На пазар във Варна - 19

  • 52 187
  • 743
  •   1
Отговори
# 180
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Здравейте,
търся масажор за глава - антистрес, който представлява дръжка с едни такива като клонки, излизащи от нея, накрая завършващи с топченца. Ох, не знам как да го обясня.

# 181
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
В Елитис има всички кремове на Кrauterhof. Също и в някои аптеки

# 182
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Здравейте,
търся масажор за глава - антистрес, който представлява дръжка с едни такива като клонки, излизащи от нея, накрая завършващи с топченца. Ох, не знам как да го обясня.
В Джъмбо имаше, преди време съм виждала там.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 1 413
Момичета, да знаете къде може да се намерят мъжки гумени ботуши? Не някакави специални, съвсем обикновени, само гума. Много благодаря!  bouquet

Метро, Мадара, Алати и в Елитис съм виждала, но според мен ще ти е по - удобно ако погледнеш на Мария Луиза срещу Ирландският бар на ъгъла нали имаше за работни облекла магазин.

Ако не се лъжа, магазина там беше на Мидима и отдавна го няма.

# 184
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 145
Гумени ботуши продават в магазина за работно облекло където е объщача на тролеите зад учлище Димчо Дебелянов. Струват между 8 и 20 лв.
 

# 185
  • Мнения: 2 030
Гумени ботуши има и на битака, има и галоши, и ботуши. Някъде срещу т.наречения девненски магазин за месо "Вкус".  На 3-4 места видях, в бели бараки.

# 186
  • Варна
  • Мнения: 10 790
реално ли е да се намерят подобен модел ботуши до 50 лв из варненските магазини?

http://media.snimka.bg/9898/026051256.jpg?r=0
Само, ако са от изкуствена кожа.

Добре. Къде?

# 187
  • Мнения: 11 344
Здравейте,
търся масажор за глава - антистрес, който представлява дръжка с едни такива като клонки, излизащи от нея, накрая завършващи с топченца. Ох, не знам как да го обясня.
В Джъмбо имаше, преди време съм виждала там.
Днес бях там и ги имаше в различни видове около 4лв са, виждала съм и в Карфур  Peace

# 188
  • Варна
  • Мнения: 1 040
Малко не е точно по темата ,но някой да има наблюдения от салон за красота Рали стил на ул Шипка,нуждая се от добър фризьор за тънката ми коса.

# 189
  • Мнения: 11 344
Има ли магазин или склад за джанти на по - достъпни цени?

# 190
  • Мнения: 1 167
Абе хора къде и как се казва някакъ магазин за месо на големия пазар?
Много ми хвалят каймата от мляно месо на 5.50лв/кг и месото било прясно и БГ? newsm78

# 191
  • Варна
  • Мнения: 283
Момичета, спешно ми трябва водопроводчик. Знаете ли някой добър и проверен? Благодаря!

# 192
  • Мнения: 8
Отзиви за промоцията на лезерна епилация в ПИКАСО http://picasso-bg.eu/promotions ?

# 193
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Къде се намира пицария Шрек, разбрах че някъде в района на Чаталджа. Embarassed

# 194
  • Мнения: 371
Къде се намира пицария Шрек, разбрах че някъде в района на Чаталджа. Embarassed

Чичо Гугъл ми показва този адрес:  бул. "Чаталджа" №24
Аз знам една пицария Шрек която е зад ВИНС-а, дали е същото обаче не знам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт