Седем часа разлика - тема 6

  • 36 904
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 349
Честно да ви кажа, аз пък не харесвам Таня и Иванов като двойка (да ме прощават фенките му).
С онзи мъж дето се появи в един епизод само (актьора Георги Стайков), повече си отиваха.
Така и не разбрах тогава в каква връзка се появи и защо вече не го дават. newsm78


Кога се е появил Георги Стайков?  newsm78

# 721
  • Мнения: 4 936
в серията, в която нападат Мая. За 2 минути. Той беше с Т.С в хотел в Боровец

# 722
  • Мнения: 931
Интервюто с Маги Халваджиян много ми хареса. Работя в киноразпространението от доста време и отдавна чакам да чуя български продуцент, който да представя пазарно-ориентирана продукция. Има толкова елементарни принципи в създаването на филмите от големите мейджърски компании, които винаги ме е било яд, че в нашата филмова индустрия все едно са слепи и глухи за тях. Още като видях първия епизод на сериала, си помислих, че най-сетне гледам нещо, което е направено както трябва, а това интервю ме прави още по-радостна.

За доверието на Таня - самата тя каза, че има доверие само на пистолета си. Съвсем издържано за нейния образ беше това, че потърси лично отмъщение. Даже би било нелепо да чака на съдебната система за възмездие, още повече, че няма официално дело, а само някакво неофициално разследване, което на това отгоре се води от Иванов, който е прокурор, а не полицай или следовател.

Също смятам, че каза толкова бързо и лесно на Пол тайна, крита толкова дълго време, защото е изплашена и не знае какво ще й се случи. Най-голямото й притеснение е за дъщеря й, а като му каже такова нещо, знае, че той няма да остави Мая на произвола на съдбата. Споделянето, че е влюбена пред Тренера на мен ми дойде малко странно - иначе от вечерята беше ясно, че тя и на него няма особено доверие.
А дали Иванов би възвърнал доверието си в нея, ако/като разбере истината - мисля, че да. Най-малкото собствената му гузна съвест, че я е обвинил несправедливо и прибързано, би се обадила. Това, разбира се, ако отношенията между тях останат статични, което не ми се вярва.

# 723
  • София
  • Мнения: 642
Това го бях забравила за Виена...
Възможно е тогава да е свързано ходенето там с въпросния г-н (Г.Стайков).

А всъщност защо не дават Роки? Много второстепенна му се получи ролята.
Можеше поне от затвора да дадат някой кадър, та да не го забравим.

# 724
  • Мнения: X

А всъщност защо не дават Роки? Много второстепенна му се получи ролята.
Можеше поне от затвора да дадат някой кадър, та да не го забравим.

Да сложим една голяма черна точка на сценаристите - за непоказването на Роки.  Wink

# 725
  • Мнения: 64
И аз съм привърженик на тезата, че Таня Стоева няма доверие на Тренера.
Мисля си, че му сподели за влюбвамнето си само да го отклони от идеята да
вечерят заедно. Дори му наля питие и пак започна да го гледа изпод вежди.
Вероятно вечерята не се състоя. После това с отвличането никак не ми харесва,
въпреки че дойде навреме. Тя сподели с Пол, защото не знае какво ще се случи
с нея в бъдеще. Освен това тя го чува за първи път след толкова много години.
Явно нищо не е знаела за него, нито пък е имала връзка с него. Затова мисля, че
постъпи правилно. Аз също си спомням момента, в който каза на Иванов, че вярва
само на пистолета си. Затова, когато изчезна от сейфа, беше много притеснена.
На мен това изчезване на пистолета ми е много странно. Както и застрелването на
Миро. Само Гончев знае кода на сейфа, където стои пистолета.

# 726
  • Мнения: 596
h_o_p_e , тук само можем да гадаем за развитието на чувствата между героите.


Ама разбира се,че само си гадаем,аз само си казвам мнението,може то изобщо да не съвпада с мненията на всички останали,но аз така ги виждам нещата,така мисля,че е,а то дали е така само сценаристите знаят. Mr. Green Peace

Ето какво имам впредвид  за Иванов(че не е влюбен в Таня,още в 1-ва серия е обаче и тук вече може наистина да се гадае дали аджеба той всъщност до последната серия не се влюби наистина в нея?-според мен не се или поне така го видя погледа ми),след  56-та минута е:

http://www.youtube.com/watch?v=lpuD-gznmpQ


И ако може да ми кажете коя е сестрата на Стефанакова,която е в NY,че не съм стигнала до нея. newsm78 Peace

Таня няма доверие нито на Милото, нито на Тренера, нито на правосъдната система , макар да е съдия. Тя не знае какво й е замислил Тренера, помага ли й или я отвлича, но определено му няма доверие...Затова така бързо призна на Пол, че Мая е негово дете, защото не знае какво ще й се случи оттук нататък.

Точно!


Последна редакция: чт, 29 дек 2011, 10:19 от h_o_p_e

# 727
  • Мнения: 304
Още не са я показвали. Само споменаха един път, ако не се лъжа някакво име Оля.

# 728
  • Мнения: 22
И на мен ми хареса интервюто на М. Халваджиян и особено намерението втори сезон да почне февруари или март. Става ясно, че изненадите ще са големи, което още повече ми подсилва интереса Simple Smile
И аз мисля, че е крайно време да обърнат повече внимание на Роки - самият образ е интересен, а и актьорът е добър, особено като се има предвид, че още е млад актьор.
За мъжете и Таня Стоева, мисля, че трябва да се наредят нещата между нея и Иванов, все пак другите са й в миналото - Станков, Тренера, а пък "Георги Стайков от Виена" е ясно, че е само за леглото, там ако имаше чувства, Таня щеше да се е обвързала отдавна. И възстановяването на отношенията между нея и Иванов е хубаво да минат през разни перипетии за радост на зрителя Grinning А и обещанияута са Иванов да ства все по-интересен образ, може би не е толкова чист образ, колкото досега се показваше. Въпреки това аз продължавам да мисля, че доброто и вярат в справедливостта би трябвало да надделявт в него.
На мен пък сцената с признанието на Таня на Пол Станков, че Мая му е дъщеря ми беше много като на кино. Не може тайна, която си крила 19 години и касае най-милото ти, да я съобщиш по телефона, психологически е адски нереалистично. Да не говорим за реакцията на Станков - много слабо изиграна. Но пък не може да няма слаби моменти в един сериал, такива детайли не развалят общото приятно впечатление от сериала.

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Моля Малко Слънце /ако иска и има време/ или някой друг, който има желание да пусне нова тема Hug

# 730
  • Мнения: 74
Моля Малко Слънце /ако иска и има време/ или някой друг, който има желание да пусне нова тема Hug
Аз имам желание да се пробвам да пусна новата тема, но не знам как става. До сега търсих от къде се започва нова тема.
Успях да се справя. Ето я и новата тема

Последна редакция: чт, 29 дек 2011, 12:19 от mili4ka88

Общи условия

Активация на акаунт