Диета с гречка (елда) - 2 част

  • 142 883
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Аз накиснах една чаша в 3ч.вряла вода и на сутринта беше набъбнала доста.Ядох я три дни,с мляко,сирене,салати

# 736
  • Мнения: 5 459
А иначе вкъщи обожаваме елда, но си я правим или с гъбки, или с кашкавал и други глезотии, което е доста далеч от диетична храна  Rolling Eyes

# 737
  • Мнения: 136
2 дни-2,5кг,като освен елда ям и по 2-3 ябълки.Доволна съм и продължавам Simple Smile

# 738
  • Мнения: 5 459
Аз тази сутрин си хапнах елдената закуска с елда и кефир, ама чак пък да съм се заситила.....всички колеги ми приличат на разхождащи се банички  Shocked

# 739
  • Мнения: 136
Още 1кг си отиде Grinning Grinning Grinning

# 740
  • Мнения: 5 459
Аз сега пък ще си призная, че съм издънка. Вчера си хапнах цялото количество елда и позволен айрян, обаче то ми стъррррже зверски. хапнах си  /като през това време гузната ми съвест не спря да ми говори/ 200 гр. моцарелка/нали е безсолна.....Обаче вечерта като се разрази един зверски глад-па си омахах и две шепи фурми. Мдам, ама днес съм -1 килцеее. Обаче имам съмнения, че елдичката изхвърля и излишната течност от организма, защото освен,че тази сутрин не бях подпухнала като друг път, ами и вчера търчах като пожарникар до тоалетната...и днес де. Обаче от кафенцето не мога да се лиша....Ами, то иначе ще дремя цял ден на работа. Пийнах си и кафенце вчера.....абе доста прегрешения  Embarassed

# 741
  • Мнения: 1 715
С тия фурми си прецакала цялото старание преди това.
Фурмите и диетите за отслабване са взаимноизключващи се понятия. Съдържат толкова много и бърза захар, че трябва да пробягаш след това десетина километра. Ако все пак обичаш фурми, съчетавай яденето им с ягоди, малини, къпини, защото съдържат вещество, което забавя бързите им захари. Peace

# 742
  • Мнения: 5 459
С тия фурми си прецакала цялото старание преди това.
Фурмите и диетите за отслабване са взаимноизключващи се понятия. Съдържат толкова много и бърза захар, че трябва да пробягаш след това десетина километра. Ако все пак обичаш фурми, съчетавай яденето им с ягоди, малини, къпини, защото съдържат вещество, което забавя бързите им захари. Peace
Благодаря ти. Ще имам предвид защото обожавам фурми. Пък диетата я прецаках цялата,защото никак не ме засища елдата... Sad

# 743
  • Мнения: 713
Ако пробваш овесени трици като добавка към елдата?  Диетични са, а засищат.

# 744
  • Sofia
  • Мнения: 26 379
Днес си купих бланширана/незнам каква е разликата /и от утре пак започвам Wink

# 745
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 733
Днес си купих бланширана/незнам каква е разликата /и от утре пак започвам Wink
попарени предварително. Аз правих кълнове от елда,но само един ден,така че,кой знае какъв  ефект няма. Ще се включа по нататък  Peace

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 967
нова тема?

# 747
  • Мнения: 328
Елда харесвам с магданоз ,домати,краставици и зелен лук.Ако все пак искаш и нещо млечно опитаи я със соево сирене по добрия варянт е от сиренето за диета .Аз съм на 90 дневната диета ,но нещо взех да не свалям  ,а в началото доста бързо свалях.Сега съм 61  кг ръст 170 като целта ми е 55кг .Тези последните 6 кг ще са голямо мъчение .Като започнах с диетите кантара ми показа 71 кг.Сега и мъжа ми е на диета и е по лесно вместо да правя 3-4 ястия ,за да са доволни всички ,а и по не се изкушавам.Само алкохол от време на време.

# 748

Общи условия

Активация на акаунт