Прием в детски градини в Пловдив - 2

  • 57 666
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 621


За Албена ми е интересно кои деца са приети, в смисъл по-ранното и несъобщено подаване на документи миналата година прието ли е било наистина

да,те са приети




Ей това вече не е честно.

# 751
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ей това вече не е честно.

Трудно е да се каже дали честно или нечестно,защото те така или иначе си бяха първи в списъка.Ако документите се приемаха в редовен ден,пак щяха да са първи

Елиша,имаше частна градина и в Тракия,но сега ми бяга името.Иначе нас ни зове частна детска градина Дъга от Мечти  Joy

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

[.Иначе нас ни зове частна детска градина Дъга от Мечти  Joy

Не всеки може обаче да си я позволи .Иначе ще си безкрйно доволна от градината  Peace

# 753
  • Мнения: 621
Ей това вече не е честно.

Трудно е да се каже дали честно или нечестно,защото те така или иначе си бяха първи в списъка.Ако документите се приемаха в редовен ден,пак щяха да са първи



Всъщност да, права си...сега се замислих... Blush

# 754
  • Мнения: 17


Трудно е да се каже дали честно или нечестно,защото те така или иначе си бяха първи в списъка.Ако документите се приемаха в редовен ден,пак щяха да са първи

Елиша,имаше частна градина и в Тракия,но сега ми бяга името.Иначе нас ни зове частна детска градина Дъга от Мечти  Joy
[/quote]

 newsm78  Някой ако знае коя е и къде, моля да каже!

# 755
  • Мнения: 9 092
Пуснах нова тема, ето линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=661879.new#new

# 756
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Не всеки може обаче да си я позволи .Иначе ще си безкрйно доволна от градината  Peace

Като всичко е въпрос на вкус и разбиране.Имам наблюдения от вътре за градината и перспективата дъщеря ми да е там никак не ме радва,ама никак.
Оставяме настрана финансовата част на нещата

Общи условия

Активация на акаунт