А слънчеви очила през зимните месеци носите ли?

  • 2 234
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 493
Винаги, когато слънцето грее силно !

# 46
  • Мнения: 6 164
Да, но много често ги губя Sad

Иначе при силно слънце лятото; през зимата, защото снега дразни дори повече и от лятото и също, даже да няма слънце, ако духа вятър ги слагам, за да не ми влиза прах в очите през другите сезони.

Едно не ми стана ясно само: Какво значение има дали е светъл или тъмен ирисът?

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами аз не съм със сини очи,но въпреки това и на мен ми пречи слънцето и нося и зиме,и лете.

# 48
  • Мнения: 3 371
Нося непрекъснато,дори,когато времето е по-мрачно и се появяванещо като "неонов "ефект,не мога без тях,защото очите ми почват да сълзят страхотно!

# 49
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Никъде не мързам без очила. Винаги имам поне по един калъф в чантата. В мрачни дни като днешния слагам такива с по- светли стъкла.

# 50
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Нося тогава когато не съм ги забравила в къщи ( а това се случва често  Embarassed )

# 51
  • Мнения: 2 241
Задължително!

Не знам цветът на ириса има ли значение, моите очи са кафяви, но нищо не виждам когато слънцето ми свети в очите, така че винаги нося със себе си слънчеви очила, току виж грейне слънце и ме свари неподготвена Grinning

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 397
Когато има слънце задължително  независимо от сезона, не мога да шофирам без тях.Също и на планина.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Задължително, очите ми са много чувствителни към светлината и алтернативата е да роня сълзи по улиците. Rolling Eyes

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
Нося само ако слънцето е много силно!

# 55
  • Мнения: 1 999
Нося по всяко време и много ми отиват! tongue

# 56
  • Мнения: 1 735
Аз носех доскоро,но ги изгубих!  #Cussing out

# 57
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
без цаки не излизам никога!

# 58
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Нося слънчеви очила винаги като има слънце. А зимата като има и сняг - задължително. Просто съм със светли очи и ужасно ме болят от пряката слънчева светлина.

# 59
  • София
  • Мнения: 5 828
Нося задължително слънчеви очила по всяко време, не само за да не ме болят очите, а и против бръчки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт