Зима, вятър, сняг навън вилнеят, ЮЛСКИ мами сладко дебелеят (6)

  • 24 253
  • 741
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 270
и последно включване за днес...

зузулина, добре дошла, кажи кога ти е термина, от къде си и т.н.   bouquet

За спането - и аз до скоро спях само по корем, но взе да ми става кофти и сега както са го описали момичетата спя почти по корем. Щом ви е удобно, не ви боли или тежи, няма проблем

За обиколниците - твърдо съм против, доводите - същите като на Тери плюс че събират излишно прахоляк. По същата причина съм прибрала всякакви плюшени играчки и възглавнички.

Тери, моя красавец и той е луд по Колите 1 и 2, само за това се приказва, ужас вече и аз ги научих  ooooh! Но поне имам инструмент за "манипулация"  Whistling

хайде спокойни почивни дни от мен   bouquet

# 361
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Ей, колко сте активни майчета!
Добре дошли на новите попълнениия, нека си бременеем и дебелеем със здраве до юли!
Виждам брака обсъждате. По този въпрос аз съм малко старомодна и за мен подписът е важен, но разбира се това не гарантира стабилна връзка. Това за което съм против са големите и пищни сватби, защото е излишно харчене на пари. Нашата обаче малко приличаше на такава по настояване на свекитата. Иначе идеята на Тери за повтаряне на клетвите след 10 или 20г. е хубава. Ние с мъжът ми се познаваме от 10г. ,а от 5 сме семейство, значи след още толкова живот и здраве, може да направим нещо такова.

# 362
  • Мнения: 51
Рая, Simple Smileмного хубаво,че се сещаш за Nikol-тя вероятно самичка ще си влезе тия дни тук и ще си напише,аз само а кажа-че е в къщи вече и добре! Simple Smile/ние сме с еднакъв термин и аз си я мисля/
иначе аз преди малко се върнах от работа,гроги съм,мъжо ме изненада с вечерята Simple Smile ,а дъщеря ми -с подредбата на масата Simple Smile-та сега-да поседнем да хапнем всички заедно Simple Smile
да няма никоя от нас контракции Flowers Four Leaf Clover,че и аз имах преди седмица и се бях поуплашила и пих магнезий и но-шпа.
хубава вечер на всички! Hug

# 363
  • Sofia
  • Мнения: 21
Привет момичета!  bouquet
Купона за чрд на колежката мина супер, видях се с бившите колежки, много хапвахме, много се смяхме и си разказахме най-забавните случки въобще забавен следобед. По средата на партито отскочих до моята док. трябваше да ми разчита изследванията от БХС и като видя 1 към 2500 вика супер, даже не се налага да правим следващ. Питах за приема на витамините дали се правят почивки по 1 месец, тя ми каза, че не се правят а може да не се пият всеки ден а през ден. Проблема е, че още не съм се записала на ЖК и вече е време да го направя, защото моята доки очакваше да ги  направят по ЗК, но няма вече за кога да чакам защото може и след 1 месец да ги направят, а все пак трябва да си направя изследванията. Може някои от момичетата, които споменаха, че скоро са се записали в С-я да пишат на ЛС къде са успяли. Моята доки дори за Първа АГ болница „Св. София”, където работи не успя да ми препоръча док. та др. седмица ще го направя.
Аз приветствам новите попълнения и пожелавам леко бременеене и хубавеене.
Колкото до спането, чесно казано към 21ч. заспивам и се събуждам към 23.30ч. а след това поне 1-2 ставания. Преди си имах ката мама Рая цяла програма, четях или гледах ТВ, а сега усещам че заспивам почти веднага и съм много щастлива.
Колкото до болките в кръста аз след първото раждане си ги носех до преди 3 години, преди 3 години обаче трябваше да съм командировка във Варна и се бях сецнала та неможех да ставам от леглото. Тогава се срещнах с един китаец в ДКС във Варна, който ме накара да се почувствам като преродена. Всичко е въпрос на правилно движение на енергията в тялото ни и на всичкото отгоре и ние самите можем наистина да си помогнем. Така, че стойката при спане и през деня е важна по време на бременност.
Приятна вечер момичета и по-спокоен сън! До утре.

