Моля за съвет !!!

  • 1 449
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 319
И аз мисля, че ще ставаш мама! На докторите май честичко им се случва да обясняват, че тестовете не са много сигурни. Ми така де, ако ти кажат, че са сигурни, какво ще работят самите доктори!? Спокойно! Изчакай прегледа, но аз мисля, че в случая няма съмнение какво расте в теб! Похвали се после!

# 16
  • Мнения: 88
Мисля, че 4 теста си е направо бременност. По добре си потърси добър лекар. Когато забременях със второто си дете една "лекарка" се опита да ме обеди, че немога да имам деца а слава богу имам две живи и здрави слънчица. Що се отнася до симптомите при всеки е различно. Аз и през двете си бременности не съм имала никакви проблеми освен кг.

# 17
4estito ti si si istinski bremenna.pri men be6e sa6toto napravix si testa o6te predi da mi zakasnee.men sa6to mnogo me bolqxa gardite zatova si mislex 4e ne sam bremenna za6toto vinagi me bolqxa predi da mi doide,taka 4e spoko i az si pravix 3 testa.

# 18
  • Мнения: 574
Честито! luvbed fertilization preggoНа мен                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            ми видяха бебока 4дни след датата на ,която трябваше да ми дойде.Мога да ти препоръчам да взимаш витамини,те не биха ти навредили.Скоро даваха едно момиче по ТВ,на което цикъла и бил редовен и тя разбрала ,че е бременна случайно в 6тия месец.Така ,че варианти всякъкви.
Желая ти много лека бременност и да сте живи и здрави заедно с бебо. smile3541

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Бременна си,при 4 теста невярвам да има грешка

# 20
  • Мнения: 3 069
Разбира се че си бременна Simple SmileАз прави 3 теста и всичките бяха с по-бледа черта за хормона на бременноста.Маи е по-добре да смениш генеколога Thinking

# 21
и аз мисля ,че си бременна Peaceа що се отнася до доктора просто се презастрахова,защото е било малко рано.само изчакай още няколко дена и отиди пак на преглед.успех newsm10

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами ЧЕСТИТО и лека бременност  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 555
Чудесно след толкова тестове определено си бременна !!! Но трябва да се въоръжиш с търпение, защото те чакат много дни в очакване на вашето прекрасно бебче !
А за докторите не се притеснявай наистина много рано си отишла, но щом теста показва  EFP то тогава едно голямо ЧЕСТИТО  и лека бременност !

# 24
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ей, не се притеснявай, всичко ще е наред! според мен не е било необходимо да правиш 4 теста. един, щом е положителен е достатъчен. моята докторка ми е казвала, а и не само от нея знам, че щом един тест е положителен, значи 99% можеш да му вярваш. но ако е отрицателен, тогава може и да е грешен. това е факт! всичко ще е наред!

Приказна Нова година!

# 25
  • Мнения: 625
      И аз мисля,че няма място за съмнение!
 Радвам се за теб! Не забравяй да ни пишеш пак!Дано всичко е наред! Hug

# 26
  • у нас
  • Мнения: 660
Ами честито и от мен  bouquet При мен беше същото--бях сигурна,че съм бременна още преди да имам и ден закъснение,бях си направила и тест,който беше EFP,но тъй като получих едно леко кървене,отидох на гинеколог само с 3 дена закъснение.По същия начин доктора не ме окуражи,изписа ми лекарства и ми каза да отида след 10 дена(става въпрос за един от най-добрите гинеколози в Пловдив).На 10-я ден всичко беше ясно--бебе имаше,а кървенето се оказа,просто цветна бременност.
Леко бременеене ти пожелавам и не забравяй да се похвалиш newsm44

# 27
  • Мнения: 678
няма съмнение при 4 теста-ЧЕСТИТО !
и при мен беше тъка-аз направих теста 12 дена след закъсняването на цикъла-и едната чертичка беше също по-бледа.
В описанието прочетох че когато си още в началото на бременноста-едната чертичка е по-бледа, ако направиш теста по-късно след някоъ месец тогава ще бъде на звят като парвата.

# 28
  • Мнения: 1 489
Мога да ти кажа само честито.

# 29
  • софия
  • Мнения: 4 985
ЧЕСТИТО!Ако питаш мен по-бременна няма накъде.Аз също като теб си направих теста още  на втория ден и при мен също  втората чертичка беше по бледа,но за сметка на това пък бях сигурна.ОТПУСНИ СИ ДУШАТА И СЕ НАКЕФИ И НАРАДВАИ ОТ СЪРЦЕ!НАЗДРАВЕ!
 И още  нещо-живей нормално,ти не си болна а бременна!

Общи условия

Активация на акаунт