КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ -тема 11

  • 28 950
  • 724
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 799
Аз пък утре съм на еуфоричен тур за коледни подаръци  Crazy хубавото е поне,че имам яснота, на кой какво да купувам....а списъка е доооста дълъг  Simple Smile
И аз съм много за Фиксче да ни е на късмет в новата предпразнична темичка   Hug
Офффф ако знаете как не ми се връща понеделник на работа  Tired ама няма начин ....

# 721
  • Мнения: 1 089
Момичета, омазах се до ушите в мед и лимони  Laughing. Бях забравила колко е вкусно, само гаргарех с гадната солена вода до сега Sick, ама то вече всичко ми се измести в носа и дишам като рибка на сухо, та лимончето помага доста.
Фиксче, пусни новата тема та всички бебоци да са силни и борбени като твоето  Wink
Pinko, и аз ако се оправя до понеделник съм пак на работа, и на мен не ми се ходи  Tired. Радвам се, че си вече на Коледна вълна  Simple Smile



# 722
  • Мнения: 4 737
Лелееее, какво сте направили днеска, изписали сте темата  Mr. Green Докато ви изчета ръжда хванах  Joy
Аз пък от много свободно време от началото на месеца се оказах с без време за нищо ooooh! егатиии лудото препускане из уроците  ooooh!... Вече се гипсирах отвсякъде и май придобих лееееко изкривяване Mr. Green ми не може да ми говорят нещо, а аз да се чудя, как аджеба да го преведа на АЕ  #Crazy  newsm78 Луда работа! Ама така, като не съм го изучила навремето сега ще се мъча  Tired
Фикс браво Peace! Сега вече си по-спокойна, нали? Опс, изп нещо новонаучено  Embarassed само дето на Бълг е в пъти по-лесно бееееее Mr. Green
Хайде, пускай тая нова тема и да ни е на късмет! Дарленкаааа и аз като теб съм се замислила за 3-то  newsm78 Неее не бебе (то аз и едно нямам още) а за образование, ми така де, като сегашните в огромната си част ( с малки изключения) не стават  Sick Ще трябва да се жертвам  Mr. Green Само незнам на тия години ще ли, ме вземат някъде  newsm78 #Crazy
Аз да ви кажа често си рева ... ама за какво и аз не мога да ви кажа, почвам за едно а накрая рева за всичко и всички накуп  ooooh! Луда работа  Mr. Green Та, Шарки и аз така съм като теб! Дарленка  Hug мъжа ми рекламира за настинка всеки път грейфрут с мед, според него било супер ефикасно  Naughty
Някой питаше за уикенда ... ми аз, пак ще зубкам  Rolling Eyes то няма нито край, нито научаване, ама ко да се прави, като съм се хванала на хорото трябва да го изтропкам докрай  Blush

Последна редакция: пт, 16 дек 2011, 19:34 от desdemona

# 723
  • София
  • Мнения: 6 302
Фиксче, оставай плетката, захващай новата тема  Heart Eyes

Аз пък утре съм на купон  Blush Трябва и до офиса да ида, но се надявам да е за малко. Имам още един подарък да купувам, но знам какво и от къде  Wink и с това приключвам с подаръците.

Пинко, как се чувстваш иначе? Няма ли начин да си вземеш още малко болничен, да си починеш повечко, да се възстановиш напълно?

# 724

Общи условия

Активация на акаунт