Детска количка "ESPIRO"?????

  • 92 567
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 471
Да, Рони, мъжа ми трябвало да опита  Mr. Green Сърдечно благодаря за помощта   bouquet   Hug

# 346
  • Мнения: 0
nikolsy, относно поставянето на лятната седалка виждам, че съм сбъркала и вместо към цветка съм се обърнала към теб,  sorry Stop

Това, което ме интересува е дали за теб е проблем това, че летния кош не можеш да завъртиш към теб - разбирам, че сте на 4 месеца...


цветка справихте ли се с лежащото положение на седалката?
Не е никакъв проблем поне лично за мен ,че коша не гледа към мен .Нека поне когато сме навънка да не ме следи с поглед къде съм,а и Енцо Ево има малко прозорче от където прекрасно можете да видите какво прави бонбона ..................а на моята принцеса се кефи ,че си зяпа и гледа какво става

# 347
  • Мнения: 3 638
На Бейби дизайн също седалката гледа само напред и не само, че бебо се кефи да гледа напред, ами си й говори сама на гюрука  Joy Хич не й липсвам като сме навън  Whistling

# 348
  • Мнения: 307
И аз такива впечатления имам, че след 6 -ти месец бебето не държи толкова да гледа майка си, а се кефи на заобикалящия го свят и си разглежда и си пее и си говори, играе си с някакви играчки отпред.

# 349
  • Мнения: 80
На Бейби дизайн също седалката гледа само напред и не само, че бебо се кефи да гледа напред, ами си й говори сама на гюрука  Joy Хич не й липсвам като сме навън  Whistling

newsm62
Много  ме  е яд, че не купихме Бейби Дизайн, а взехме Еспиро Веектор. Отказахме се точно заради това. че коша не се върти към майката. Но впоследствие вече разбрах, че няма да ми е необходимо това, то детето иска напред да гледа, защото всичко му е интересно.

# 350
  • Мнения: 3 638
Някой купи ли вече лятна Бейби Дизайн?
Интересуваме ето тази
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/30114

Но, ако сте купили друг модел на Бейби Дизайн, стига да е лятна, моля да споделите мнение  Praynig

# 351
  • Мнения: 51
здравейте,

Искам да питам къде в София могат да се видят различните модели на Еспиро на живо? Предварително благодаря!

# 352
  • София
  • Мнения: 471
Нашата я купихме от тук : http://moebebe.com/?id=2

# 353
  • Мнения: 51
Мерси, цветка,

А някой знае ли има ли друго място освен в Люлин, че ми идва много далеч, а в момента не трябва много, много да се движа.

# 354
  • София
  • Мнения: 932
Влизам за да споделя мнение за Бейби Дизайн, въпреки увеличението й от новия внос през февруари си я купихме и досега не съжалявам. Ползвам я вече от един месец и все още сме само с коша за новородено , но съм много,много доволна. Плюсовете са, че е маневрена, сравнително лека,проходима и стабилна, мога да си я бутам и управлявам  безпроблемно с една ръка, а с другата държа каката или отварям и затварям врати.
Събирам много багаж в нея. Дизайна е готин, цветовете също, а мрежичката с цип на гюрука ми върши страхотна работа в последните два дена жега за проветрение, материята отвътре на коша за новородено е памук и не запарва бебето. Веднъж ми се наложи да я пренасям през жп линията до "Вагон ресторанта" в Красна поляна, успях да си я вдигна сама. До тук нямам забележки, ще видим как ще е когато сложим другия кош, които също ми изглежда много хубав и функционален
За тези , които са с по-тесни асансьори, трябва да имат предвид че задните гуми са доста широки и ако асансьора е много,много тесен има вероятност да не влезне, а и не по всички релси поставени на стълби (в метрото например)мога да минавам , явно повечето са правени по стандарт  за по-тесни колички и едното колело от задните  ми излиза малко навън и така качването става по-трудно. Аз лично направих компромис за това, че седалката за по-голямо дете не се обръща с лице към майката, и че предните гуми са двойни а не единични като задните, но пък покрива всички останали мои критерии за детска количка.
Извода ми е, че количката си заслужава има всички необходими екстри за мен, които ги имат и по-скъпите колички от по 700-800 лв. така че тези на които не им се дават повече от 500лв. за детска количка, тази е идеална Simple Smile.

