Фейсбук 2

  • 1 270 938
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 6 270
  • Мнения: 10 604
Може от приятел да е в Други. Две поредни години виждам поздравления за чрд от един и същ приятел седмици след като ми е пратил съобщението, именно защото е отишло в Други. По неизвестни причини.

# 6 271
  • Мнения: 6 552
Влизането във ФБ през мобилния чрез m.facebook.com още ли е безплатно?
Спомням си, че по-рано беше  Rolling Eyes

# 6 272
  • Мнения: 8 939
За Мтел беше 0.facebook.com (с нула отпред) безплатно. За m.facebook.com не знам.

# 6 273
  • Мнения: 6 552
Грешката е моя, с 0 (нула) имах предвид. Още ли е? Някъде прочетох, че самото логване било безплатно, после сърфирането си отчитало трафик...

# 6 274
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Бенисима,благодаря ти   bouquet

# 6 275
  • Мнения: 5 173
Момичета, имам си страничка във ФБ. Една моя приятелка и фенка на страничката иска да тагне нейни приятели на моя снимка, (на снимка от страницата), но не ѝ позволява. Имате ли идея защо?

# 6 276
  • Мнения: 660
Може нейните приятелки да не са харесали страницата, а може и опцията за отбелязване да е забранена.

Последна редакция: сб, 20 сеп 2014, 21:32 от Съни .. ♡ Monroe ..

# 6 277
  • Мнения: 2 516
Имам изтеглено приложението ФБ на телефона си.Винаги получавам известие, когато някой ми пише, тагне ме някъде, сподели или коментира нещо в дневника ми.От няколко дни обаче, телефона ми вибрира и отгоре, където ми излизат известията, ми се появява едно малко F.Като щракна да проверя какво е, просто ми изписва Facebook, а отдолу, където по принцип пише за какво точно е известието, не пише нищо - празно поленце.И това се случва през 10-15мин.Дразнещо е заради вибрацията...Някой да има подобен проблем?

# 6 278
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Въпрос:Х е мой приятел от семейството/сложен в ограничени;т.е не може да вижда мои снимки които публикувам/
У е също мой приятел от семейството.Ако публикувам снимка и У я коментира,Х може ли да я види.... Embarassed

# 6 279
  • BG
  • Мнения: 2 458
Въпрос:Х е мой приятел от семейството/сложен в ограничени;т.е не може да вижда мои снимки които публикувам/
У е също мой приятел от семейството.Ако публикувам снимка и У я коментира,Х може ли да я види.... Embarassed

Ако е публична - да.

# 6 280
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Споделена е с приятели,т.е да разбирам,че е публична така ли?
Х ми е приятел,но в ограничени.... newsm78
Снимката е споделена с приятели.

# 6 281
  • BG
  • Мнения: 2 458
Споделена е с приятели,т.е да разбирам,че е публична така ли?
Х ми е приятел,но в ограничени.... newsm78
Снимката е споделена с приятели.


Само с приятели не е публична. Опциите са: Публик, Приятели, Само аз и По избор. При Публик се виждат публикациите ти и от хора, които не са ти приятели и ти надничат в дневника. При приятели се виждат само от тези в листата ти. Ограниченият в твоя случай не би трябвало да я вижда.

# 6 282
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Прекрасна Бенисима,благодаря  Simple Smile Hug

# 6 283
  • BG
  • Мнения: 2 458
Прекрасна Бенисима,благодаря  Simple Smile Hug

 Peace

# 6 284
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Как да разбера дали приятел ме е блокирал /изтрил или направо си е изтрил профила във фейсбук?
Не го намирам по никакъв начин във фейсбук, а в хисторито със старите ни разговор/като влизам чрез messenger/ ми излиза като "Facebook user", а не с името му?

Общи условия

Активация на акаунт