Спамо-чат:Честит първи сняг на всички!!!/19.12-25.12.11год./

  • 22 129
  • 1 616
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 6
Биби, не мисли за тъжни неща, а се наслади на хората и празниците сега. Hug Heart Eyes

Именно празниците ни карат да се натъжаваме. 90% от самоубийствата са по празниците. Хората остават сами... в такъв момент посягат на живота си.

# 1 606
  • Мнения: 247
Да, именно, най-много по празниците ми липсват най-много  Tired . Благодарна съм, че ви има  Heart Eyes Hug .

# 1 607
  • Мнения: 1 446
Taка е,защото виждаме радостни  семейства около нас и ни липсват близките ни...

Но ние сме тук и трябва да продължим. Заради нас и заради близките ни!

# 1 608
  • Мнения: 247
Taка е,защото виждаме радостни  семейства около нас и ни липсват близките ни...

Но ние сме тук и трябва да продължим. Заради нас и заради близките ни!

Така е  Hug Heart Eyes .
Зависи до колко е силен човек... Да умееш да вървиш срещу бурята, не с изтерзано лице, а с усмивка, да умееш да посрещаш проблемите с мисълта, че те са нищо пред собственото ти АЗ , да можеш да бъдеш силен и да вярваш, че от утре за теб ще дойдат по-добри дни, че от утре ТИ ЩЕ СИ ЩАСТЛИВ!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1 609
  • Мнения: 3
Пипеее  Hug Hug Hug Flutter

Joy Абе, ти си желязна, Вайоооу. Утре да не пропуснеш някой щанд, чунким, не моиш спа вечерта, или милото ти, тъй ми го нешепват звездите.  Mr. Green
За циците ти препоръчвам да спиш със сютюена с по-големички подплънки и кат( са събудиш, първото, което виждаш - цици.

А къ ш пропусна, мър?! Нема си го простим, а гледам само зарад кекс да не спя сяла вечер (ееее славни времена...отминали)  Mr. Green Начи сутиена ми е заплюта стъпка към моето "израстване"  Mr. Green или нарастване. Решила съм да си купя некъв тайландски за 5лв. и да го наблъскам до де не опра брадичка у сиси  Sunglasses  smile3521


Ехх Вайче...курабио недна  Hug Не знаех, че си студентка мо, що не казваш?


 Heart Eyes и аз тъ обичам   newsm47 що па щи казвам, мо?  Thinking веч не съм...кот беше, беше. С науката до тука! Ся ке се усъвършенствам духовно  Crazy

Уека, пусита! Обичам ви!!!  Heart Eyes

# 1 610
  • Мнения: 6
Добро утроооооооооооооооооо!!!  newsm57

# 1 611
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добро утро, коледни снежинки! Какво ви донесе дядо Коледа  Mr. Green? Спахте ли на твърдичко, аааа?
 Вайо, ти да не си у Софето, мъ?
 Альонка, благодарим за благопожеланията, слънце! Тъпкано да ти се връща! Hug
 

# 1 612
  • Мнения: 2 196
Наминавам да честитя Коледа на всички нови и стари спамъри.
Да сте в мир със себе си, да сте обичани и обичащи, да следвате мечтите си и късметът никога не ви изоставя! И да сте винаги здрави , за да се радвате пълноценно на живота!
Честита Коледа, дами! Hug

# 1 613
  • Мнения: 517
Биби Heart Eyes Hug

На всички Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  love001

# 1 614
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Честито Рождество Христово, Бианка! Топлина и светлина в дома ви!

# 1 615
  • Мнения: 1 446
ДУ маймуни заснежени  Heart Eyes

Как спинкахте?

При нас се засели едно черно котенце.

# 1 616
  • Мнения: 1 167
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=630828.new#new

Айде на новата темичкаааа.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт