На море в Турция - тема 16

  • 101 069
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 605
Тази година времето беше необичайно горещо през септември, обикновено няма чак такива височини. Ние тази година за 1ви път имахме 38 градуса, а бяхме 4та година по едно и също време. И местните казаха че е необичайно горещо.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 990
Възможно е, това ми беше първа година в Анталия. До сега сме били все септември месец в Бодрум, една година в Мармарис и не помнех такива жеги. Даже в мнението си за хотела писах, че друг път бих резервирала 1-2 седмици по-късно заради жегите.
В Бодрум в началото на септември беше около 30-32 градуса, много приятно, но вечер трябваше дрешка. Предполагам, че обичайно в Анталия е малко по-топло.

# 32
  • Мнения: 52
Не сме решили точно къде искаме да отидем - всичко ни е толкова ново. Но разбира се ще взема под внимание всеки съвет, който получим. Мармарис  или Кемер може би..... А толкова е приятно да се четат различните постове и да  си мечтае човек. Laughing

# 33
  • Мнения: 4 422
Raniya - отвратителна ситуация.Стискам ви палци да излезете с хубави емоции и да ви върнат парите,а щом руснаците дават добри отзиви значи наистина е добър хотела,убедих са,че капризите и отр.им мнения на 90 % са оправдани...Поне моите изисквания явно са като техните,работила съм с руснаци от др. страна на бариерата в смисъл,че бях в тази сфера и имах усещането ,че понякога са неоправдано капризни и комплексирани дали някой не ги смята за по-долна класа клиенти затова,че са руснаци,а не "западняци"-германци,англичани и пр..Обаче пътуват доста и имат поглед на нещата явно  Grinning
Успех!

# 34
  • Мнения: 274
Здравейте! Преди няколко дни се завърнахме от Кушадасъ...като цяло сме доволни, но за първи път ни се случва да вали  Sad. . ОТ 7 дни 2 дъждовни...тогав е скучно...преди сме посещавали Ефес и къщата на Дева Мария....сега за няколко часа обиколихме Шириндже, останалото време трябваше да убиваме в лобито.  В хотела анимацията беше слаба,а  дъждовните дни им се отразиха добре за почивка. Времето като цяло беше прохладно, всяка година почиваме в седата на септември, но за жалост не бях се подготвила за такова време...дори неможахме да придобием тен  Sad .

# 35
  • Мнения: 242
Здравейте! Преди няколко дни се завърнахме от Кушадасъ...като цяло сме доволни, но за първи път ни се случва да вали  Sad. . ОТ 7 дни 2 дъждовни...тогав е скучно...преди сме посещавали Ефес и къщата на Дева Мария....сега за няколко часа обиколихме Шириндже, останалото време трябваше да убиваме в лобито.  В хотела анимацията беше слаба,а  дъждовните дни им се отразиха добре за почивка. Времето като цяло беше прохладно, всяка година почиваме в седата на септември, но за жалост не бях се подготвила за такова време...дори неможахме да придобием тен  Sad .
Здравей Весела! Добре дошли! В кой хотел бяхте в Кушадасъ? Сподели повече впечатления и дай малко снимки. Ние бяхме в Дидим 17.09-24.09 и при нас валя една нощ и на другия ден през деня. Изля се все едно че бяха отворили пожарния кран, но времето се оправи бързо остана само вятъра.

