Професионални серии за коса - 27

  • 43 577
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
ами хайде пускай  Hug

# 751
  • Мнения: 5 832
Аааа, ти, ти пускай. Аз още не съм толкова компетентна ( да не кажа въобще ), че чак и темата за професионалните серии да пусна Laughing Видя ли какво русо избарах Laughing

# 752
  • Мнения: 3 675
На 51-ва страница сме, дали някой ще пусне тема Rolling Eyes
Абе професионалисти, живи аматьори са тея тука, в сравнение с форумките Laughing За половината продукти не са и чували. Като питам за Джойко, Милкшейк и Афоджий и ме гледат все едно съм някаква изтрещяла.
Не си права, не е точно така.
Joico и Aphogee са си типично американски продукти и фризьорите в Европа не са длъжни да зная за всички продукти, които се използват в Америка, както и американските фризьори не биха могли да знаят за всички продукти, които се използват в Европа
Това че един фризьор не е чувал за Joico не го прави аматьор

# 753
  • Мнения: 5 832
Да, точно така, затова испанките ги обсъждат по форумите и ги търсят усилено Wink
Как ще знаят нещо различно от Вела, Нирвел и Лореал, да не са луди Laughing

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
mamaden  Hug  Grinning
Как си? Липсваше ми в темата! Пробва ли протеина в две стъпки или не се осмели?

Някой ползвал ли е продуктите на Wen?  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=OFwMDPsy-Oc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Tv-HfMT9Hao&feature=relmfu

Heart Eyes
не съм,не смея Rolling Eyes...,след всичко изчетено,колко са силни тези продукти...,но загледах реконструктора без   измиване,с идеята,че след като е без измиване следва да е доста по-слаб Thinking. А някакъв реконструктор определено ми е нужен,понеже боядисвам често и дължините,изпправям, начупвам с дифузер косата..
пп попрочитам темата когато мога,гледам да не ви изпускам...и новите открития за коса също  Mr. Green. От скоро съм на нова работа и ми е много екшън #Crazy

# 755
  • Мнения: 372
Feeling  Peace на езика на МШ - уредът се нарича "URS" или "Ultrasonic Repair System"  newsm78 виж да не би да е описано съкратено  newsm78

Гледах и за пълното наименование, и за абревиатурата - липсва подобен надпис. За мен няма чак такова значение, щом сме го уточнили и се знае.   Wink
В интерес на истината се препоръчва при силно изтощена коса да се покрие с найлонова шапка и да се загрее за 5-10 минути.

mamaden, радвам се да те "видя" отново тук.    Hug

# 756
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
хайде в новата тема

съжалявам, че не успях да добавя няколкото успешни стратегии за спасяване на късаща се коса - не очаквах аз да пускам сега, но до другата нова тема - трябва да ги издирим и впишем отпред  Peace

ако дамите, които споделяха (fitblond, Feeling ...) пазят следи - моля да ударят едно рамо

Общи условия

Активация на акаунт