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 12:51 от nellyani

# 355
  • Мнения: 0
Здравейте,длъжна съм да похваля магазин  Слънчице в Люлин.Вчера ми се счупи амортисьора на количката става въпрос за Ензо Ево по точно счупи се един болт.Звъннах в магазина и ми казаха да е занеса един младеж много любезно ме прие в магазина когато отидох погледна и ми каза ела след 30 минути.Тръгнах да се разхождам и след 15 минути ми звъна количката ви е готова.Идеше ми да ги разцелувам,че 30 минути сам била без количка мисля че беше фабричен дефект.Е как да не ходиш с удоволствие да си пазаруваш при тях когато има такова отношение .

# 356
  • Мнения: 668
Николси, даваш важна информация. Благодаря. Много е важно как се обслужва един продукт след неговата продажба (как се грижи за това търговеца/вносителя).
Човек винаги може да извади лош късмет с някакъв дефект.

Помня за първото ми дете как ме размотаваха повече от месец с един пасато на Bosh или Philips - абе пак някаква марка с име - да ама на първия месец се разпадна - какво ходене по мъките беше, а тъкмо захранвах дъщеря ми...

Николси, вие вече изглежда ползвате седящия кош, да дадеш малко повече информация за него? Струва ми се, че е най-широкия и дълъг кош, който съм виждала...  Как се чувства бебка в него? Стабилен ли е, удобен ли е и т.н.

# 357
  • Мнения: 0
Николси, даваш важна информация. Благодаря. Много е важно как се обслужва един продукт след неговата продажба (как се грижи за това търговеца/вносителя).
Човек винаги може да извади лош късмет с някакъв дефект.

Помня за първото ми дете как ме размотаваха повече от месец с един пасато на Bosh или Philips - абе пак някаква марка с име - да ама на първия месец се разпадна - какво ходене по мъките беше, а тъкмо захранвах дъщеря ми...

Николси, вие вече изглежда ползвате седящия кош, да дадеш малко повече информация за него? Струва ми се, че е най-широкия и дълъг кош, който съм виждала...  Как се чувства бебка в него? Стабилен ли е, удобен ли е и т.н.

Да с така наречения летен кош сме доста отдавна вече може би  от месец и половина много ни е удобен по цял ден сме навънка спи си по 3 пъти в него на ден и няма проблеми дали ще се движи или не тя си спи когато и се спи.Да всичките ми приятели възкликват колко е голяма количката.Относно стабилността тои се захваща на 5-6 места.Ай де,че бебка  newsm45

# 358
  • Мнения: 386
Здравейте,
както писах малко по-назад в темата аз съм притежател на Espiro Vector. Синът ми е на 4.5 месеца вече, но все още карам с коша за новородено, тъй като той обича доста да си поспива когато съм по разходки.
Скоро обаче бях извадила и летния за ден-два, и честно казано бях малко разочарована когато разбрах, че с него някак си ми е по-трудно да управлявам количката. Центъра на тежестта пада на друго място вероятно и особено когато летния вариант гледа към майката, и спусна на почти легнало положение количката ми става доста трудно маневрена. Повдигането на тротоар също ми тежи, а очаквах значително да се олекоти, но уви.. точно сега гледам че зимния и летния нямат почти никаква разлика в килограмите. Иначе към коша за новородено нямам никакви забележки, много ми е удобно с него, управлявам си дълго време само с една ръка, защото много обичам да говоря по тел. по време на разходки Simple Smile Има ли и други като мен, на които им тежи с летен вариант и голямо бебе в него?

# 359
  • Мнения: 668
Mimci, а какво се получава, когато коша е обърнат с гръб към теб?

При атлантика подобен проблем, за който споменаваш няма. Там позицията е винаги с гръб към майката, когато се постави детето в седящия кош.

Днес срещнах на улицата една майка с моята нова любов - новата лятна на Еспиро - Vayo - в червено

Каза, че я ползва от три седмици и е много доволна - пълно легнало положение (защото бебенцето беше малко, за да е в лятна количка според мен, но изглеждаше доста удобно в нея) и много лека за бутане и маневрена.

Ех, ама и аз - още ми е далече за комбинираната колчика, а вече съм си харесал лятната - само всичко да е наред с бебето (защото имам един неуспешен опит след голямата ми дъщеря  Cry)

Та стискам палци на всички за здрави бебета - количките лесно ще ги изберем  Hug

Общи условия

Активация на акаунт