Ясновидци(врачки)-пета тема

  • 255 619
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
      Здравейте,
моля за малко помощ-като се отворилинка  за писане на писмо на ДОРОТИ-КАК се изпраща-може ли стъпка по стъпка някой да ми помогне. Давам некст-некс и т н- но  Преди да го пратя излиза нещо за сървър-какво се пише там?

# 466
  • Мнения: 287
Копирате си адреса, който излиза, влизате си в пощата в яху, пействате и пишете писмото. Аз получих отговор след половин ден.

# 467
  • Мнения: 0
Здравейте,
Равносметката ми до момента за всички мили и позитивни "ясновидки", горещо препоръчани във форума! В моя случай Карла изобщо не позна, въпреки че звучеше много убедително, Величка от с.Катуница - също, а  Ани-астроложката от Пловдив даже не успя да се ориентира в обстановката. Не смятам повече да чета мнения във форума, мисля, че той се ползва за реклама и информацията е подвеждаща. Колкото и да е незначителна сумата от 10лв, 10x100=1000... , което вече не е незначително, да не говорим за напразните надежди и разочарованието.

# 468
  • Мнения: 0
 Peace
Здравейте,
Равносметката ми до момента за всички мили и позитивни "ясновидки", горещо препоръчани във форума! В моя случай Карла изобщо не позна, въпреки че звучеше много убедително, Величка от с.Катуница - също, а  Ани-астроложката от Пловдив даже не успя да се ориентира в обстановката. Не смятам повече да чета мнения във форума, мисля, че той се ползва за реклама и информацията е подвеждаща. Колкото и да е незначителна сумата от 10лв, 10x100=1000... , което вече не е незначително, да не говорим за напразните надежди и разочарованието.


 Peace Peace Peace Peace, БРАВО И АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ- И АЗ МАЙ НАПРАВИХ ДОСТА 10... 10= 1000

# 469
  • Мнения: 200
За огромен тормоз и при мен е така..някакъв омагьосам кръг, от една при друга при трета, като далеч, далеч не са по10, а по доста повече лв..като сложиш пътни разходи и всичко и най-вече колосалния разход на психическа енергия и надежда.
Да се види  наистина бъдещето със сигурност не е дарба, която може да е толкова супер разпространена, че на всеки ъгъл , във всеки краен квартал, село или махала да има толкова много оператори, но естествено, човек се надява да попадне при някой ,който действително има дарбата и който също да е човек, по възможност.
Ясно е , че даваме тази пари и правим тези посещения и обаждания по своя инцииатива и желание..но е фрустриращо много.
Тук се писа за няколко жени, които уж имат наистиан дарба, виждат, не говорят несбъдвалици и небивалици...хората тук хукват, обаждат им се, срещат се с тях и се връщат да споделят как не е баш така.
Възлагах огромни надежди на Карла( и все още тайно го правя), макар че вече чета няколко поста на съфорумци, при които няма сбъдване на предсказаното от нея...

# 470
  • Sofia
  • Мнения: 143
Момичета, току що говорих с Ани от Пловдив, зададох конкретен въпрос, ами искам да ви споделя, че жената много точно определи ситуацията в която се намирам в момента, както и надявам се за напред. От тази гледна точка мога да кажа, че съм доволна от чутото както и от препоръките които ми даде. Отдели ми достатъчно време, поинтересува се от имена и дати на раждане за други хора и въобще много добре се справи с задачата, да го наречем така. Миналата седмица говорих и с Величка, с. Катуница, нейният отговор също беше в тази посока на проблема, който имам, в смисъл това което каза беше по-скоро истина отколкото не. С две думи до тук съм доволна и от двете.
За Ани да помоля да и се звъни само в посочените часове, тъй като сподели, че напоследък много хора са започнали да я търсят по тел., а тя си има определени часове за това!
Успех на всички желая  Peace

# 471
  • Мнения: 0
Пояснявам. Зададох един и същ, конкретен въпрос въпрос на Карла, Величка и Ани. Карла фиксира дата, която отдавна мина и нищо не се случи, Величка-6 дена, минаха 12 и няма развитие, Ани  говори за дати и периоди от миналото, които пък нямат общо с действителността.
Условията на Карла бяха да и се преведат 10лв. по банков път, Величка и Ани не са ми искали пари.

# 472
  • Мнения: 3
и аз вече започвам да се съмнявам, че ще се случи това което каза Карла - дали пък не ми каза това което искам да чуя. За характера ми беше точна и за това какво искам. Силно въздействат думите й също така, но все пак аз не искам напразни надежди.
За тези от сайтовете - Дороти имам чувството че познава, но за събития във времето не съм сигурна, Уитни е лаконична, но съвпада с Пиналски при мен. Пиналски според мен познава.
Тази Ани последно иска ли име и дата на раждане? Че иначе нямам намерение да звъня.  Simple Smile

# 473
  • Мнения: 287
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. Нов мъж с буква М в началото на следващата година newsm78. Отделно съм залята с определения на моята личност, които просто не ме интересуват, със съвети да си намеря хоби и прочие...

