Детска стая за 3 деца

  • 15 453
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Търся в нета идеи за обзавеждане на детска стая за 3 момчета, но ми излиза само за 2  newsm78 . Предполагам, че не съм единствената многодетна майка в БГ. Някой може ли да ми помогне с име на фирма или линк. Става въпрос за Пловдив.

# 1
  • Мнения: 22 867

Май наистина няма много идеи, или пък аз не попадам, за четиризнаци по се намира.  Grinning Peace






# 2
  • Мнения: 22 867
И още малко:



# 3
  • София
  • Мнения: 324
anedi, в момента правя детска стая за три деца, но при мен е за разнополови и ми е още по-трудно  Wink
Първо трябва да си направиш самото разпределение на мебелите, за целта вземи размерите на стаята, ако искаш си изтегли някоя проста програмка за пишман "дизайнери". Примерно като тази Sweet Home 3D. Там си разиграй разположението на основните мебели и какво искаш да има в самата стая.
При нас няма как и си ги правим по поръчка. Аз държа гардероба да не е дълбок, а само 40см. Две от леглата ми ще са по-къси от стандарта с 10см и т.н.
След това по съвет на съфорумки ще избера текстила (шалтета, чаршафи, пердета, килим) и накрая самите цветове на стаята. Наистина тексила е по-труден от избора на цветовете за стените. Ако искаш да е с някаква тематика, тогава си я гониш.  Grinning

Има различни идеи в нета и много ми харесва една, но нямам смелостта да я направя http://thebumpercrop.wordpress.com/2010/10/28/three-boys-one-room/

Тук Нивиана даде няколко идеи за разположение по моите размери, аз избрах друг вариант, но все пак може да ти е от полза.

# 4
  • Мнения: 9

Всички тези проекти, които са нагласени за две деца, могат лесно да се трансформират в стая за три, като под леглото на долния етаж се вмъкне още едно - като на последната снимка.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Аз направих стая за 4ри деца. Тъй де, знае ли човек какво ще се случи, няма да правя стаи през 3 години! Тъкмо ми пристигнаха леглата и шкафчетата по поръчка. Сега ще купуваме матраци, ама малко Money Money Money Нещо като това - http://2.bp.blogspot.com/_tjcFy_laxXs/SYfJMhgeucI/AAAAAAAAAyI/N4 … 00/kids+rooms.jpg , но с по-интересна стълба. Мога да снимам, нещата ми са още в работен вид.

# 6
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Потенциалната ни детска стая и аз мисля да я обзаведа за три деца. Но нещо не ми допадат двуетажните легла.  Thinking А стаята е малка.
Мисля да разположа леглата покрай стените. Всяко легло с чекмеджета отдолу и скринче острани.

Нещо такова, но по три (и не розово  Mr. Green):



На празната стена ще сложа някаква етажерка с шкаф отдолу, за играчки и другите им вещи. Може би е добре от сега да превдия и къде ще сложа бюро. Едно време имах в стаята с секция с вградено бюро, може би е добра идея.




# 7
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Това е също интересно предложение:


Може да се удължи за още едно легло. Става и за разнополови деца.
Или да има две огледални, ако децата са 4.

Това също ми допада:

Последна редакция: вт, 19 юли 2011, 00:58 от Нощни очи

# 8
  • София
  • Мнения: 337
Заповядай
https://picasaweb.google.com/103195660369588207620/DetskaStajaNa … p;feat=directlink.

На каква възраст на момчетата? Трябват ли бюра за всичките?

# 9
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Случайно попаднах и на това: http://www.mebelidzhandarski.com/2011-05-25-12-58-23/detski-stai.html

Фирмата не ми е позната, но ако те са го изработвали, изглежда качествено

# 10
  • Мнения: 0
Здравей,
моят зет прови мебели по поръчка, от проект до изпълнение и монтаж.
Ако те интересува може да се чуем и да те свържа с него.
0885359661 е тел ми.
Поздрави!

# 11
# 12
  • Мнения: 283
Много хубави идеи за стаи Hug

# 13
  • Мнения: 5 160
Em-ma, разкошна  Peace Стълбичката ще се използва ли като чекмеджета?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 022
Здравейте, и на нас ни предстои да обзавеждаме детска стая за 3 деца (2 момичета и 1 момче) и сега събирам идеи. Темата е малко старичка, но идеите са страхотни, така че се записвам, а когато го измислим, ще споделя какво сме направили.

Общи условия

Активация на акаунт