Пазарувате ли от магазини като Манго?

  • 6 838
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 180
Ох, надявам се, няма да се приеме за реклама. Единия магазин е в центъра, на "Витошка" и "Аспарух" - от НДК към ЦУМ, по десния тротоар, завива се надясно по "Аспарух", отминава се "Мода Италия", до него има Elle studio. Другия е в "Стрелбище", на "Кестенова гора" 24. В "Борово" на ул. "Пирински проход", не знам номера, но е близо до магазин ЕНА, в същия блок. В момента не се сещам за други, то на последък много модно стана да се бръмчи на ишлемета, чак вече се дразня! Купувала съм разни неща на Том Тейлър, Зара, Лакост, Бенетон, Gant и разни други. Мъжките ризи Лакост и Черути ги шият тук, в" Агресия" и още хиляда други неща. Наблюденията са ми, че тези магазини правят страшен оборот!   

# 76
  • София
  • Мнения: 716
Благодаря   bouquet

# 77
  • Мнения: 5 312
На mango съм си купувала само една блуза.Имам я от доста време и не е мръднала.Но от една дреха не мога да съдя като цяло за качеството на марката.

# 78
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Точно от Манго нищо не съм си взимала. Взимала съм си някой неща от Тера Нова,от Бенетон и имам един пуловер от EXXO,който вече пета година не е мръднал,чак ми омръзна да го нося и го подарих на сестра ми. Но съм попадала и дрехи,които изобщо не си струват парите.

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 5 894
Манго май няма в Бургас (или поне до преди година нямаше, сега ако са отворили, не е около нас Laughing) и нищо не съм пазарила от там, но от Тера Нова имам много дрехи и всички си ги харесвам, рекламации също нямам. Само венъж пазарувах на реални цени (като го отвориха) и никога не повторих, че се почувствах е*** балъка като направих разпродажбите. Бенетон не ми е най-любимия магазин ама имам 2-3 неща и аз като Деана се оплаквам от минималистичните размери на един половер след първото пране  Sad

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Пазарувам,да,когато нещо ми хареса.Имам няколко блузи и 2 чифта дънки.Доволна съм от качеството им. Peace

# 81
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не пазарувам от такива магазини в БГ, защото колкото пъти и да съм влизала, все не съм попадала на подходящи номера. Верно, аз в момента съм с 10 килца отгоре, но и преди да забременея пак все нямаха моята номерация Rolling Eyes, а не мисля, че съм чааак толкова едра (дебела). Wink
Все ми се струва, че тези дрешки са за някакви Лолитки направени Confused

А не мога да си обясня, защо в чужбина като отида и като влезна в такива магазини, има всяякакви дрешки и всякакви размери... Confused, странна работа

# 82
  • Мнения: 5 239
И аз пазарувам  Peace
Управителката в Манго ми е позната и винаги ме уведомява като има някоя хубава дрешка  Peace
Последното което си купих от там са едни 3/4 дънки  Hug

# 83
  • Мнения: 68
Лятото попаднах на разпродажба във варненския магазин на Манго-нямам думи за какво ставаше въпрос.Беше пълно с чужденци,които нарамили по един куп дрехи чакаха по 15 мин.пред пробните.На мен лично ми хареса само една дамска чанта,а дрехите изглеждаха като преоценени стоки.

# 84
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Магазини като Манго са най-обикновенни магазин в чужбина за хора със средни възможности, както и Зара и H&M.

Абсолютно съм съгласна. Не мога да разбера защо обаче в Бг са толкова скъпи newsm78?
В Гърция цените са нормални, дори ниски в тези магазини. От време на време си взимам по нещо, което ми хареса, но определено не защото е марка Wink.

# 85
  • Мнения: 4 546
не. за мен би било излишно разточителство.

# 86
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Относно цените искам да се изкажа. Не за всички магазини се отнася това, че тук са по-скъпи. Преди 5 години работех в магазин на една от споменаваните тук марки. Веднъж, като получавахме стока, по погрешка ги получихме с напечатани за Америка цени. Бяха същите като при нас, но...в долари, а тогава доларът беше 2лв.

# 87
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Никога не съм харесвала дрехите в Манго. Ненужно скъпи парцали. Преди години работех на Витошка и всяка вечер минавах през магазините. Според мен трябва човек да е или луд или голям сноб за да си купи късо потниче с презрамки за 140 лв. От Тера Нова имам доста дрешки и съм доволна. не са кой знае какво а една блуза се скъса на първото обличане, но пък не са много скъпи така че не ме е яд.  за мен обаче основния пазар на дрехи си остава Илиянци. Още повече че 80% от дрехите съм ги виждала по центъра с 200% надценка.

# 88
  • Мнения: 5 140
Имам едно потниче на Манго,взех го за 10 лв,иначе цените са..... ooooh!,а и Терранова ми допада и си пазарувам от там чат пат.

# 89
  • Мнения: 6 846
Влизам в Манго, Бенетон, Теранова и т.н. и ако ми хареса нещо си го вземам. Но рядко се случва да взема повече от 1 нещо. Въпреки, че ги има тук тези магазини няма кой знае колко голям асортимент (поне във Варна).
Иначе на мен любимата ми марка е Esprit Heart Eyes Мога да пазарувам цяла година от там и няма да имам нужда да стъпя в друг магазин. В Сингапур ги имаше на всеки ъгъл и си умрях от кеф. Много ме е яд, че тук няма поне един Sad

Общи условия

Активация на акаунт