# 474
  • Мнения: 3
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. Нов мъж с буква М в началото на следващата година newsm78. Отделно съм залята с определения на моята личност, които просто не ме интересуват, със съвети да си намеря хоби и прочие...
и на мене ми казаха това за буква М  Crossing Arms Типови са им предсказанията сигурно

# 475
  • Мнения: 0
Копирате си адреса, който излиза, влизате си в пощата в яху, пействате и пишете писмото. Аз получих отговор след половин ден.
Момичета, а колко време чакате за отговор от Дороти? Flutter
Аз писах вчера, нямам отговор още, а чета тук, че бързо отговаря.
Може нещо да съм оплескала с имейла newsm78

# 476
  • Мнения: 0
Привет на всички във форума.
Искам да споделя и аз нещо, което ми се случи в далечната 1983 година.
Бях в тежка депресия от раздялата с мъжа, за когото смятах, че ще се омъжа. Моя приятелка,
загрижена за мен, ми предложи да отида при една жена от турски произход в Асеновград /тогава работех в Пловдив/. Не вярвах на врачки и не желаех да ходя, но тя настояваше, защото от ден на ден ставах все по- зле, вече едва си влачех краката от слабост. Накрая отстъпих, рекох си:"Нищо не губя". Отидох рано, но там вече беше пълно с хора, коли от цяла България, явно беше известна.
Около обед мъжът й излезе и каза:"Разотивайте се , няма да гледа повече." Тя гледала само до обяд.
Ядосах се, че съм си изгубила времето, когато той ме посочи и каза: "Това момиче да влезе последно и край. " Не беше мой ред, явно е трябвало да вляза. Отворих уста да й кажа защо съм дошла, но тя ме пресече:"знам" и ми направи знак да мълча. Говори кратко, каза ми, че ще се омъжа след 8 месеца,  ще се обичаме и ще сме щастливи и ще имаме 3 деца. Говори малко за брат ми и за родителите ми.
Излязох ядосана, раздразнена, съжалявах че съм си загубила времето.Тази прогноза беше невероятна от където и да я погледнеш. Аз бях сама вече повече от година, не можех да погледна друг мъж след раздялата, нямах приятел, а за женитба и дума не можеше да става и то в такива кратки срокове. И на всичкото отгоре 3 деца. Вече бях на 27 години, неомъжена, а да се омъжа, че чак и 3 деца.... невероятно.
Прибрах се в Пловдив, мислейки, че тази жена е искала просто да ме успокои , защото ме видя много разстроена. Казах на всички в бюрото да не би някой някога да ми заговори за врачки и се зарекох повече никога да не ходя на такива. Това се случи през октомври. През януари ме изпратиха в командировка в Русе за 2 седмици. Там срещнах настоящия си съпруг, някак веднага разбрах, със сърцето си, че той е истинския, моя човек за когото съм родена и той за мен и точно след осем месеца /през юни / се сгодихме. И до днес сме щастливи и се обичаме и най-странното е , че и останалата част от прогнозата се сбъдна. Имаме 3 деца. Последното дойде чак когато бях на 40 години , заченато, родено и отглеждано с много любов. Вече е на 14 години.Бях забравила за последното предсказание, когато наскоро подреждах стари книги и намерих дневника си от онова време. Отворих го и се зачетох и чак тогава се спомних, че тя ми каза ....и ще имате 3 деца. Бях записала всичко това, но после то се беше изтрило от паметта ми.
Мисля, че всеки човек си има съдба, главните съдбовни събития не могат да се избегнат с помощта на свободната ни воля. Можем да променяме само пътищата до тях. Тя ми беше начертала основните , съдбовни събития в живота и те се случиха. Мисля, че повечето хора грешат, като ходят да питат за най- дребни неща, а после казват:"Ами този ми позна, онзи не ми позна."
 Главното, което си е начертала душата преди да се прероди отново така или иначе ще се случи.
Пътищата по които можем да стигнем до него се различни и в голяма степен зависят от нашия избор и свободната ни воля.

# 477
  • Мнения: 200
На мене и от сайта на Hollywood Psychics ми отговориха. Нов мъж с буква М в началото на следващата година newsm78. Отделно съм залята с определения на моята личност, които просто не ме интересуват, със съвети да си намеря хоби и прочие...
и на мене ми казаха това за буква М  Crossing Arms Типови са им предсказанията сигурно
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Днес и аз получих вест от Hollywood Psychics - да си намеря хоби и да чакам буква М Simple Smile

# 478
  • Мнения: 273
Искам да попитам дали леля Искра /тя на колко години е?/ приема в събота или неделя?

# 479
  • в сърцето на държавата
  • Мнения: 321
Говорих с Величка-но нищо конкретно не ми позна...Ала-бала -общи неща-богато минало-богато бъдеще-процъфтяващ бизнес?-а аз никакъв бизнес нямам и съм от доста време без работа-вятър и мъгла-НИЩО НЕ ПОЗНА, АМА НИЩО!

Общи условия

Активация на акаунт