# 36
  • Мнения: 274
Бяхме от 16.09 до 23.09 в Адакуле...Базата е чудна, но не се стопанисва на "макс". Тази година решихме да сме на по-икономичен вариант, но пък бяхме силна компания и си искарахме чудесно. Съотношението цена - услуга бяха точни. Настаниха ни в анекс зградата, по наше желание, защото искахме балкони, в основната зграда липсват. В ресторанта имаше разнообразна храна, не се оплаквам, само дето за закуска трябваше да си плащаш за фреш(за разлика от миналата година в Анталия)ако искаш, разбира се. Има една френска уличка...гледката е фантастична. Там е и бара с алкохола и междинните хранения. На плажа, платформи..и още един бар марина, правеха хубави пици на пещ....някъде бях чела доста лоши отзиви за хотела и тръгнахме с предубеждения...но не сме останали нито гладни, нито жадни...напротив. Персонала е много мил и отзивчив...в основния ресторант всяка вечер ни пазеха маса на терасата, от там гледката е уникална. Според мен е важна нагласата с която отиваш да почиваш, може да намираш във всяко нещо кусури  Wink , просто не обръщах внимание на малките детаили и като цяло сме доволни.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1979139009232.2090486.1 … f5e831&type=1
 

# 37
  • Мнения: 10 604
Сабина,а басейните бяха ли чисти, имаше ли места по шезлонгите, колко топла беше водата в тях и в морето?  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 732
Сабина,а басейните бяха ли чисти, имаше ли места по шезлонгите, колко топла беше водата в тях и в морето?  bouquet
На басейн ходихме само два пъти, не съм фен, иначе доста чисто ми се видя. На основния имаше свободни шезлонги и то в средата на деня, а в аквапарка има доста по-малко шезлонги, но то и много хора с деца по това време на годината почти нямаше (10.09-17.09), така че също имаше свободни. Водата в басейните не ми се видя много топла, но хората си се къпеха, аз явно съм по-зиморничава  Mr. Green. Морето също не е толкова топло като в Анталия, особено сутрин, но е приятно за къпане и далеч не толкова солено.

# 39
  • Мнения: 242
Много хубави снимки, Весела! При тази компания наистина си е било веселба!
Сабина Хотелът изглежда много добре. Първата ми почивка в турция беше в Бодрум хотел Ясмин. Бях като гръмната от хубави впечатления.

Последна редакция: чт, 29 сеп 2011, 11:05 от ndimitrova

# 40
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
vesselaa много хубави снимки  Grinning

# 41
  • Мнения: 274
ndimitrova, и ние сме почивали в Бодрум хотел Ясмин...зеленината и подръжката на парка са супер. Миналата година в Анталия бяхме в Топ Капъ Палас....за там woow, без забележки. 

# 42
  • София
  • Мнения: 7 990
Top Capi Palace не е ли предимно с руски туристи? Този хотел, в който ние ходехме в Бодрум, е от същата верига (WOW Bodrum Palace). От бодрумския хотел имам повече от добри впечатления.

# 43
  • Мнения: 242
Top Capi Palace не е ли предимно с руски туристи? Този хотел, в който ние ходехме в Бодрум, е от същата верига (WOW Bodrum Palace). От бодрумския хотел имам повече от добри впечатления.
До сега май не съм срещнала във форума някой, който се е оплакал от хотелите в Бодрум. Май трябва да се замисилим за следващото лято. Ако има някой с негативно мнение за някои от хотелите моля да го сподели, дори да е от минали години.

# 44
  • Мнения: 274
милинка, миналата година престоя ни съвпадна със световното по вдигане на щанги....имаше много спортисти и безплатен транспорт до залата. Туристите бяха разнии, но в другия съседния хотел Кремлин палас, беше пълно с иранци и арабели...но можехме да ползваме заведенията, пързалките и всякакви екстри на двата хотела.Неусетихме как минаха дните, минутка не сме скучали. Всичко, без водните моторни спортове и боулинг залата, беше фри. О за храната нямам думи, всеки ден лаврак (аз не ям агнешко) морски деликатеси,пилешко и пуешко, баклави и смокини...вина ботилирани...персонала те обслужва за алкохола и на външния бар.
За децата, много детски храни, пасатори за удобство, бързонагряжащи кани....А да не попусна много широка плажна ивица, много добра анимация и в двата хотела, много добре подържани градини и озеленяване.

Общи условия

Активация на акаунт