Нарекох те Фериха ~ 92 ~''Когато загубиш нещо, разбираш какво си имал!''

  • 22 452
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Хайде в новата тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=633753.msg20770898#new

# 736
  • Мнения: 21 201
Диди,  Hug нищо лошо няма да се случи на нито един от двамата, само ни опъват нервите. Peace
Снежи, добре, но до кога? Cry
Няма ли край тази гадост и гавра с търпимостта ни?
Все съм гледала турски сериали, но такова чудо не съм виждала. В другите сериали поне имаше по един свеж персонаж, който от време на време ни разведряваше, а тук няма и едно такова лице?!

# 737
  • Мнения: 0
Защо ли ми беше и да влизам в темата? Cry
За да видя Фери, като булка с лудият й псевдо младоженец, ли? Знаех, че така, ще стане, но човек никога не е готов за поредната порция гадост.
Наистина Еси, какво сме им направили на тези изтрещяли, като Халилудко сценаристи та ни наказват толкова жестоко?! Cry
Наистина вече не се търпи това положение.
Аз  се изморих. Колкото повече се надявам, толкова по-големи извращения ни показват.
Това вече прекрачва границата на търпимост от моя страна, омръзна ми.
Аз пък сам много спокойна, не се впечатлих особено от тези снимки. Не знам какво ми става, може би имам провидение Joy Ама им знам и  играта на тези сценаристи, казали са им измислите най-гадния сценария за тоз епизод, този на който всички да плачем и да говорим за него, да прави рейтинг. Не са първите. И затова аз се опитвам да мисля само за втория фрагман.

# 738
# 739
  • Мнения: 2

П.П.: 100% САРПка, успех на сериалът на Сарп Апак. Hug[/b][/i][/color]


 Hug Hug HugБлагодаря ти, сами разбирате вече, че няма да съм с вас по време на серията, а след това, но ще мисля за вас Hug Hug Hug!!!!!!

# 740
  • Мнения: 8 417
ДидиHug нищо лошо няма да се случи на нито един от двамата, само ни опъват нервите. Peace
Снежи, добре, но до кога? Cry
Няма ли край тази гадост и гавра с търпимостта ни?
Все съм гледала турски сериали, но такова чудо не съм виждала. В другите сериали поне имаше по един свеж персонаж, който от време на време ни разведряваше, а тук няма и едно такова лице?!
Не знам, НадеSad Наистина вече прекалиха с черните краски. Peace

Общи условия

Активация на акаунт