На пазар за прежди, обръчи и куки - 2

  • 69 492
  • 239
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 17 986
Рая, понеже тази прежда много ти е харесала, ангажирам се ако я намалят в магазина в София,да ти купя и пратя по пощата каквото искаш. В момента в магазина е на редовна цена. Ще проверявам всяка седмица и ще ти пиша.

Нямам думи за милия жест   bouquet

# 61
  • Мнения: 1 483
http://alexanderyarn.com/kartop-jazgjul.html

Какво ще кажете за тази прежда? Много е изгодна в момента, ама ме притеснява състава и, дали не се отпуска много? Има ли блясък или така изглежда само?

Очите ми останаха в тази прежда, по- скоро тези цветове и тази цена. Регистрирах се днес, сложих 8 гранчета в кошницата и познайте- 7 лв икономична доставка. Ами няма да поръчам #2gunfire


Ох а аз исках списанието на НАКО,но доставката ми излзиза повече от списанието #2gunfire и какви са тези  още1,50наложен платеж #2gunfire

# 62
  • Мнения: 3
Здравейте, сега открих тази тема и да питам, а ако някой иска може да ми отговори. Та така, искам да си изплета шал от ярн арт фламенко, но не знам колко грама прежда са ми необходими приблизително.  Ще поръчвам онлайн, така че ми се иска да се ориентирам горе долу.  Praynig ooooh!

# 63
  • Мнения: 114
искам да си изплета шал от ярн арт фламенко, но не знам колко грама прежда са ми необходими приблизително.  Ще поръчвам онлайн, така че ми се иска да се ориентирам горе долу.  Praynig ooooh!

Две, три кълбенца, ако го искаш богато надиплен.  Simple Smile

# 64
  • Мнения: 183
Здравейте, сега открих тази тема и да питам, а ако някой иска може да ми отговори. Та така, искам да си изплета шал от ярн арт фламенко, но не знам колко грама прежда са ми необходими приблизително.  Ще поръчвам онлайн, така че ми се иска да се ориентирам горе долу.  Praynig ooooh!
Ако искаш по-дълъг и сравнително широк шал поне 300гр.
Аз сега плета и 200гр се оказа,че не ми стигат Sad затова заложи на 300гр

# 65
  • Мнения: 3
Мерси за бързите отговори! А може ли да ми дадете и линк с обяснения как се  плете фламенкото? Praynig Май ставам много нахална Embarassed

# 66
  • Мнения: 293
Момичета, плели ли сте с това и ако да, какви са ви впечатленията? Става ли за кука № 3?
http://www.stenliyarn.com/site/index.php?page=shop.product_detai … mart&Itemid=2

# 67
  • Мнения: 502
На вниманието на всички от Варна  Laughing днес ходих в магазина за прежди, който е на мусала , до Адидаса - има огромно намаление на зимни прежди - мохер, вълна, ангора.... Ангората на RAM е по 2лв, мохера по 3лв, 100% вълна мисля на alize, други миксове вълна, .... изобщоооо Crazy отидох за 300гр вълна за шал на мъжа ми и се прибрах с две огроооомни торби  oops Joy 

# 68
  • Мнения: 183
Днес видях,че между сивото и черното от този вид прежда има разлика  Tired Сивото(3088) е много мекичко ,а черното (585) е твърдо  smile3511. Ако някой го поръчва,препоръчвам му първо да го види и пипне и едва след това да купува.

# 69
  • Мнения: 19
Момичета, искам да попитам тези които са пазарували от http://www.yarn-paradise.com/ как става доставката да не се прибавя на всеки пакет и за няколко пакета да става голяма. Не е ли нормално да се начислява след цялата поръчка и да зависи от теглото.

# 70
  • Мнения: 114
atinqnka, това е политиката на сайта! Доставката е по-скъпа от преждата ... Доколкото знам, това е патент на всички турски фирми, произвеждащи прежди ...  Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 17 592
http://alexanderyarn.com/kartop-jazgjul.html

Какво ще кажете за тази прежда? Много е изгодна в момента, ама ме притеснява състава и, дали не се отпуска много? Има ли блясък или така изглежда само?

Очите ми останаха в тази прежда, по- скоро тези цветове и тази цена. Регистрирах се днес, сложих 8 гранчета в кошницата и познайте- 7 лв икономична доставка. Ами няма да поръчам #2gunfire

Ами аз поради тази политика от Александър поръчвам само в краен случай...

# 72
  • Мнения: 17 986
Ако живеех в София никога не бих си и помислила да поръчвам, но при нас останаха само 2 магазинчета с прежди  Sad, скръб.... На някои сайтова доставката до София дори е безплатна, завиждам ви да знаете  Heart Eyes

Добре, че беше Amelly, сега си имам занимание  Peace

# 73
  • Мнения: 114
Ако живеех в София никога не бих си и помислила да поръчвам, но при нас останаха само 2 магазинчета с прежди  Sad, скръб.... На някои сайтова доставката до София дори е безплатна, завиждам ви да знаете  Heart Eyes

Добре, че беше Amelly, сега си имам занимание  Peace

Рая никол и по пощата може да ти пратят. Питай ги.

# 74
  • Мнения: 17 986

Рая никол и по пощата може да ти пратят. Питай ги.

Аз вече получих, каквото желаех, благодарение на личното време и желание на една мила мама   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт