Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 17

  • 73 452
  • 724
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 683
Мехмет се подготвя за ролята на Мустафа Laughing Grinning

# 136
  • Мнения: 683
И малко снимки със Селма







# 137
  • Мнения: 683
С любимата си леля hahaha Joy


# 138
  • Мнения: 683
И едно видео от вчерашното предаване Super Kulup

# 139
  • Мнения: 9 736
Joy Joy Joy

Много е харизматичен Мехмет- не се и съмнявам,че ще направи силна роля- а участието му в италиански продукции засилва интереса ми още по вече Peace

Наде   bouquet  bouquet  bouquet неизчерпаем изсточник на оригинални хрумвания имаш за колажите,супер си Peace

# 140
  • Мнения: 13 421
Мехмет играе ли със Селма в някакъв филм или това е просто приятелска фотосесия?  newsm78 newsm78

Освен, че ще му бъде леля??? Joy Joy Joy hahaha Joy

# 141
# 142
  • Мнения: 2 411
Много са хубави снимките на Селма и Мехмет!
Радвам се е ,че ще гледаме още един хубав актьор!

# 143
  • Мнения: 683
Мехмет играе ли със Селма в някакъв филм или това е просто приятелска фотосесия?  newsm78 newsm78

Освен, че ще му бъде леля??? Joy Joy Joy hahaha Joy


Играят заедно във филма SES

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 01:22 от anna3com

# 144
  • Мнения: 683
Miki,thank you  bouquet

# 145
  • Мнения: 685
Простете за намесата в темата, но в "Aşk Tesadüfleri Sever" Мехмет Гюнсюр направи уникално изпълнение и  филма ме разтърси дълбоко.
Видях последните снимки, които anna3com е пуснала и ме озадачиха.
Попаднах на едно интервю с Мехмет Гюнсюр и Катерина Монджио и една от снимките съвпада тук и там, но разбирам, че не е съпругата му, така ли?
И понеже гугъл преводача е супер зле, едва едва разбрах малко, че говори за своята любовна история с Катерина...

# 146
  • Мнения: 0

Това ли е санкционираната от СЕМ , еротична сцена  Sad Laughing....Тия хора сигурно още си мислят ,че щъркела носи бебетата  #Crazy Laughing....

Вярно е , че има моменти от сериала ,които искренно ме забавляват - въпреки, че се старая да гледам през призмата на ортодоксалните ислямски традиции ...

Къпането полуоблечен мисля, че е висша степен на изтезание  Laughing....Спането с дрехи , още по-голямо  Laughing- даже ми се струва ,че не си събуват и чехлите като лягат, за да са в пълна бойна готовност ако султанът ги викне за нещо  Laughing #Crazy hahaha

Сещам се за репликата - упрек на Сюмбюля към Нигяр , че се къпела през ден  Shocked Laughing ....Ами тая ако ми е на главата досега 100 пъти да съм я натирил за нечистоплътност  #2gunfire bowuu, и то при положение ,че хамама го плаща султана ,а мене Софийска вода ме рекетира ежемесечно  с разход колкото 10 хамама  Embarassed Shocked Laughing .

Поздрав за всички фенки на сериала   bouquet

# 147
  • Мнения: 2 411
Ибрахим,Махи и останалите мислеха,че Хюррем си е ритнала стола,
а тя седна на трона.
Браво на "опърничавата бунтарка" ,както я нарече султана.
Победа без риск,без борба няма.
Един кратък момент от тържеството на Хюррем.


# 148
  • Мнения: 0
Пускам два  линка с инфо за Ксения Камкина ( в ролята на Таня -> една от отпратените руски наложнички и тази която не можа да извърви Златния Път докрай  Laughing ) . Снимките са доста  и няма смисъл да пълня форума с тях :

http://evim.ucoz.com/forum/43-1766-10  

http://www.freshmodels.ru/models_card.php?card1=1&cat=1& … f9d6b8597b559cb9b

Дамата е професионален модел работещ в Турция  и веднага става ясно защо предизвика злобата на Хюррем  Laughing






# 149

Общи условия

Активация на акаунт