Отговори
# 765
  • Мнения: 32
Kaloqnis, Yuliana i Tanichka, chestita vi radost, byrzo da se vyzstanovqvate Simple Smile.
Jen, pishi mi molqte za rajdaneto i prestoq v Tokuda, dovolna li si ot Koleva i tn. Ako iskash na lichni.

# 766
  • Мнения: 234
еее, Юлееее, честитоооо, миличка! Добре дошъл на белия свят на Християн! Таничка, честита дъщеричка!
Капризче, фотоепилацията е забранена по време на бременност, за кърменето не знам, ще се поинтересувам, тъй като съм решила след раждането да се пърля и аз   bouquet
да не ни заключат темата, че вече сме след 50  newsm78

# 767
  • Мнения: 3 794
Юлианка, честит син Християн  Heart Eyes Да е жив и здрав и да порасне голям и силен мъж ! На теб бързо и леко възстановяване  Hug  bouquet

tani4ka___, честита кукличка Сиана  Heart Eyes Да е жива и здрава ! Нека има много щастливо и безгрижно детство !

Аз бях на ехограф. Всъщност док. ни огледа всичко като на ФМ (нещо като подарък  Blush). Гледкахме я. Има бузки и косичка. Каза, че прилича на мен  Blush Измери я 2638гр  Heart Eyes Доплера беше идеален. С правилно предлежание за нормално раждане е бебка, но каза, че главичката е високо и да не се тревожа, че скоро ще родя  Mr. Green
Спечелих едно Баунти днес  Mr. Green Купих 2, изтеглих си някакво картонче, изтрих лентата и  Party спечелих... Laughing Вече го изядох де  Blush

Какъв крем за след раждането ще ползвате за стягане на корема ?
(извинете, ако вече е обсъждано   bouquet)

# 768
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Калоянис, Юлиянка, Таничка - честити ви рожбички!!! Да са ви живи и здрави и да растат много спокойни бебенца!!!  Hug Hug Hug

Happy_Person, извинявай, че те питам, но нали ти беше от Стара Загора? Можеш ли да споделиш в коя частна болница ходи и при кой лекар?
forest_veil, браво за хубавите новини от прегледа
Гали, аз си взех за еднократна употреба за болницата, а за вкъщи ще си купувам нещо памучно и по-удобно за първо време
Семрунка, дано неразположението ти да мине по-бързо и да не се налага пак да влизаш в болницата  Praynig
Дела, Кристи  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Аз днес минах да си взема комплекта за количката, че ми се обадиха, че е пристигнал и след малко ще излизам, за да взема подарък на едно бебенце, което днес става на 40 дни и ще се черпим по случая ...
Някой питаше за ежедневен крем за дупето на бебето, една хомеопатка ми каза да си забъркам пчелен восък или пита със зехтин и да го мажа всеки ден, а когато се подсече да ползвам специален крем, който мисля да си поръчам от една аптека да ми го направят
На всички пожелавам една спокойна и прохладна вечер, сутринта ще проверя дали нямаме я нова темичка, я ново бебенце
 newsm44

# 769
  • Мнения: 234
Форест, за крем за след раждане - аз съм си купила един бидон Elancyl и за премахване на стриите Scar Serum на Palmer's  - cocoa butter formula with Vitamin E се води, защото това е единственият коректор на стрии и белези, който намерих да е възможно да се ползва по време на кърмене. Обаче искам да попитам имате ли представа колко време след нормално раждане мога да започна да използвам колан за пасивна гимнастика? В нета търся, обаче нищо не намирам, само за след секцио, а някъде съм си "подредила" упътването. мерси  Hug

# 770
  • София
  • Мнения: 1 123
Аз да се оплача. Та след моето гладене по гащи на течение в жегите, така се подредих, че вече 4-ти ден съм със страхотна хрема и болки в гърлото. Пих лимони с мед, гъргара правих, биопарокс пръсках е не, и не ,и не минава.
Днес викам - отивам до личната да ми даде направление за УНГ. Пристигам росна-росна сутринта и гледам - решетка на вратата - отпуска била жената. Отивам при докторката, която я замества и се почва - ама защо ми е сега направление.... имала съм такова направление през февруари  Laughing Е викам от февруари до сега не мога ли да се разболея  Laughing Върте, сука, само и само да не ми даде направление, ама накрая видя, че няма да си тръгна и ми даде.
Добре де, какво толкова ги кътат тия пусти направления не мога да разбера  newsm78


Нутелка, дано не ни заключат темата. Гледам Танчето от вчера вечерта не е влизала, да не ни изненада приятно тя Laughing

Форест и аз като Нутела мисля да си взема въпросния бидон на Елансил, че много ми харесва като действие и аромат.

