Каква пералня

  • 848 561
  • 6 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 153


BEKO са яки машини и ги препоръчвам, плакнат с високо ниво на водата, а тези с голям барабан така меткат дрехите че свят им се завива.

Направих се на нищо оня ден в градината - петна от смола имах засъхнали по тениската и ми ги изпра за едни час.

Програмите са им разнообразни и оптимизирани до последната минутка и всяка може да бъде скъсена по ваше желание.

# 76
  • Мнения: 505
Я да се изкажа най-нескромно Grinning
Една Сименс с горно пълнене, произведена в Германия - 7 години, раздрънча се, отказаха да ми я ремонтират от фирмения сервиз в София - още пере у едни мои приятели. Щадеше дрехите, но когато ги гладех, излизаше миризма на пот.
Следващата - Хотпойнт Аристон - намразих я от първия ден. Буквално гризеше дрехите, мачкаше, боядисваше и харчеше ток за световно - както разбрах, като ми дойдоха месечните сметки. Иначе переше по-добре от Сименса, но аз искам да си нося дрехите поне по три години и всеки път, като ги изпера и изгладя, да са като нови. А, и са и дъъъълги програмите - не е за заети хора.
И накрая плюх на всичко и си купих Миле. Ново. На гол тумбак чифте пищови. Изплащах я почти три години, изпразних си кредитната карта до дъно, но след Аристона бях направо полудяла. Обаче как работи  Hug ... Това нещо е направено с любов и грижа. Грижливо изпира дрехите, шумоли едвам едвам, мачка по-малко от ръчно пране и при гладене си мирише на омекотител и чистота. И като че ли не харчи НИЩО. Забравих за проблемите. След две години продадох Аристона на една приятелка, защото тя не посмя да го вземе без пари. Още ми е съвестно за това, а мъжът й ми се смее - нещо, на което ти си писала 4, за нас ще е отлична оферта. Добре, викам си аз. Но си купих и прахосмукачка от Миле. След като изплатих пералнята, разбира се  Mr. Green Егати и машинките правят тия хора.

# 77
  • Мнения: 241
smile3501  Най-добрия съвет.

# 78
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Valery кой модел по-точно си взе, дай да видя?

Покажи я, Плс и със здраве да си я ползваш

# 79
  • Русе
  • Мнения: 1 843
celika,благодаря за идеята.Знам,че има и доволни от Аристон, но на мен не ми се иска.
Разглеждах перални LG,някой ако ползва такава би ли споделил как е!
Например това :
http://www.technomarket.bg/products/09082077/lg-f-1073tdp

# 80
  • Мнения: 556
Моята е най- обикновен модел на Беко- много съм доволна. Има няколко основни програми, за 5 кг. е. Но всеки търси нещо различно. Единственото което ми липсва е сушилня.

# 81
  • Мнения: 1 167
celika,благодаря за идеята.Знам,че има и доволни от Аристон, но на мен не ми се иска.
Разглеждах перални LG,някой ако ползва такава би ли споделил как е!
Например това :
http://www.technomarket.bg/products/09082077/lg-f-1073tdp

Да LG-то изглежда добре  Thinking

# 82
  • Мнения: 153
Моята е най- обикновен модел на Беко- много съм доволна. Има няколко основни програми, за 5 кг. е. Но всеки търси нещо различно.

Има и BEKO за 500 лв. с дисплей, преди началото на програмата показва дали настройките са оптимизирани за икономия на енегрия а с едни бутон можеш да съкратиш програмата напаловина ако ти се вижда дълга и прането не е силно замърсено.

Старата ни беше SAMSUNG без много опции и въртеше и деликатни дрехи и бяло с една скорост.

# 83
  • Мнения: 186
Пишете доволни ли сте от Беко -който има де.Нещо напоследък оставам с много добри впечатления.Така да се каже събирам информация за бъдещо ползване.

# 84
  • Мнения: 1 167
Беко какво производство е?
Видях в Карфур разни Бош без дисплей, съвсем опростени.

# 85
  • Мнения: 9 481
От вчера пера с тази Grinning:

# 86
  • Русе
  • Мнения: 1 843
Честито,да ти служи вярно и дълго!Като поизпереш 2-3 пъти ще споделиш ли мнение,моля те!

# 87
  • Мнения: 9 481
Благодаря! По-хубави да ви се връщат Hug

Вече има "стаж" от 3 пранета Mr. Green (едно на макс. кг, но на 60градуса, не на 95; една бърза програма и една бебешка). Намирам леко свистене (предполагам лагер.. Rolling Eyes) , но се чува когато съм край нея..иначе-бива Peace Пере си (ползвам течни на персил, само за бяло-гранулат)...ама пусто не е като мамината да простира и глади Crossing Arms

# 88
  • Мнения: 1 167
MTV Каква е пералнята, че не виждам.  Blush
Аз от както се развали моята пера на ръка (ужас начи) и установих, че много по-добре изпирам от колкото пералнята ми преди да се развали Crazy

# 89

Общи условия

Активация на акаунт