# 364
  • Мнения: 1
Днес си отдъхнах!
Всичко се указа ок, просто сгрешени резултати!
Понякога си мисля,че наистина лаборантите тестват нервите ни.
Спомням си преди години как след поредната настинка се наложиха кръвни изследвания,тъй като лекаря ми така и не установяваше откъде идва високата температура.
От проведените изследвания стана ясно,че имам толкова нисък хемоглобин,че едва ли не имам някакъв кръвоизлив.
И всичко това се казва на майка ми,която имаше за задачата да вземе резултатите. Лекарят вместо да я успокои и беше казал,че има съмнения за СПИН!
Представяте ли си?!
Накрая се указа- възпаление на пикочни пътища и лечение с антибиотик, но дотогава сама си знам през какво минах аз!

 smile3515

# 365
  • В. Търново
  • Мнения: 1
zuzullina, добре дошла и от мен...
Еми, аз ти казах, че всичко ще е наред. Точно с урината най-често злоупотребяват в лабораториите. Набележи си някоя наистина добра и изпитана и си пускай само там оттук- нататък.
zarady, завиждам за купона ня работа, ние с колегите не сме от на-задружните  Confused
Тери, ще си взема нош-па, имам папаверин (с подобно действие)от миналата бременност, който е още в годност, ама все се стискам до последно.  Rolling Eyes Вие за коли, ние за чашки и момчета....  Mr. Green  Мъжка и женска работа, това е  Laughing  Laughing
Лека вечер и никакви контракции, боцкания, прилошавания и безъсние тази вечер!!!  Hug

# 366
  • Мнения: 24
Мама Рая, край, поръчвам и аз такава възглавница - запали ме  Blush Изглежда супер готина и удобна. А и аз от известно време имам проблеми в леглото  Laughing. Гледам да не спя по гръб, че нали не е полезно. Старая се да наблягам на спането на лява страна, ама цялата се схващам, шкембето ми тежи, изобщооо  ... ooooh! Пък и ние напоследък се позапалихме по разни био неща вкъщи. Сега сме на тема био боза. Жестока е - точно като едно време. Иначе аз друга не купувам изобщо, всичко е бъкано с аспартам и гадории  Sick
И аз се будя за задължителна тоалетна и после настава голямо въртене. Но това са бели кахъри  Simple Smile
Пазете се много, момичета, и мислете позитивно   bouquet

# 367
  • Мнения: 0
Laty, и аз мисля, че е добър резултат.

the orange cat, zuzullina добре дошли и от мен и лека бременност  Hug

Момичета, аз забравих да ви кажа, че освен, че чакаме бебчето на 4 юли съм от София и ми е първа бременност.

Сладки и приятни сънища!

# 368
  • Мнения: 0
Zuzullina, the  orange cat и от мен добре дошли и леко бременеене! Спокойни сънища на всички и много сладурско с това с кошмарчетата и среднощните бълнувания  moresmile

# 369
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Добро утро момичета!
Аз съм от ранобудните, защото рано заспивам. Просто като стане 21.30 и сякаш очите ми сами се затварят Grinning Добре че и Ели ляга с мен иначе ако заспиваше по-късно незнам как щяхме да се оправим.
Днес реших да си направя една по здравословна закуска, че с тия филии и закуски, които поемам през седмицата ще стана 100 кила. И без това довечера ще сме на пица  Mr. Green


Лек и успешен ден   bouquet

# 370
  • София
  • Мнения: 131
Добро утро момичета  Hug

Добре дошли zuzullina и the orange cat ! Желая ви леко бременеене и един щастлив юлски финал   bouquet

Николаева , ммммм точно с такава закуска трябва да свикна, благодаряяя Simple Smile

Тази седмица не съм от най-редовните, но ви чета. От 6-дневна работна седмица, за 6-ти път отивам до поликлиниката  Crossing Arms Намериха ми някаква бактерия и сега ще я изследваме. Но съм сигурна, че всичко ще е наред  Simple Smile
Толкова много и интересни неща сте обсъждали, че и на мен би ми се искало да се включа. Вероятно ще стане по-късно, защото сега тръгвам към 2-рия си роден дом  Laughing

Хубав ден прекрасни  Hug


# 371
  • Мнения: 15 028
Добро утро!
Прекрасен и усмихнат ден на всички!
Добре дошли на новите Simple Smile

# 372
  • Мнения: 11
Добро утро куклички!  Heart Eyes
днес и аз ви приготвих набързо една закусчица. Уж съм почивка, а бях станала в 7ч.
Мами и на мен ми се доспива рано, едвам гледам новините в 10 вечерта. Тази нощ ставане отново в 4ч, едвам заспах. Да ви се оплача, снощи имах ужасни болки в кръстта и едната част на дупето, не се издържа  Cry
Днес съм в настроение и ви черпя една гръцка песничка http://www.youtube.com/watch?v=Qq6L2F8ae4Q
При нас  е натрупало много сняг, толкова е красиво... Flutter
Добре дошли на новите мами  Party
nikolaeva даде ми супер идейка за вечеря, отдавна не съм я правила. Сподели как я правиш ти, да пробвам нещо новичко. Hug
Laty честито за добрите резултати  Heart Eyes
emiliya_encheva не се ядосвай, всичко минава и заминава.  Hug
Пожелавам хубав и усмихнат ден на всички!  Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 7
Добро утро момичета  Simple Smile

