Дениз Чакър в Iffet / Целомъдрие/-Тема 2

  • 26 087
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Моренка много ще ни разглезиш с тия вкусотии
анастасийче  добре дошла при нас
Аз сега гледам 9 серия и много ме развълнува момента на летището и сцената м/у Нил и Иффет.Не че разбрах какво си казаха но се просълзих  Cry и после много се зарадвах че така се оправиха нещата м/у тях.И даже и за рокля ходиха много хубаво ми стана.Само това влечуго Джемил разваля всичко като я преследва.Ама какво пък иска тоя от нея. #2gunfire Не му стигна това което и причини до сега но май иска да я накара да страда още.А този грозния около Дилек наистина ли и е бил някакъв на времето кажете вие по напредналите.

# 706
  • София
  • Мнения: 627
Цитат
.А този грозния около Дилек наистина ли и е бил някакъв на времето кажете вие по напредналите.

Били са заедно преди 3 години . Али Ихсан е пожелал да се разделят , не знам обаче по какви причини. Със сигурност е имал основание  Laughing Та той е много грозен  ooooh!
Момичета добавете инфо ако се разбира нещо повечко в другите епизоди.

# 707
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
И според мен е имал право А.И. да поиска да се разделят и то не само защото е грозен а и си личи че е някакъв използвач и мошеник но ще видим то ще си излезе.А пък този Джемил да не се опитва да се сближи сега с Нил този мръсник  #Cussing out

# 708
  • Мнения: 371
Йомер или грозничкия  Laughing е работил във фирмата на Дилек и Али Ихсан, обаче е въртял някакви схеми с пари (точил е пари от фирмените сметки) Али Ихсан разбира и го уволнява, като му "помага" никога повече да не си намери работа  Peace Дилек, която е много влюбена в него го преживява тежко, сега отиде при него, плати му дълговете и го изкара от дупката  Peace само ако знаеше в каква дупка ще я вкара той  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 11
Лека нощ от мен

# 710
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Е значи съм и имала правилно усещане за него.Ама само ми е чудно какво пък е видяла Дилек в него едва ли преди 3 год е изглеждал по добре, но както и да е тя си знае  Stop И за капак нашата бивша годеница (извинете ме но все и забравям името  Whistling) се оказа бременна.Ех ех ех какво ли не правят хората от отчаяние.

Лека от мен а утре продължавам с 10 серия   bouquet

# 711
  • Мнения: 0

Добро утро момичета Stop
Сърдечно благодаря за преведения епизод,за всички работливи пчелички
Много сте изписали за 2 дни ,и нова темичка си имаме Hug
Днес закуската е от мен Wink
Лек и усмихнат ден  Wink

# 712
  • Мнения: 371
Добро утро  Hug

Клюкарчето ви пак е уморено и недоспало  Laughing че и очичките ме болят, ама малко остана после почивкаааа  Party

zhu, благодаря за кафето, цветята и закуската  Hug

Как сте днес, момичета  Wink

# 713
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен,хубав ден ви желая  Hug



# 714
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Hug
zhu, благодаря.  bouquet
Приятен ден на всички. Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 627
 newsm56 Примък ....  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 371
koricimu, нещо ме съмняваш  Whistling нали знаеш,ч е признат грях е половин грях  Mr. Green

# 717
  • София
  • Мнения: 627
Клюки   Признавам си , че малко се губя по трасето и вчера не съм се включвала много много

Вчера гледах 8-ми епизод и доста неща ми станаха ясни . Явно когато съм го гледала в съботите съм пропуснала някои моменти като този , как Иффет разбира ,че Нил се друса  Laughing . Джемил бил вестоносеца  /и той да направи едно добро дело/
Разплаках се на предложението за женитба ... толкова мили думи от толкова мил мъж  Heart Eyes
Тотално се влюбих в Али Ихсан ...
Да си призная с времето взех да харесвам и Джемил - визуално  Blush . Само не хвърляйте камъни по мене , ама забелязвам някакъв чар , особено в профил Laughing

# 718
  • Мнения: 371
koricimuИ аз забелязвам чар в Джемил, когато е в гръб  Joy

А искахте да прескочим тези епизоди  Laughing как ще прескочим точно  предложението   Laughing

Да ви подравя с моята любима песничка

# 719
  • Мнения: 0
Интервю с Zuhal Olcay (Дилек). Peace
Клюки, много хубава песничка. Благодаря за поздрава.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт