кърмите ли на обществени места?

  • 1 303
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 629
И в България и тук си кърмя навсякъде, където ми се наложи  Grinning Пък от околните да го приема кой както иска

# 31
  • Мнения: 1 735
Кърмя,където ми падне и хич не ме е интересува кой какво мисли.
Няма да ми гладува бебчето,заради предразсъдъци и суета.
jkaterinа,ако дойдеш на срещата в Рига този петък,ще ти демонстрирам нагледно как се кърми на обществено място!

# 32
  • Мнения: 1 216
Кърмила съм къде ли не. Първите пъти ми беше леко дискомфортно, но после дори не съм се замисляла.

Не се закривам с нищо, освен ако не искам да покрия бебето, за да не му пече или духа.
 
Иначе трябва да си стоим все вкъщи, а така цяло лято сме били на рзходки, плаж и дори на малки екскурзии.

Единствено не кърмя пред познати мъже, обръщам се с гръб! Иначе са ме виждали разни познати по магазините и тогава не се обръщам, но и те се изпаряват бързо!  Grinning

# 33
  • Мнения: 4 242
Кърмя на всякъде! От десетия ден ден сме навън с малката и не сме спирали да се кърмим където ни хване нуждата.
Ако се тревожиш, бих те посъветвала да отренираш положението у дома пред огледало. Така ще разбереш че всъщност нищо не се вижда, тъй като само ще повдигаш блузата си когато бебчо е в теб, а като засуче то ще скрие всичко останало. Laughing Помоли и таткото за мнение, той няма да те излъже ако се вижда гола плът. Wink Успех!

# 34
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Да, няма да си оставя детето гладно или жадно я!
Да живее слинга, или докато го нямах и бебето беше малко- широките тениски  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 3 926
Дааа, аз също кърмя навсякъде Grinning И в банка съм кърмила, а вчера в булчинския салон на Виргиния Здравкова Grinning Само в градския транспорт още не ми се е налагало. И сега в студа пак си кърмя, ако няма кафене или магазин на близо, кърмя на някоя пейка, дори вървяща в слинга съм кърмила, че закъснявах за среща Mr. Green Никой не разбира, пък и да разбира - още по-добре Wink А, сега и по телевизора кърмих Mr. Green , та който не е видял - да види Crazy

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
Кърмя, много ясно GrinningЕ, честно казано, гледам да не се случва често, когато сме в града, защото не нося дрехи, подходящи за кърмене навън, а и диването суче в невъобразими пози Crazy - некомфортно ми е.Но, когато се е налагало, не съм се шашкала много-много.
Виж, на морето, кърмих дето сваря - то там и без това все голи си ходехме hahaha

# 37
  • Мнения: 1 771
Кърмя навсякъде. Не се сещам къде все още не съм кърмила. Рейсове, маршрутки, ресторанти и т.н.

# 38
  • UK
  • Мнения: 1 334
вече не толкова често, последно в понеделник във влака  Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 4 381
Да, кърмила съм, но не много често. Само, когато се налага и сме далече от нас.

Общи условия

Активация на акаунт