За болницата съм си взела бельо за еднократна употреба, а в къщи ще съм с нещо памучно и удобно.

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 16:36 от Мецани

# 771
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Честита щерка на Калоянис!

Честит син на мама  Yuliana_!

Честита щерка на Таничка!


Аз съм си вкъщи още, никакви контракции или неразположения. Тапата ми явно изпадна цялата, защото вече нищо не пада  Laughing Док вече е тук, така съм спокойна и мога да раждам по всяко време. Отивам да взема баткото от детска и да си направим една разходка пък да видим.

Хубава вечер и гуш на всички бебоци!

# 772
  • Мнения: 540
здравейте отново,мен вече ме раздвижиха,с владка се кърмим или поне опитва да суче каквото има.Аз съм добре,малко ме наболя при изправянето ама се ядва. Hug
мерси на всички за страхотните пожелания.

# 773
  • София
  • Мнения: 515
Танчето напоследък само вечер се включва,та предполагам че довечера ще се включи с новата тема Peace дано не заключат тази

# 774
  • София
  • Мнения: 0
Чeстити принцеси на Калоянис и Таничка!
Честит син Юлияна!
Да бъдат здрави и много щастливи!
Ох, че хубави новини  bouquet  bouquet  bouquet
Късмет на Дела и Кристи fingerscrossed

# 775
  • Мнения: 4

Yuliana  честит ти синковец   


  MocaQueen и аз предполагах, че е нормално да има прокървяване, но се изумих че стана веднага още по ръкавицата му и продължи няколко часа. Вече нямам, днес моята доки и тя ме преглежда, преди няколко месеца с бъбречната криза пак ме гледаха 2-ма различни, но нито днес, нито тогава се получи (иначе ме бяха предупредили). Просто си мисля, че този "доктор" бе прекалено груб, то и самото му поведение бе доста арогантно. Както и да е, гледам да го забравям,вчера достатъчно се стресирах Simple Smile.
   За бельото, аз смятам да си взема памучни гащички, по-дълбоки уж за удобство. Крем за корем не съм си купувала, но ще решавам в движение в зависимост от състоянието.
    Мецани, много от докторите правят всичко възможно да не дават направления, за което аз съм много против- все пак си плащам здравните осигуровки, на доста прилична заплата и когато имам нужда от специалист нито ми се чака до следващия месец, нито пък желая всеки път да си плащам. Моята(бивша естествено), която е педиатърка се опита да ме убеди,че тя трябва да ми вземе пробата за цитонамазката и се облещи като й отказах.
    Диадора,отговарям ти на лични, за да не се изтълкува лошо поста ми, все пак лекари и лекари, може пък аз да съм изтеглила къстата клечка в настроението му(което не го оправдава по никакъв начин, все пак съм отишла там с парите си в ръка и очаквам адекватно поведение, не червен килим и фанфари, а нормално отношение)
   Калоянис браво на госпожицата и на теб, бързо възстановяване и все по-успешно кърмене Simple Smile
    Моя младеж е около 2800, главата се напипва спокойно, заел си е позицията, имам 1-2см разкритие и според доки до 2 седмици ще се запознаем, не че не може да си избутаме до термин, но според нея надали. Започва да ме хваща шубето, но......каквото такова. За гъбите щях да пиша още сутринта. Доктора при който вече реших  че ще раждам, когато ходих просто така на среща с него да разуча нещата, ми каза да си сложа Гиназол 10-тина дни преди термина и че няма нищо страшно (много ми олекна).
  Дела и Кристи - чакаме хубави новини от вас.

# 776
  • Мнения: 283
Ехееее, много бебчета, днес!!!

Аз да съобщя за още едно - бебка Никол на мама кКристи, родила е днес със секцио, бебка е с мерски 3100гр. и 49 см.


Отивам да пусна НОВАТА ТЕМА

# 777
  • София
  • Мнения: 515
Честита принцеса Никол на Кристи!Да са живи и здрави!И бързо възстановяване на гордата мама! Hug

# 778
  • Мнения: 13
Ееее, хайде честито и на кКристи! Да е жива и здрава Никол!

Много бебета днес, ама то си му е вече време  newsm76

# 779
  • Мнения: 283
Момичета, "сготвих" НОВАТА ТЕМА, нека я започнем с много честитки и да е така до края й - само хубави новини и нови бебчета!!!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт