Какви филмчета гледат децата

  • 17 884
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Маша и мечокът е много хубаво филмче наистина, съжалявам само че го няма на български.

# 61
  • Мнения: 8 241
Маша и мечока го издадоха на български.
Аз купих 4 диска с вестник България днес.
Но поради факта че дядо му беше донесъл от Москва на руски...преди това мисля че е много по добър вариант.

# 62
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Синът ми е на 6 години. Има много любими филмчета, ето някои от тях :
- Колите
- Колите 2
- Измислиците на Матю
- Търсенето на Немо
- Рататуи
- Уоли
- Болт
- Рапунцел и разбойникът
- Как да тренираш дракона си
- Таласъми ООД
- Играта на играчките 1,2,3
- Животът на буболечките
- Брата Мечка (незнам как е на български)
- Франклин (няколко филмчета по 20 мин) и Вълшебната Коледа на Франклин
- Коледната елхичка (гледаме го по Коледа)
- Приказки на Андесрен (включва Снежната Кралица, Скокльото, Снежният човек и Печката)
- Камбанка (3-те филмчета)
- Питър Пан
Това са най-пуполярните филми които гледа често
Другите са поредиците на BBC за планетите на Слъневата система и Космоса, обича филми за човешкото тяло. Тъй като сме двуезично семейство, много от фимлите ни са на английски език.

# 63
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Маша и мечокът е много хубаво филмче наистина, съжалявам само че го няма на български.

Има го, но не знам къде. За РД на малкия един приятел му подари правен диск с епизодите озвучени на БГ, но не знам от къде ги е свалял.

# 64
  • София
  • Мнения: 44 101
мисля в мастърса имаше няколко епизода с бг аудио.

# 65
  • Мнения: 8 891
На руски си го гледаме Маша и Мечока. Не ме притеснява никак. То няма и кой знае колко текст.

# 66
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
В Замунда има дублирани серии на Маша и мечока, но само от 21-ва до 26-та

# 67
  • Мнения: 1 464
Маша и мечокът е много хубаво филмче наистина, съжалявам само че го няма на български.

Моето дете гледа само него-на компютъра, свалила съм си го на телефона, имаме го на флашка  Laughing
Попаднах на един епизод озвучен на български и никак не ми хареса.На руски си звучи много добре, даже малкия сега повтаря думичките.Гледа още Ну Погоди и Том и Джери.

# 68
  • Мнения: 15 379
Май с някакъв седмичник ще пускат дисковете за Маша и мечока озвучени на български.
Гледайте по РЕП-овете.

# 69
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Май с някакъв седмичник ще пускат дисковете за Маша и мечока озвучени на български.
Гледайте по РЕП-овете.

Те ги пускаха и докато разбера кога излиза и да си го заплюя на реп-а приключи издаването им.
Ако са решили да ги пуснат отново би било чудесно.

# 70
  • Мнения: 15 379
Май наново ще ги пускат.
Утре ще питам кварталната вестникопродавачка, като отида за вестник.

# 71
  • Мнения: 271
Днес 29.ноември трябва да излязат и да се продават 4 диска "Маша и Мечокът" с вестник "РЕТРО". Рекламата е от миналата седмица за цена на вестника 5лв. НО...
днес обиколих 10-ина РЕП-а из Казанлък и никъде нямаше вестник+ дискове (продавачите въобще не са получавали дисковете). Сега детето е уморено и разочаровано Cry

# 72
  • Мнения: 15 379
Добре де, никъде ли ги няма качени с българско озвучаване?
Защо не потърсите?

# 73
  • Мнения: 8 891
И какво толкова като чуе детето някоя думичка на руски?

# 74
  • Мнения: 271
Няма значение дали са на български или на руски... Разликата е в техниката - компютър или ДВД. Имаме ги и свалени на компютъра (по принцип Маша и Мечока са малко епизоди онлайн) Имаме и 2 диска от предишно публикуване във вестник, но... поръчка на бабата, чете Ретро и видяла рекламата.
И още една разлика - флашката се губи по джобове, чанти, таткото качил негови неща..., пиратският диск е безинтересен, а тези от вестника са с опаковка и картинка на диска Wink
И накрая слагам и моралния елемент - покупка с платени авторски права, а не пиратстване из сайтовете.

Общи условия

Активация на акаунт