Седмицата 2.01.06.- 8.01.06, с нови мечти, надежди, блясък и стремежи.

  • 5 714
  • 163
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 247
Велмар стискам палци, всичко ще се нареди добре не се притеснявай  Simple Smile
Аз изкарах много добре на Нова година бях с приятелки, днес ми е първи работен ден от новата година, но нещо не тръгна много добре ама нищо обещах си през тази година да не се впрягам за дреболии  Simple Smile
Успешна седмица на всички  Simple Smile

Последна редакция: вт, 03 яну 2006, 15:30 от mimika230

# 46
Честита Нова година! Момичета, желая ви от сърце тази година всяка от вас да се сдобие с бебче!
Велмар Чудесна новина!!!!!! Аз в събота съм на лекар за потвърждение, не се притеснявай радвай се!

# 47
  • Мнения: 357
Мила, Анджела, много се радвам, че те виждам в нашите редици, желая ти бързо да се сдобиеш със здравичко, сладко бебче и дано лошото е зад гърба ти!   bouquet
Велмар, няма страшно, "човек не може да нагази в енда и съща река два пъти", радвай се! Hug
Аз се олелих днес по план, дано да е последната гадина! #Cussing out Иначе си купих секси бельо за сватбата, това ще ми е изненадата за любимия Heart Eyes, хи хи хи!

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
ЧНГ и от мен  Grinning!
Нека е по-добра, здрава,
късметлийска и сбъдваща желаяния !

# 49
  • Мнения: 2 015
Най-искрени благопожелания за
здраве и сили;
за ползотворни дела; за
топлота и доброта – дарявани
и получавани; за дни на радост
с усмивки и веселие;
за мигове на сбъднати мечти.

   ЧНГ[/i]

# 50
  • Мнения: 4 970
Момичета- хайде в чата LaughingТам започваме да се събираме компанийка.Че след дългите почивки не сме много разговорливи Rolling EyesХайде да подгреем Laughing

# 51
  • Мнения: 806
За много години момичета.
Аз отново съм на ринга, пак си имаме нет вкъщи.
Дано сте си изкарали една чудесна новогодишна нощ.
Искам да ви пожелая на всички : 
здравината на камъка, дълголетието на орлите, сбъдване на мечтите и да станем мами 2006г.

Прегръщам ви.До скоро  bouquet

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Много пусто тази сутрин тука Rolling Eyes Напоследък май аз съм най-активната във форума а вие в другите работи Mr. Green
При мен вали ужасно...мразя да вали дъж и аз да трябва да излизам Crazy Или сняг или нищо Peace
Лек ден момичета и успешен най-вече Flutter

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 08:42 от Хера

# 53
  • Мнения: 3 376
Добрютро и от мен Grinning Днес ми е първият работен ден за новата година. Още не съм си прочела мейловете и не съм разучила клюките от времето, когато съм била в отпуска. Но всичко по реда си...

Хера, и при нас вали дъждец и е много дразнещо, защото имам разни ходения из града днес Close

Айде, отивам си при мейловете, но поглеждам и тук и чакам някой да пусне бомбата, че чака тризнаци Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 4 306
Здравейте и от мен!
Аз съм в моного добро настроение, въпреки гадния дъжд и калта в Пловдив  Crazy.
Вчера устроих на мъжо едно романтично посрещане от работа и си прекарахме една незабравима вечер.
Снощи също така успях да инсталирам уебшотс в къщи и скоро ще си имаме албум и ние  newsm44 newsm44 .

 Embarassed Embarassed Embarassed
Абе как се влиза в тоя чат?  Embarassed Уж влизам, но нещо не мога да се ориентирам,  newsm78. За да не задръстваме темата, моля дайте ми инструкции на лични  Heart Eyes

Гриз, навита съм за тризнаци, да знайш  Wink

Последна редакция: ср, 04 яну 2006, 09:48 от *vera

# 55
  • София
  • Мнения: 2 395
Честита Нова Година и от мен.

Здраве, щастие, спокойствие и за всяка от нас поне по една сбъдната мечта.

# 56
  • София
  • Мнения: 2 395
Ама че съм и аз една разсейка ooooh!

velmar, честито!  bouquet
Стискам палци всичко да е наред thumbsup

# 57
  • Мнения: 6 992
На мен в баницата ми се падна успех в професията, а на мъжа ми бебе, а на вас?
Учене и кола.Ученето е от баницата в Пловдив, на която не съм присъствала, и имам дълбоки съмнения,че майка ми нарочно ми го е изтеглила Laughing
ЧНГ, момичета, желая на всички ви много здраве и много любов!
Иначе отдавна не съм ви виждала, ако знаете как ми липсвахте Heart Eyes То от моите пътувания вече и аз не знам къде живея. Поне ураганът не ни отнесе ,хихихих Laughing Целувки, ще гледам да минавам по-често , докато съм в София Grinning

# 58
  • plovdiv
  • Мнения: 199
ДОБЪР ДЕН И ОТ МЕН!
Искам да пожелая на всички много здраве,щастие и збъдване на всичките ви мечти.

# 59
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   А добър ви ден и от мен!
   Аз пак го удрям на мързелуване в къщи....хич не ми се ходи на работа ...само като се сетя какво ме чака там-свят ми се вие! За съжаление вече започнаха да ме тормозят по телефона и искам, не искам утре ще съм на линия в офиса!  Sick
   Поне днес ще имам време да повършея из форумите тук, защото от утре незнам дали ще мога!
    Лек ден и много усмивки!
  п.п. Велмарчееееее, стискам палци мацо да се похвалиш! Хайде, че много те мисля!!

Общи условия

Активация на акаунт