константин Величков). Wink Те внасят продукти на тази марка(едно момиче от форума продаваше преди време такава количка купувана оттам). Ако си проверила може да ме замериш с мишката и да действате с Teya Grinning

# 6
  • Мнения: 4 212
Ассинка , едно въпрос4е. Ти цялата коли4ка ли искаш с коша и тем подобни, или само стола за разходка ?

това е 540?                                      това е 465?                                     това е 230?

     

стол4е за разходка*кош*портбебе               стол4е за разходка*кош             стол4е за раходка


отделно има 4анта към коли4ката 47 ? размер 17 na 32 na 47 sm.

ето и сайта от който взимам цените http://www.elcorteingles.es/tiendas_e/cda/mt/sc_mt/0,5409,PD9265!ECI,00.html

Аз незнам дали имат внос в България, но провери щом ти казват, може и да има.  Peace



# 7
  • Мнения: 4 629
Тея, значи не столче за кола количката, така ли? А може да си добавиш кошче (за кола) за малко бебе?

# 8
  • Мнения: 4 212
Бамби, извинявай, не съм ти видяла въпроса. Да, коша е и стол4е за кола, до 10  кг.Казват му 2 в 1 и 3 в 1. Има и само стол4ета за кола, вси4ки 4асти се продават поотделно.

# 9
  • Мнения: 3 926
Тея, да те поживи Господ. Тъкмо преговарям с мъжо за около хилядарка, пък то Hug Ще те разцелувам да знаеш - искам само обикновения вариант. Тя дребката ще я ползва само като лятна Grinning
Вили, Малечкото е до нас, и знам, че ги продават. Наистина не съм проверила за цена, ама като знам какви надценки слагат Shocked Обаче ще видя, но съм почти сигурна, че ще ми легне по-йовтинко да ми дойде направо от Еспанията Wink
С нищо няма да те замервам  Hug само с едно голяма БЛАГОДАРЯ
А Тея ще я изпапам от щастие Heart Eyes  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 212
А Тея ще я изпапам от щастие Heart Eyes  bouquet

да свърша работата, пък ще 4ерпиш едно столи4но светло  Grinning

зна4и гледам само за стол4ето, ок.

# 11
  • Spain
  • Мнения: 3 750
http://www.elcorteingles.es/tiendas_e/cda/mt/sc_mt/0,5409,PD10215,FF.html
 в кортинглеса Simple Smile
 а и аз малко не на място ама като ги гледам касуалплеи и плеи са една фирма маи .. понеже коли4ките много си прили4ат

# 12
# 13
  • Мнения: 4 212
Едно и също е, мисля, за по крати4ко.
Зна4и като гледкам в този сайт цената е 350, 350 ?, ма са готини де.Тва моделите S4 и S6.В този сайт който е дала Снежанка цветовете са (по ред)
S4 дънкено синьо и бледолилаво
S4тъмно морско синьо и лимонено жълто
S4 4ерно и ягода
S6 дънкено синьо и бледолилаво
S6 тъмно морско синьо и синьо

# 14
  • Мнения: 4 629
Бамби, извинявай, не съм ти видяла въпроса. Да, коша е и стол4е за кола, до 10  кг.Казват му 2 в 1 и 3 в 1. Има и само стол4ета за кола, вси4ки 4асти се продават поотделно.

Мерси Тея   bouquet Аз видях, че кошничката е столче за кола. На мен самата количка ми прилича на столче за кола за деца над 1 годинка. Тези, които са като седалка. Ама явно ми се е привидяло  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт