Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 976
  • 779
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 730
На 11.11.2011 независимо с кого и как сме- в група или сами на работното място е нужно единствено да излъчваме любов и доброта -към себе си, към хората и към земята. Аз ще си направя и една медитация- ей така за разкош  Hug

# 196
  • Мнения: 958
Честит имен ден на всички празнуващи. Много здраве, щастие, и успех на всички фронтове Wink
Аз съм леко болна, ама този път не задълбавам, имам много работа, но едно желание по-малко е на път да се осъществи, а онова...най-голямото, всеки момент ще се реализира, и аз съм хем щастлива, хем леко изплашена от това което ме чака. Но само напред и нагоре  Hug

# 197
  • Мнения: 2 495
Честит празник на всички!  bouquet
http://dnes.dir.bg/gallery.php?id=9868441
Много здраве, щастие късмет ви пожелавам!Бъдете благословени!  bouquet
Моят син също празнува днес!! Grinning

# 198
  • София
  • Мнения: 84
Дес, страхотна история. Благодаря, че я сподели.  Hug

# 199
  • Мнения: 1 422
Искам да ви споделя на този хубав празник една радост.

Моя близка, която много време чака, сега ще става майка.

# 200
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Дес, чудесна история!

Честит празник на всички именници!



Нефертари, всичко най-добро за теб!

# 201
  • Мнения: 11 338
Честит празник на всички именници!  bouquet
Моят син също има празник днес  Heart Eyes

Чета "4-те споразумения". Много ми е трудна  newsm78

# 202
  • Мнения: 3 118
Минавам само да ви кажа: Обичам ви!  Hug

# 203
  • София
  • Мнения: 1 010
Минавам само да ви кажа: Обичам ви!  Hug

...и аз  Hug

# 204
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 734
 Heart Eyes HugУспех на всички във всичко, а впетък Специални Големи Гушки!

# 205
  • Мнения: 9
Desss

На картичката бе написано : Бог бе мн. щедър към нас тази година . Благодарим . Бъдете Благословенни

Desss страхотна история. Благодаря , че е сподели с нас. Много ме развълнува това изречение и аз няма да го забравя.
На всички именници много сбъднати мечти.

# 206
  • Мнения: 98
Търся две книги на Дорийн Върчу - "Знаци от небесата" и "Как да чувате вашите ангели"
Няма ги в спиралата, нито в другите посочени в началото на темата линкове за онлайн книги
Ако някой има тези книги, или някоя от тях, в електронен формат - ще съм благодарна, ако ми я даде  Hug

Нареждам се до теб. Заинтригувана съм силно. Grinning

Намерих на руски онлайн - Как слышать своих ангелов. Получайте послания с Небес


А тези може да си ги дръпнете наведнъж от тук
" Ангельская медицина Как исцелить тело и ум с помощью ангелов "
"Послание от ангелов"
"Земные ангелы"
"Волшебное царство фей"
за съжаление не мога да чета ткава литература на руски, не съм толкова добре с езика  Sad
благодаря все пак, че се опита да помогнеш  Hug

# 207
  • Мнения: 9
http://www.pozitivnoto.info/2011/08/ako-v-teb-jivee-angel.html   
Много ми хареса и затова го пускам

# 208
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
„Веднъж двама монаха се разхождали в градината на даоския манастир. Изведнъж единият от тях видял пълзящ охлюв на алеята. Вторият монах, негов духовен  брат, по невнимание едва не го настъпил, но първият го спрял. Той се навел и вдигнал животинката. „Погледни, ние за малко не убихме това охлювче. А нали това животинче е живот и чрез него Дао, което трябва да следваме. Този охлюв трябва да живее и да продължава циклите на инкарнация“. И той внимателно пуснал охлюва в тревата. „Глупак! – разсърдил се другият монах. – Спасявайки това на никому ненужно охлювче, ти подлагаш на опасност лехите със салати, за които се грижи нашият градинар. Заради спасяването на живота на някакъв си охлюв ти унищожаваш труда на един от нашите братя“ . Трети монах, който се оказал наблизо,  с любопитство наблюдавал техния спор. И доколкото не могли да постигнат съгласие, първият монах предложил: „Хайде да се обърнем с този въпрос към нашия учител, той е мъдър, нека той реши кой от нас е прав“. И те се отправили към учителя си, след тях тръгнал и третият монах. Когато пристигнали, първият монах разказал как спасил свещен живот, който въплъщава хиляди бъдещи или минали съществувания.  Учителят слушал кимайки с глава и после обявил: „Да, ти си прав и именно така е трябвало да постъпиш“. Вторият монах се възмутил: „Но как така? Нима е добре да спасиш охлюв , който унищожава зеленчуците? Охлювът трябва да бъде размазан и да се спаси градината, която всеки ден ни дава вкусна храна!“ Учителят слушал кимайки с глава  и казал: „Това е вярно. Така е трябвало да се постъпи. Ти си прав“. Тогава третият монах, който до този момент мълчал, се възмутил: „Но техните гледни точки са противоположни! Нима могат и двамата да са прави?“. Учителят спрял погледа си дълго на него. После поклатил глава и казал: „Това е вярно. Ти също си прав“.
















# 209
  • Мнения: 1 520
syn, абсолютно на същото мнение по отношение на Инелия... Изгледах внимателно филмчето още първия път, когато Лени го беше пуснала... Нещо не ми допадна в излъчването на тази жена. Нещо не е както трябва, наистина "нещо не е наред". Имам усещане за много различни и объркани енергии там... Не мога точно да го обясня, но интуитивно усещам, че за сега тя и нейните идеи не са за мен или аз не съм за тях Laughing
Пожелавам на всички един наистина вълшебен уикенд Hug
Hug
Аз пък мисля абсолютно същото за Моника Балаян...
Особено след като прочетох онзи случай с пострадалия човек (който за мен е самата истина) - в темата за Норбеков, ми стана още по-неприятна.
Приемете ведро, всеки има право на лично мнение.

За Инелия нямам негативни впечатления, изглежда доста позитивна, поне на пръв поглед Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт