Монодиета - част 5

  • 26 405
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 163
Стаси добре дошла при нас.  Hug Hug Hug
Мецанке браво браво ма що само Дида е първа бре  newsm78 newsm78 newsm78 немож ли един път и мене първа да целунеш, че тя сега само ще са фаля. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Аз ей сега се върнах. Бягах в училището срещу нас. Целия ден откарах на малко кашкавал и сега една чинийка зелева салатка. Повече няма да кусна.

# 721
  • Мнения: 50
Записвам се и аз при вас да следя темата. Аз от днес съм на някакъв вариант на 90 дневна с привкус на монодиета - мисля да спазвам 90 дневната като приемам само един вид храна на ден. Днес изкарах на 2 кофички кисело мляко. Дано този път съм сериозна и не се предам че гоня резултат -10.

 welcome welcome welcome welcome welcome welcome

добре дошла при нас мила
тези 10 кила хич няма и да ги усетиш кога ще се стопят  Hug Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 50
.................
Мецанке браво браво ма що само Дида е първа бре  newsm78 newsm78 newsm78 немож ли един път и мене първа да целунеш, че тя сега само ще са фаля. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
..................

щото съм най спешъл бре  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
аз съм голяма жена имам нужда от много либоф ай са да не си мерим килата  hahaha hahaha hahaha hahaha че не мойте ма стигна
браво браво на теб мила за днес - добре си се справила ооооообаче внимавай вечерта не е свършила, наблюдавам ва всички пуснала съм агентите по съгрешаването и само да сте прегрешили пала колата и ва почвам наред  fight

# 723
  • София
  • Мнения: 174
stassimira,и аз искам такъв вариант,ще ме прикачиш ли към теб.утре на какво си,варива?ще следваш ли дните,както са на 90 дневната?Оха,ако и аз махна 10 кила.....мечти.
 Дидка,още не съм в леглото,щото параджията ми го няма още,но отивам,че току виж мушна нещо сладко.

Хайде ще се борим заедно. Утре мисля да я карам на варени или печени картофи. А този вариант н диета си го избрах защото и преди съм пазила 90 дневната и ми беше доста лесно и не се изкушавах много. А монодиети досега съм пазила само за сваляне на 2-3 бързи килограма. Мисля че този среден вариант при мен ще даде добри резултати - дано само имам воля че ангела ми е много слаб.

# 724
  • Мнения: 50
Мецанкее марш веднага в леглото че наиш ли кво сладко ше ти дам - ше откажеш шокото за цял живот а  smile3515 smile3515 smile3515
видиш ли как грозно гледам а?
Никакво сладко
шоко само в шоко-дните
 smile3513 веднагически да са паркираш на възглавницата


аааааааа тая вечер съм много лоша
ама вий си знаете че си ви обичкам налиииии  newsm51

# 725
  • Мнения: 0
Момичета,здравейте!!!  Hug Hug Hug
Има няма вече два месеца следя темата ви и все се подчудвам да го захващам ли аз това моно или не?До сега спазвах друг режим,който е балансиран,ноооо с мнооооого бавни резултати!А аз нямам време за губене и се налага да сваля ПОНЕ 10-тина килца за минимум време.Причината е не само от суета\но и това го има,разбира се\ ,а и наличието на здравословен проблем.Няма да ви занимавам с моите неволи,но ще се радвам да си диетуваме заедно и да постигаме високи цели!
 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

# 726
  • Мнения: 4 350
добре дошли на didkata1 и stassimira! Hug
приятно диетуване в нашата компания ви желая! Peace

# 727
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,



Как сте днес?Аз лунувам.Ще крам на фреш от грейпфрути и ако огладнея ,имам ягоди. Peace

Добре дошли на didkata1 и stassimira!!!

# 728
  • Мнения: 26
 Добро утро Убавици.Да не мислите ,че съм изчезнала,тук съм...
Дидка,слушах те снощи и в 8,30 бам в кревата,само малко повече хапнах като количества,но на Инка млякото разкош...мммм.Сладко не съм близвала,че с тез бухалки мнооооо ме е срах.
didkata1 ,добре дошла ,ще сваляме,няма как..тук може да си споделяме всисчко,не се притеснявай.
stassimira ,ти като ще караш като 90 дн.сутрин плод ли ще ядеш,или просто ще въртиш дните,но от сутрин до вечер едно и също.искаш ли ме с теб..да мислим менютата.аз преди с 90 дневната свалих и дълго си задържах кг.
  mimi_msm love001  love001  love001 ,туй специално за теб,за хубав ден.
 Айде,оставям ви,че работа ме чака,целувките по списъка са си пак ....вие си знаете.Дидката пак си е № 1 по списъка.
 Анитка,страхотно кафенце ,благодаря ти.и за теб целувка..

# 729
  • Мнения: 1 163
Добро утро, и аз тук. Добре дошла при нас Дидката
Мецанке ей как ме зарадва сутрешно да знаш с тези хубави цалувки.
Понеже стигнах ме 49 страница се заемам да направя новата тема поне за сега нямам работа.
Ще пиша после.  Hug Hug Hug
Дидке ма много страшно гледаш. ooooh! ooooh! ooooh!
Снощи малко салата зелева и нищо нищо друго. Сутринта кантара ме възнагради с точно 68 кила  newsm68 newsm68 даже вървеше към 67 но за сега няма да го отчитам. Малиииииии изпреварих ва във състезанието  Joy Joy Joy Joy

# 730
  • София
  • Мнения: 969
Добро утро и от мен  Hug
Добре дошли на новите слабеещи  Hug С нас ще отслабнете, няма начин. Особено Дидка, която ни държи под око  Laughing
На мен вечерта обаче ми прилоша, добре че си бях вкъщи вече и си полегнах направо, иначе щях да припадна пред децата. Та замалко да се откажа днес от лунуването, ама ще се пробвам де. Направих си 0.5л сок, приготвила съм вода и чайчета. Но този път и една кафенце ще пийна с малко медец вътре, че нещо хич не съм в кондиция  Confused
Мими,чакаме новата темичка с нетърпение

# 731
  • Мнения: 266
 newsm43 Дидка снощи хич не ме уплаши, пак се освиних Banghead Embarassed хич не ми се пише  Cry

# 732
  • Мнения: 1 163
МОМИЧЕТА ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА. ИМА ОЩЕ ЗА ДОИЗКОСУРЯВАНЕ НО МАЛКО ПО КЪСНО ЩЕ ДОУФОРМЯ ЧЕ МИ ИЗЛЕЗЕ РАБОТА.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=642850.msg21204142#msg21204142

Общи условия

Активация на акаунт