nikolaeva , Ema08 мммм страхотни закуски, благодаря....макар че аз не закусвам, ако хапна преди 12 ми става едно тежко на стомаха и не се чуствам добре......

Момичета не си спомням, дали сте обсъждали темата за йога и пилатес ? Искам да ви попитам кое от двете според вас е за предпочитане?

Тук няма сняг, но пък е валяло дъжд, сега пак ще се мърляме с кучето на разходка......  animal037

Честит Бабинден! На тези ,който даряват живот бъдете здрави и едно голямо Благодаря!

Прекрасен съботен ден на всички  Hug

Последна редакция: сб, 21 яну 2012, 08:52 от Anitka!

# 374
  • Мнения: 79
Добро утро сладки бременелки,
Ах какъв сняг вали в София – всичко е бяло и чисто. Днес моето другарче има рожден ден и ще правим обяд навън. Трябва да купим букет на свеки, че и тя има празник.
Kamathna, успокои ме много – аз да ти кажа хич не реагирам добре на такива мълчанки и много ме притесни ситуацията около Никол. Страхотно е, че положението е овладяно. Не разбрах обаче как отлепването на плацентата по никакъв начин не е индикирало за себе си. Направо страшно ми стана през какво е минала самата тя. Специални поздрави да й пратиш и да идва скоро с хубави новини.
Оф, Еми, чудесно си се отървала с тези изследвания. Радвам се, че всичко е излезнало редовно. Момичета, не е зле да споделяме добри и лоши отзиви за лекари, лаборатории и прочие, за да си имаме едно на ум.
Nkolaeva и Еми08, благодаря за чудесната закуска. Аз днес ще мързелувам – пратих Ромео за банички. Мисле, че след този маратон през седмицата си го заслужажих. Много се преуморих и имам много болки, затова увеличих но-шпа-то.
Боже, момичета, много ми е съвестно. Снощи се накарах на мъжо, че отново не ми е укипл маслини – щото аз искам от тези в Халите. А той се обяснява, че ако не ми бил донесъл квот ми е донесъл, е щял да мине и през Халите. А аз продължавам, е какво толкова си донесъл – щото му бях поръчалаи дуфастон, толкова ли не можеш да го комбинираш с аптеката. А той мълчи, хвърля огън и жупел с очите и от коридора ми внася една огромна торба и вътре....моята възглавница. Как само се засрамих. Много гузно ми стана. Той миличкият два пъти е ходил до магазина – да я поръча и после да я вземе и всичкото това в работен ден.
Та да ви кажа отзивите. Първо възглавницата е доста тежка. Но понеже аз спя повече на дясната страна, защото на лявата ме опъва корема, а позиционирах отдясно. Тежи си доста. Та когато спя с лице към нея я прегръщам с крак и това създава такова блаженно усщане на комфорт – въобще през цялата нощ не ме е болял кръста. А когато спя наляво, си подпирам гърба и кръста като опора. Доволна съм, малкият също много я хареса. Пълнежът е странен – някакви семена и каучук и мирише много приятно – на мен ми харесва. Пълнежът може да се намества, т.е. където е необходимо да ти е по-висока или по-ниска. Обаче калъфките са страшно скъпи. По 16 лв. Така че цялата покъпка си отиде към стотака. Обаче, после може да се ползва за кърмене. Мултифункционална начи. Може би се чудите как така всеки път си я натаманявам, но откакто съм бременна спя адски леко и при всяко преместване се събуждам.
Та това е, мами, още обаче дебна рекламата на космодиска, за да си го поръчам и него. Да Кажа на мамите, които има е за първи път. Когато родих, имах най-силните болки в гърба и кръста – място не можех да си намеря. Неразположенията не свършват с раждането. След него органите постепенно се връщат по места, матката контрахира, за да се прибере, аз имап проблем с ходенето до тоалетна, таза отново се прибира, и това води до болки в кръста. Натоварването от количката пък води до болки в гърба. Така че смятам своите покупки за много полезни.
Усмихнат ден от мене, мами, до после  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт